Şimdi Ara

Akaryakıt fiyatları sabitlenmis.Sevin Türkiye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hükümetten akaryakıt zamları için müthiş bir taktik geldi .
    Zam yapılırsa ötv aynı oranda düşecek . Ama bunun tersi de işletilecek. Indirimde de ötv aynı oranda artacak.
    Bu da demek oluyor ki benzini 6.30 ,mazotu 5.80 e çakmış oldun Türkiye.
    Vallahi helal.olsun
    Müthiş bir proje.
    Bu ekibi tutun .Ayrı değer bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler @Allizzwell27 teşekkürler Türkiye, sayanizde para biriktirmeye başladık sefer sayısını kıstık markete yürüyerek gidiyoruz yıllardır arabayla gidiyormuşuz daha yeni fark ettik yaw ayrıca daha az poşet daha az ağırlık sayesinde kondisyonumuz arttı valla bak ciddi yazıyorum inanmazsınız biliyorum, tarihimizde ilk defa su faturası elektrik faturasından fazla geldi onu anlamadık araştırıyoruz su kaçağı olabilir
  • litreyi azaltsak? mesela zam geldiğinde 1 litre=0,75 litre olsa?
  • önümuüzdeki 6 ayın zammını bir ayda yap sonra fiyatları sabitledik de

sırf bu yüzden desteklemediği halde oy verecek binlercesi var

• Ortadoğu'da kartlar yeniden dağıtılıyor
  • Ya buna sevinen var arkadaş bu ülkede

Nasıl bir beyindir anlamak mümkün degil

• Sadece akaryakıt değil sanırım kur da sabitlenmiş. İnternetten bakıyorum dünden beri hiçbir değişiklik yok tamamen aynı.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Kur dün yükselmiş ama otvden feragat edilmiş haberlerde geçiyordu bugun

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Bu mesaj silindi.
    Paktroll ne diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Sadece akaryakıt değil sanırım kur da sabitlenmiş. İnternetten bakıyorum dünden beri hiçbir değişiklik yok tamamen aynı.
    piyasalar kapalı değil mi hocam?
  • Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    1 doların 4.5 tlyi geçmemesi için uğraşıyorlar günlerdir diye tahmin ediyorum.

Baktığım siteler güncellemiyor artık kuru hatta tcmb bile güncellemiyor sabitlemişler.
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    Hocam cuma günü de sabitti diye hatırlıyorum ama pek dikkat etmemiştim. Doğru diyorsunuz piyasalar kapalı ama bu ani yükseliş beni çok korkutuyor. Bir anda 4.70leri görmeyiz umarım yarın.
  • quote:

Hocam cuma günü de sabitti diye hatırlıyorum ama pek dikkat etmemiştim. Doğru diyorsunuz piyasalar kapalı ama bu ani yükseliş beni çok korkutuyor. Bir anda 4.70leri görmeyiz umarım yarın.
    4.5 e dayanir yarin kapanista

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Motorine 32 krş benzine 27 krş zam var ama pompaya yansitilmamis

www.google.com.tr/amp/m.haber7.com/amphtml/ekonomi/haber/2629665-motorin-ve-benzine-zam-geldi-pompaya-yansimadi

• quote:

Cuma akşam kapandı hocam. Kendi yorumum belirsizliğin ve seçimden çıkacak sonuçlarla 5'i göreceğini düşünüyorum. İktisat hocam 6-7 olur diyor...

Ani yükselişten daha çok dolar orta hızlı bir seyirle devaüle oluyor, yakında memur-emekli maaşları ödemek için karşılıksız para basıcaz asıl ivme orda olacak.

Seçimden sonra çok hangi parti kazanırsa kazansın çok birşey değişmeyecek.

Malum parti başkanlığı ve meclisi alırsa kuvvetler birliği ve daimi ohal dönemi olacak ülkeye yatırımcı gelmez, istedikleri kadar körfezden sıcak para soksunlar, sıcak para yakmadan uçar gider.

Malum Muhalif kesim alırsa Sistem ve Anayasa değişikliği vaatleri var, bu vaatler şuan ki gibi gene belirsizlik yaratır, İStedikleri ekonomik prgramı uygulayabilirler sonucun değişeceğini düşünmüyorum.

Ekonomimiz bir kaç yılda toparlanacak düzeyde değil, 5-10 yıllık bir reçete lazım...

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    Yıllardır yapılan kötü ekonomik politikaların ve siyasilerin ekonomiye karışmalarının etkisini görüyoruz diyebiliriz şu an.

Zaten bu gidişle bayağı bir kemer sıkma politikasına gideceğiz.

Seçimden hemen sonra her şeyin yoluna gireceğini düşünmek hayalcilikten de ötedir. Sadece bu ekonomiyi işinin ehli kimseler yoluna koyabilir, siyasilerin karışmaması gerekir.

• Teşekkürler @Allizzwell27 teşekkürler Türkiye, sayanizde para biriktirmeye başladık sefer sayısını kıstık markete yürüyerek gidiyoruz yıllardır arabayla gidiyormuşuz daha yeni fark ettik yaw ayrıca daha az poşet daha az ağırlık sayesinde kondisyonumuz arttı valla bak ciddi yazıyorum inanmazsınız biliyorum, tarihimizde ilk defa su faturası elektrik faturasından fazla geldi onu anlamadık araştırıyoruz su kaçağı olabilir

• quote:

Yıllardır yapılan kötü ekonomik politikaların ve siyasilerin ekonomiye karışmalarının etkisini görüyoruz diyebiliriz şu an.

Zaten bu gidişle bayağı bir kemer sıkma politikasına gideceğiz.

Seçimden hemen sonra her şeyin yoluna gireceğini düşünmek hayalcilikten de ötedir. Sadece bu ekonomiyi işinin ehli kimseler yoluna koyabilir, siyasilerin karışmaması gerekir.
    Aslında ülkemizin elinde pek çok koz vardı. 2008 krizinde saçılan paralar teknoloji yerine betona gömüldü, bu yıllar Türkiye'nin cidden bölgesine açılıp aşırı ticaret yaptığı yıllardı(dış politikaya bile girdi, bkz.komşularla sıfır sorun) ama biz sıcak paraya endeksli bir finans sektörü yaratıp taşıma suyla değirmen döndürmeye çalıştık.

Kimse sevmese-istemesede bu ülkeye 2001 krizindeki gibi bir Kemal Derviş reçetesi lazım.

• Bir yere kadar sabit kalır sonra gene artacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Motorine 32 krş benzine 27 krş zam var ama pompaya yansitilmamis

www.google.com.tr/amp/m.haber7.com/amphtml/ekonomi/haber/2629665-motorin-ve-benzine-zam-geldi-pompaya-yansimadi
    En son sarsılarak zam yapacaklar o olacak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.