Şimdi Ara

Akaryakit 12-17 krs indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

ilk defa döviz yükselirken yakıt indirimi geldi diyecektim ama zaten daha gelmemiş
    gelirse sürpriz olacak ,gelmezse normaldir (alışkın olduğumuz şekilde)

brent petrol bir haftada %5-6 düştü o nedenle geldi indirim.
  • gecen hafta benzine 16 kuruş indirim geldi bu kendini düşünen sözde muhalefet gene aynıydı değişen birşey maalesef yok bu kafalarda.
  • Sevgililer soya doya gezsin diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son olarak
    inecekmi binecekmi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günü nelli oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Indirim veya zam ozur dilerim fiyat guncellemesi onemli değil kardesim. Onemli olan ben bu benzine %62 vergi odemem benzinin varil fiyati 50 dolarin altina dustugunde bile ikina ikina anca 4 kusur liralara dusmesi. Goz gore enayi yerine konulmak yatlara mazottan vergi alinmazken ciftciden sabah isine giden cocugunu okula goturemn gariban isciden memurdan vergi alinmasi. Sen zengin isadamlarindan daha mi zenginsin ya da onlara her yil vergi affi gelirken pirlanntadan (%0 ) otv alinmazken aksam ictigin varsa cocugunun cani cektiginde senden istenen gazozda %10 otv aliniyorsa bu hangi akla sigar.

Bunlari sorgulayanlara bu kafa diyorsan kardes benim sana diyecegim hicbir seyim yok ama gel takma adindaki Muslumanliga yakisir hareket et hicbir seye koru korune bagli kalma. Savundugun dunya gorusunun siyasi gorusun doğrusunu savundugun gibi yanlisini da dile getir. Muslumanlik bunu gerektirir.

• Boş verin Ak Gezenleri şimdi...

Sonuç olarak inecek mi inmeyecek mi? Bir haber saldılar ortaya, gerisi gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44cihan44

Indirim veya zam ozur dilerim fiyat guncellemesi onemli değil kardesim. Onemli olan ben bu benzine %62 vergi odemem benzinin varil fiyati 50 dolarin altina dustugunde bile ikina ikina anca 4 kusur liralara dusmesi. Goz gore enayi yerine konulmak yatlara mazottan vergi alinmazken ciftciden sabah isine giden cocugunu okula goturemn gariban isciden memurdan vergi alinmasi. Sen zengin isadamlarindan daha mi zenginsin ya da onlara her yil vergi affi gelirken pirlanntadan (%0 ) otv alinmazken aksam ictigin varsa cocugunun cani cektiginde senden istenen gazozda %10 otv aliniyorsa bu hangi akla sigar.

Bunlari sorgulayanlara bu kafa diyorsan kardes benim sana diyecegim hicbir seyim yok ama gel takma adindaki Muslumanliga yakisir hareket et hicbir seye koru korune bagli kalma. Savundugun dunya gorusunun siyasi gorusun doğrusunu savundugun gibi yanlisini da dile getir. Muslumanlik bunu gerektirir.

Keşke herkes bu şekilde düşünebilecek zekaya sahip olabilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali9949

quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Kimse arabaya binmiyor neymiş,avmlerde ya da işlek caddelerin ara sokakları dahil araba koyacak yer bulunmuyor

evet var ama bınmıyorlar bı pazar avmye gıdıyorlar sonra hep ara sokakta yatıyor zaten

Aynen öyle binemiyorsun. Bizim çevre ful araba dolu. %80-90 da benim gibi hep aynı yerde duruyor. Binemiyorsun vergi yakıt bakım vs belimizi büyüyor. Satıp kurtulacağını kafam rahat olacak en azından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 44cihan44 4 kullanıcısına yanıt
    vergi bir vatandaslik ödevidir ve bu ülked3 hiç olmadigi kadar halkin faydasina kullaniliyor son 15 senedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Vergi bir vatandaslik görevidir onunla ilgili hic kimsenin sorunu yok ama bu hak ve hukuk icinde vatandasin da alim gucu gözetilerek yapilmali.

Bugun ulkemizde dolayli vergilerin orani %76 yani ben %24 veefi2 oduyorum bir de ustune %76 farkla odedigim verginin vergisinin 5. Kusaktan akraba vergisini oduyorum

Turkiye dolayli vergi alinmasi liginde 92 ulke icinde %76 oranla 1. Sirada bizi izleyen ulke meksika onun dolayli vergisi %50 .

Gelelim son on bes yil davasina dolayli vergilerin toplam vergiye orani 1960 yilinda %57 iken bu oran 1980 yilinda %37 ye gerilemis 2000 yilinda yeniden %59.1 2004 yilinda %70 2006 yilinda %76 ya ulasmis. Son in bes yila baktigimizda dolayli vergilerin orani artmis ayrica baktigimizda turkiyenin dis borcu 432.4 milyar liraya ulasmis bu rakam milli gelirin yarisindan fazla simdi gelelim esas noktaya 2003 yilindan bu yana dis borc ilk defa milli gelirin yarisini asmis durumda .Bu duruma göre su iki maddeyi elini vicdanina koy dusun kardesim

1. Dis borc bu kadar artiyorsa vergiler nereye gidiyor

2. Vergiler bu kadar artıyorsa dis borc niye bu kadar artiyor

Bunlara su maddyi de ekleyelim

Ikisi de bu kadar artiyorsa aradaki bu paralar nereye gidiyor?

O zaman basa donersek son on bes yilda toplanan vergiler gercekten halka gosterildigi kadar harcanmadi mi ?

Degerli dostum .On yargilari kirmak gercekten atomu parcalamaktan zordur.Onun icin kardesim.

Ikra’ bismi rabbikellezi halak(halaka).

Haa bu arada bu ayeti bir donemin unli makaraci bakaninin yaptigi gibi abi ger gun aciyorum twittera ariyorum bir ayet bakara makara diyen bakan gibi yazmadim. O bakanlari da unutmadik.Gun gelince onlara da dine ulusa hakaretin hesabini sorulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44cihan44 -- 12 Şubat 2018; 22:38:1 >

• ÖTV indirimi gelmedikçe kuruşluk indirimler bir rahatlık sağlamaz, Ülkemizde Benzin fazlası var ve 3 kuruşa dışarıya satıyoruz, bundan haberi olan olan var mı?
  • bu millete iyilik yaramaz. hep zam gelsin. trafik berbat.. park yeri yok. (eskişehir)
  • merhaba, indirim bu gece mi uygulanacak acaba kesin bir bilgi var mı? yolda kalmayayım :)))
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    evet bu gece
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.