Şimdi Ara

Akaryakıt Fırsatları ve Zamları [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
2.236
Cevap
337
Favori
361.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma motorin 23,98 den aldım, yeni indirimmi oldu bakıyorum bi fark göremedim. Pompa fiyatları aynı

Edit: total libadiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiagraM -- 31 Temmuz 2022; 11:21:26 >
  • Shell 24.20 den aldım 20 dk önce ankara

• Ağustos için kampanyalar belli olmadı hâlâ, bir iki gün önceden bilgiler gelirdi oysaki...
  • Paraf Aytemiz kampanyası, 4x200 e 60₺ paraf para. Aytemiz vaay uygulamasına farklı günlerde 200₺ lik 4 yükleme yapıp sonra kod oluşturup %2 indirimli yakıt alınabilir. Tabi ilk yüklemeyi yapıp denemek gerek, alışverişi kampanyadan sayacak mı diye? Akaryakıt Fırsatları ve Zamları [ANA KONU]
  • Aytemiz vaay uygulamada geçerli diye yazmış açıklamada, dediğiniz gibi yapılabilir evet...

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Hangi kampanya bu? Bana da gelmiş Akaryakıt Fırsatları ve Zamları [ANA KONU] 

• Opet chippin kampanyası var, her 300₺ ye 15₺. Geçen ay 250₺ ye 25₺ veriyordu, iyice azaltmışlar puanı, çok avantajlı değil ama paylaşalım yinede.
    Akaryakıt Fırsatları ve Zamları [ANA KONU]
  • ufradirisi01 kullanıcısına yanıt
    Akbank kişiye özel 150 akaryakıta 15 toplam 45 chip para veriyor. Marka şartı da yok.
  • Vakıfbank 1-31 Ağustos tarihleri arasında 350x4'e 60 lira puan veriyor. Ayrıca 50 lira üzeri mobil temassız işlemler için de 5 lira puan kampanyası var.

• Maximum araçta öde kampanyası, ilk 250₺lik alışveriş sonrası her 250₺ ye 10₺toplamda 50 ₺ maxipuan, 15 Ağustos a kadar Petrol Ofisi maximum kampanyası ile birlesebilir, toplamda 100₺ alınabilir. Akaryakıt Fırsatları ve Zamları [ANA KONU]
  • ufradirisi01 kullanıcısına yanıt

Otogaz da dahil mi acaba

• brent 99 dolar seviyesinde işlem görüyor mazot 25 tl halen :))))

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Maximum kampanyasında mobil ödeme ile otogaz alınabiliyor mu bilmiyorum, ama geçerli olmadığına dair kampanya şartlarında bir ibare göremedim. Aynı şekilde aytemiz paraf kampanyasında da lpg alımları sayılıyor gibi aksi bir madde yok.
  • TheDanışma kullanıcısına yanıt

brent 1 usd artınca zam hemen yansıyor ancak brent 1 usd düşünce

ekonomi dahileri ''önce rafineride yüksek rakamdan alınanlar bitmeli'' şeklinde açıklama yapıyor.

• Brent 97 $ hadi bakalım zammı anında çakanlar indirim bekliyoruz.
  • Muhtemelen cuma gece yarısı indirim gelecek cumartesiden itibaren 1 TL civarında benzin ve dizele.

• Benzine 1,05
    Motorine 75 kuruş indirim bekleniyor forumdaşlar.
  • Kepçeyle zam kaşıkla indirim
  • 15 şubattaki fiyatlara göre brent ve dolar artislariyla hesap yaptim, benzin ve mazotun 21 TL olması gerek. Hatta yaklasık 2 aydır bu fiyatlar olması gerek. Bu hesabı EPDK da çalisan, varsa vatanını milletini seven, bir memur bir yonetici, hesap yapip kimseye hesap soramıyor mu.Yazık günah

Akaryakıt Fırsatları ve Zamları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSERKAN78 -- 4 Ağustos 2022; 17:39:2 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.