Şimdi Ara

akan trafikte aniden durulursa -videolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tıklama anı 2:00 da

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KJOZ6vrqHp4#t=110

• aniden durmamış fren olanagı varmış adam neyle ilgileniyorsa basmamış
  • 4'lüleri yakmadan duran herkesin kulağını ufaktan çınlatıyorum zaten. Yahu babanın yolu mu orası? Birde çıkıp camdan el kol yapıyor. Sağa banket yapmışlar durabilesin diye. Direksiyonu kırmak bu kadar mı zor? Trafik kazasından kaçması da ayrı bir olay. Tabi kamyon sürücüsünün zamanında tepki verememesi de ayrı bir konu. "...belanı vermesin..."

Son olarak bu tarz konuların vazgeçilmezi: Araç kamerası her araçta çok acilen zorunlu olmalı.
  • Videoda arkadaş niye bela okuyor birde neden durmadan devam ediyorlar?
  • Ani durma falan yok ortada 50 kere frene basması gerekirdi muhtemelen önüne bakmıyordu şöför.

İşin garip tarafı kimse durupda tutanak falan tutmakla uğraşmadı.
  • Şoför dalmış.

Öndeki elemanın araba yalpalıyor bir ara bir ihtimal torpidoya falan uzanma gibi akrobatik bir hareket yapıyordu.

Saat kaçtı acaba? Belli saatlerde otomobile ait değil o şerit zira. Çizdiler yolları çok kimse uymadı gerçi. Ben hala uyuyorum. 2 şeritli şehiriçi yolda sol şerittte 50-60 la gidince doplogillerden selektör ve korna yemekteyim sık sık.
  • ADAM ANİDEN RAHATSIZLANMIŞ BİR YERİNE SANCI GİRMİŞ OLABILIR YADA FARKLI BIR DURUM OLABILIR Şoförlük burda belli olur hızlı tepki veremedikten sonra...
  • Arkadan kamyon bir arabaya vurdu, kamyon şoförü sadece "...belanı vermesin.." dedi, bir iki el kol hareketi ve araçtan inmeden yola devam ettiler. Burası Türkiye mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların umurlarında değil ya kaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

4'lüleri yakmadan duran herkesin kulağını ufaktan çınlatıyorum zaten. Yahu babanın yolu mu orası? Birde çıkıp camdan el kol yapıyor. Sağa banket yapmışlar durabilesin diye. Direksiyonu kırmak bu kadar mı zor? Trafik kazasından kaçması da ayrı bir olay. Tabi kamyon sürücüsünün zamanında tepki verememesi de ayrı bir konu. "...belanı vermesin..."

Son olarak bu tarz konuların vazgeçilmezi: Araç kamerası her araçta çok acilen zorunlu olmalı.

Belki direksiyon arızasından dolayı kaldı yolda.

• Öndeki arac durmadan devam etti. Suçlu vuran oldugu halde tutanak felan tutmadılar, arabaya da birsey olmamış gibi gözüküyor. Vuran adam frene basmadı. Cok garip bir kaza..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nası kaza la
  • araba sağlam çıktı ya birşey olmadı resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

ADAM ANİDEN RAHATSIZLANMIŞ BİR YERİNE SANCI GİRMİŞ OLABILIR YADA FARKLI BIR DURUM OLABILIR Şoförlük burda belli olur hızlı tepki veremedikten sonra...

Doğru tespit bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash_bandicoot

araba sağlam çıktı ya birşey olmadı resmen

Bi bagajı açıp bakmak lazım. Bagaj hacmi 100 litre azalmış olabilir.
  • Dolmuşcu sinyal verdi
  • adam niye durdu bilemeyiz ama kamyon şöförünün daldığı ortada adam bildiğin gta oynar gibi girmiş.
  • Demekki neymiş? yol ortasında aniden durulmaz mış
  • Videoyu bıraktım sahil yolunda insan gibi gitmeyen hafriyat kamyonlarına bir güzel küfrettim.

Araç kameramdan her daim belediyeye şikayet ediyorum "hayvan" olanların durumlarını ama ne yapılıyor bir bilgim yok.

Savunma da ilginç, evimize ekmek götürüyoruz, ben de malım trafikte boş boş dolanıyordum zaten.

Bi ekmek parası bunlar kazanıyor biz daldan topluyoruz.
  • öndeki frene basmasına rağmen kamyoncu yada tırcı hala gaza basıyor 10 metre kalınca frene dokunuyor tabi kazada öndekinin kamil gibi yolun ortasında durmasında etkisi büyük fakat kamyoncu önüne baksaymış kaza gerçekleşmezdi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.