Şimdi Ara

AKARYAKIT FİYATLARIYLA İLGİLİ YORUMLAR BURAYA (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.504
Cevap
39
Favori
401.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şahsen OPET ve 2. İsmi ile sunpet harici mümkün mertebe yakıt almıyorum. Çünkü diğer şirketler gerekli kontrolleri yeteri kadar yapmıyorlar diye düşünüyorum özellikle Türk petrol ve lukoilden zarar gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 lira olursa iyi ben daha pahalı olur diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an İstanbul'da benzin fiyatlarını güncel olarak bilen var mı ?
  • Liny L kullanıcısına yanıt
    7.12 shell vpower
  • Yakıt almaya gittim çarpıldım yine zam gelmiş dizel 6.74

• 7.28 oldu kurşunsuz maşallah

• Bir suredir dolar dusuk seyrediyor, akaryakit indirimi hala gelmedi. Neredesin iki gozumun cicegi gel artik

• realmusician kullanıcısına yanıt
    Hocam Lpgnin 3 Sene Önceki Motorinden Ne Farkı Varki Bu Sefer Dizeli,Benzini Düşürüp LPG yi Yükselticekler Arz,veTalep Diyorlar Ya Arz Edileni Ulaşılamaz Hale Getirdiler
  • 5 ocakta 11 kurus indirim gelmisti (pompaya 7krs yansidi)
    7 ocak itibariyle 11 krs geri zam geldi (pompaya 7 krs yansiyacak)

Benzininizi alin

• 8 lira olsaydı bir türlü çıkmadı 8 olursa lpg takacağım 2 yıldır bekliyorum  

• Dün akşam BP'den 95 Oktan Ultimate benzin aldım. Tam 7 lira 46 kuruş litresi. Böyle ülkenin ben tekerine çomak sokayım. Soyuluyoruz anasını satayım soyuluyoruz ya
  • kültürlü cingen kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar pahalı haklısınız Petrol ofisi %4 indirim LUKOIL %5 indirim Aytemiz de %5 indirim var. Düşünürseniz yardımcı olayım
  • electrun kullanıcısına yanıt
    LUKOIL benzini orta kalite platform araclık ile %5 benzin %7 dizel indirimi alabilirsiniz. Dizeli 1.6 ve yukarı motorlar için daha uygun olabilir. Orta kalite yakıttır. Bir shell performansı beklemek ayıp olur
  • taylan0zgur kullanıcısına yanıt
    LUKOIL %5 Petrol ofisi %4 Aytemiz %5 indirim uyguluyor.
  • LPG 70 kuruş indirim gelebilirmis, adamlar bedava gezecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redferrari R kullanıcısına yanıt

Demeee...

Lpgli araci sattik lpg daha da karli hale gelmeye basladi. Ne yapsak kaynediyoruz yahu

• redferrari R kullanıcısına yanıt
    LPG ötvden karşılanan zam 70 kr u gecti zaten pompa fiyatına yansımayacak muhtemelen
  • Ülkedeki en şeref yoksunu şahsiyetler net olarak akaryatın fiyatını belirleyenlerdir. Dolar yükseliş eğilimindeyken gün içinde zammı yapıştıranlar, günlerdir %5 den fazla düşüş yaşamasına rağmen sessiz maymunu oynuyorlar. Bir vatandaş olarak bu şerefsizlik çok zoruma gidiyor.

• İndirim gelecek diye depoyu sıfıra getirdim neredeyse. Baktım ses seda yok, fulledim ben de. 273 TL. Ne denir bilmiyorum.

• mct2002 kullanıcısına yanıt
    Maalesef bende aynı kanaatteyim Allah kör yanından cıkarsın bu sistemi kurup işletip göz yumanların :) benzin 6.8 liraya inmesi lazım en az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmd.239 -- 3 Şubat 2021; 23:56:9 >
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.