Şimdi Ara

Akaryakıt İstasyonunun maliyeti ne kadar olur (Saçma cevaplarla gelmeyin) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
69.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bu işle ilgili size yardımcı olabilecegimi düşünüyorum.

Eger iş yapacak bir yeriniz varsa gelir bakarlar.

Sonra giydirmeyi,pompaları ve diger ekipmanları kurarlar sizle belli bir zaman için anlaşma imzalarsınız.

Sizin almanız gereken sadece tanker olur,benzini bile onlar verir.

Kar olayı konusunda kesin birşey söylemek zor çünkü her firmanın kar oranı farklı.Bizim petrolümüzün kar oranı %10 du tabi sizin alacagınız firma opet gibi ünlü bir firma olursa kar oranı tahminim %4 felan olur.

Kar oranı fazla diye kesinlikle tanınmamış bir firmadan bayilik almaya kalkmayın biz kalktık trilyonlarımız gitti.

Ayrıca ortakla felan işe girmeye sakın kalkmayın.

Para kazanırmısınız? Eger iyi bir yeriniz varsa pislik yapmassanız kazanırsınız.
  • istanbulda bir benzincin olackasa 6-7 trilyonu gözden çıkar öyle 1-2 trilyola istanbulda imkanı yok benzinci açamazsın direk benzinciye sordum izmit dil ovası yolundaki benzinlik fiyatı 2-5 trilyon istanbulu hesap et;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

istanbulda bir benzincin olackasa 6-7 trilyonu gözden çıkar öyle 1-2 trilyola istanbulda imkanı yok benzinci açamazsın direk benzinciye sordum izmit dil ovası yolundaki benzinlik fiyatı 2-5 trilyon istanbulu hesap et;)

Aslında o petrollerin öyle satılma sebepleri ruhsatlarının alınmış olmaları,planlarının onaylanmış olmaları,yerinin iyi olması,benimsenmiş olmaları,bayiilik alınan firmayla yapılan anlaşmalar,oranın montajı gibi uzun ve yıpratıcı olaylar...

Yeriniz güzel olsun ve biraz koşuşturacak paranız olsun çok zor degil hele birde tanıdıklarınız varsa bu işleri hızlandıracak hiç hiç zor olmaz

• bizde bundan bahsediyoruz;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN_93

Arkadaşlar bu işle ilgili size yardımcı olabilecegimi düşünüyorum.

Eger iş yapacak bir yeriniz varsa gelir bakarlar.

Sonra giydirmeyi,pompaları ve diger ekipmanları kurarlar sizle belli bir zaman için anlaşma imzalarsınız.

Sizin almanız gereken sadece tanker olur,benzini bile onlar verir.

Kar olayı konusunda kesin birşey söylemek zor çünkü her firmanın kar oranı farklı.Bizim petrolümüzün kar oranı %10 du tabi sizin alacagınız firma opet gibi ünlü bir firma olursa kar oranı tahminim %4 felan olur.

Kar oranı fazla diye kesinlikle tanınmamış bir firmadan bayilik almaya kalkmayın biz kalktık trilyonlarımız gitti.

Ayrıca ortakla felan işe girmeye sakın kalkmayın.

Para kazanırmısınız? Eger iyi bir yeriniz varsa pislik yapmassanız kazanırsınız.

ewet temelden bi istasyonda böyledır eğer sözlesmen bitmiş bayilik değiştiriyorsan adam gelır satısına bakar gıydırme yapar tanker yoksa alırsın almasan o getırır(ücretıyle)

Shell opet gıbı buyuk sırketler %4 le calıstırı kendı adını satar kucuk sırketlerde % 4 % 10 %14(satısına ve transferde aldıgın paraya baglı ) calısırsın

Egersen istanbul gıbı büyüksehirlerde istasyon acıyorsan anlasa bılırsen shell opet gıbı bayılerle anlasacaksın ama esnaflıgınla bılındıgın kucuk bı yerde acıcaksan tabıkıde adam shell markasına deyıl senın adına gelır sende %10 kar oranıyla gıdersın trıyonlarda kaybetmezsın ama sen gıdıpte ıstabul gıbı yerden shell den opeten baska fırma alırsan adam sana neden gelsın .

• merhaba arkadaşlar,
    bu konuda benim de bir sorum olacaktı?
    mesela ege bölgesinde ( tabi turiktik mevki değil ) ana yol üzerinde ( şehirler arası yolda ) çok tanınmamış bir marka altında açılan ve şu an devir ya da kira ile devir edilmek istenen bir yer için sahibi ile 10 - 15 yıllık bir kira sözleşmesi yaparak ve tanınmış markalar ile devam ederek çalışma yöntemi hakkında fikir rica ediyorum?
    tanınmamış markalardan tanınmış markalara geçişte maddi ve bürokratik zorluklar ve avantajlar nelerdir?
    yatırım bütçemiz yaklaşık 700.000 TL civarında olacak..
    bunun 500.000 TL si de özsermaye olacaktır..
    teşekkürler..
  • selam arkadaşlar kolay gelsin

öncelikle yazılarınızı dikkatlice okudum bende sizlere bir soru sormak istiyorum mümkünse cevaplarsanız sevinirim

3 dönümlük arazim var gaziosmanpaşada yol üzerinde tabi ki

böyle bir talep sunsak nasıl karşılanır işler nasıl olur önemlisi

teşşekürler
  • Akaryakıt ve LPG sektörünün içerisinde bulunan sorunları çözüp,akaryakıt LPG ruhsatlandırma ve lisans süresince istasyon sahibinin tüm işlerini halletmekteyiz.Akaryakıt istasyonu açmak, kurmak isteyenler,kurulmuş veya kurulacak akaryakıt istasyonları almak,satmak,kiralamak isteyenler bize müracaat edebilirler.Akaryakıt istasyonu olup LPG ilave etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.İhtilaflı(davalı) Akaryakıt ve LPG istasyonlarınızın hukuki işlemlerini çözmekteyiz.Uygun fiyatlarda AKARYAKIT İSTASYONU SATILIK/DEVREN KİRALIK/İNTİFASIZ İSTASYONLAR/A LE JANTLI ARSALAR için bizimle irtibata geçin.www.akaryakitlpgruhsati.com 0542 411 47 74
  • birde şimdi şöyle bir şey var. petrol istasyonları kolay kolay zarar etmez. calisanin maasini ödedigin zaman para kazanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eponine -- 27 Haziran 2011; 10:57:04 >
  • Benzin istasyonu işletme koşulları bireysel ve kurumsal olarak değişir. Örneğin elinde canlı para olmamasına rağmen arazi konumun çok iyi ve şirket çıkarları için uygun ise kurulumu şirket yapar.Bundan sonra her ay kar üzerinden komisyon alır.

Şunu da biliyorum.Pompa düzeneklerinin tanesi 7500€'dur.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.