Şimdi Ara

akan trafikte aniden durulursa -videolu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aurisin sağlamlığı burada belli oluyor işte
  • videoyu çekeni suçlayanlar gerçek mi?
    adam her şerit değişiminde sinyal verip geçiyor, o an dalgınlığına gelmiş frene basmamış.
    bu o otomobilin küt diye yol ortasında durmasını haklı mı çıkartıyor.

de gidin allaseniz, frene basmamış diyenlerin tamamı trafik canavarı.
    kimsenin öyle lök diye durmaya hakkı yok. 4lü yaksa dahi!
  • Bunların ne yaptığını anlayan varsa bi zahmet anlatsın
  • Bu nasıl iştir anlamadım gitti.
  • Bazı dolmuşçular bile dururken 4 lüleri yakıyor ama şu beyinsiz otomobil sürücüleri bi kullanmayı öğrenemedi...
  • 1-) Madem duracaksın, sağ taraf müsaitken mal gibi yolun ortasında durmak niye, babanın tarlası mı orası?

2-) Kamyoncu da dalmış belli, bodoslama girmiş.

3-) Sonra da hiçbirşey olmamış gibi yola devam ediyorlar.

Ben bu işten bir şey anlamadım

Mekan da çok tanıdık, her zaman gittiğim pug servisinin (Berke) orası
  • çalıntı falan herhalde yada ehliyetsiz çarpılıp kaçanı ilk defa gördüm bu kadar kötü kullandığına göre kesin ehliyetsiz çünkü direksiyon hakimiyeti falan 0 araç bir sağa bir sola yalpalıyor.
  • Adamın dalgınlığına gelmiş ama bomboş yolda hele bir de yanda durmaya boş yer varken kimin aklına gelir adamın yolun ortasında pat diye duracağı.
    Dikkat etse vurmazmış çünkü fren mesafesi var ve hızıda yüksek gelmedi bana. Duran adamda suçunu bildiği için herhalde önemsemedi bastı gitti.
  • Auris kullananın ehliyeti manavdan
  • aurisi kullanan adam neden yolun ortasında durdu anlamadım. Adama bişi olsa zaten yoluna devam edemezdi değil mi basıp gidiyor adam. Yolun sağ tarafı müsaitken yolun ortasında neden durur insan böyle saçmalık görmedim.
  • Forumun yarısı trafik kurallarını bilmiyor, neymiş adam yolun ortasında nasıl dururmuş.... bu kazada arkadan gelen suçlu, öndeki araç neden durdu belli değil ama takip mesafesi niye var?

e5'te yolun ortasında duran adama çarpın bakın kim haklı kim haksız.....
  • Kamyoncu %100 haksız.

Bunu hem ben hemde yasalar söylüyor.

Gel gelelim hırsızın hiç mi suçu yok?

Tabii ki var, yolun ortasında durmuş Auris. Fakat şöyle bir durum da var ki acemi sürücü bile orada fren yapıp çarpmayabilirdi.

Her neyse, bu kamyoncunun haksız olduğu gerçeğini değiştirmez.

Aynı durum benim başıma gelse iner araçtan tutanak tuttururum, arkadan çarpıldığım için %100 haklıyım zaten; kamyonun trafik sigortasından hasarımı karşılardım.
  • Kamyoncu %100 haksız.

Adamın önüne köpek çıkabilir, çocuk fırlayabilir, aniden durmak zorunda kalabilir, ha burda keyfi durmuş ama, arkadan gelenin takip mesafesini koruması ve gözünü 4 açması gerekirdi.
  • Arkadan vuran her zman suçludur, ki burada bariz suçlu.Otomobil neden durmadı kaçtı onu anlamadım araba çalıntı olsa ancak o zaman bu yapılır
  • 1:48'de Auris'e neler oluyor?
  • ilginç bir kaza.Auris'i kullanan aniden duruyor arkadaki durmuyor çarpıyor sonrada herhangi birşey olmamış gibi devam ediyorlar.Şaka videosu falan mı acaba
  • aga bune lahana turşusudur böyle ?
  • Öndeki hatalı ona diyecek söz yok fakat arkadakide göz göre göre vurmuş..Frene bassa durabilir ve sağ şeritde boş kaçabilecek yeride var..
  • bizim dukkanın onunden gecmıssın :)
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Yüzde yüz katılıyorum üstad. Tamam öndeki sağa çekip durmalı . En başta da 4lü yakmalı ama herifin durduğu yerle kamyon arasında ciddi durma mesafesi var. Dediğiniz gibi öndekinin kalbi bi anda durabilir , Allah vermesin beyin kanaması geçirir. Sağa kıramadan durmak zorunda kalabilir adam anca frene basabilme gücüyle. E arkadaki ama sen yolun ortasında durdun mu diyecek adama? Bu yüzden, dediğiniz gibi şoför adam öndekini an be an kollayacak. Hele ki burada ciddi durma mesafesi var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.