Şimdi Ara

Akaryakit 12-17 krs indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafta basinda benzinde 12 kurus,mazotta 17 kuris indirim beklenmekte diye haber okudum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Indirim veya zam ozur dilerim fiyat guncellemesi onemli değil kardesim. Onemli olan ben bu benzine %62 vergi odemem benzinin varil fiyati 50 dolarin altina dustugunde bile ikina ikina anca 4 kusur liralara dusmesi. Goz gore enayi yerine konulmak yatlara mazottan vergi alinmazken ciftciden sabah isine giden cocugunu okula goturemn gariban isciden memurdan vergi alinmasi. Sen zengin isadamlarindan daha mi zenginsin ya da onlara her yil vergi affi gelirken pirlanntadan (%0 ) otv alinmazken aksam ictigin varsa cocugunun cani cektiginde senden istenen gazozda %10 otv aliniyorsa bu hangi akla sigar.

Bunlari sorgulayanlara bu kafa diyorsan kardes benim sana diyecegim hicbir seyim yok ama gel takma adindaki Muslumanliga yakisir hareket et hicbir seye koru korune bagli kalma. Savundugun dunya gorusunun siyasi gorusun doğrusunu savundugun gibi yanlisini da dile getir. Muslumanlik bunu gerektirir.
  • teyit edici link verebilir misin?

• 1 hafta sonra 25 kuruş zam yolda demekki
  • İyi bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta içinde brent ve ham petrolde kayda değer düşüş yaşandı. Benzine gelen indirimden sonra düşüş devam etti. Dolarda da önemli bir yükseliş olmadı. Önümüzdeki Hafta indirim gelmesi muhtemel.

• hadi inşaallah

• ssbrc kullanıcısına yanıt
    M*net te okudum hocam

•  Akaryakit 12-17 krs indirim

• Çarşamba günü motorinde 17 kuruşa, benzinde 12 kuruşa kadar indirim bekleniyor.

• Benzin de 8-10 kuruş

Mazotda 14-18 kuruş indirim gelecektir

Çarşamba günü(14 şubat) itibari ile geçerli olacaktır

• kımse arabay bınmıyor artık vız gelır tırıs gider... muhtac degılız bu yallamacılara
  • Adamlar aldıkları vergiden gram taviz vermeden 6 liraya kadar geçirdi, dolar düşerken bile geçirdi. Şimdi gaz almak için 12 kuruş indirdi ve sıcak fırsat oldu. Şaka gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali9949 A kullanıcısına yanıt
    Kimse arabaya binmiyor neymiş,avmlerde ya da işlek caddelerin ara sokakları dahil araba koyacak yer bulunmuyor

• ha gayret inş 5i görecez bu gidişle

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Kimse arabaya binmiyor neymiş,avmlerde ya da işlek caddelerin ara sokakları dahil araba koyacak yer bulunmuyor

evet var ama bınmıyorlar bı pazar avmye gıdıyorlar sonra hep ara sokakta yatıyor zaten
  • Aynı haberi bende okudum benzine 12 mazota 17 kuruş Çarşamba günü

• 10 zam 1 indirim. Çocuk avututorlar...

• 2 aya mazo 7 benzin 8,5 tl istikrar sürsün türkiye büyüsün

• Tüpe indirim yok mu la

• ilk defa döviz yükselirken yakıt indirimi geldi diyecektim ama zaten daha gelmemiş
    gelirse sürpriz olacak ,gelmezse normaldir (alışkın olduğumuz şekilde)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.