Şimdi Ara

Akam yeni bir merkez sağ partiye ihtiyaç varmı anketi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meral Akşener parti kurarsa benden oy alır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

İdeolojileri aynı mı bilmiyorum ama Meral Akşener ve Sinan Oğan ikilisi Hepar'la birleşip bir parti kursalar güzel olmaz mıydı ?

Hepar Atatürk'ün çizdiği Türk tanımı etrafında toplanıyor. MHP'de İslam da vazgeçilmez bir unsur olarak görülüyor. Birleşmeleri pek mümkün değil gibi. Ancak bir HEPAR'lı olarak oyumu Akşener'e verebilirim. O diğerlerinden biraz daha farklı bir isim.

• kurs@tz kullanıcısına yanıt
    Kardeş AKP'yi başa getiren zaten ABD idi. Tayyip Erdoğan daha bir belediye başkanıyken defalarca Amerika'ya gitti. Bir sürü ABD'li üst düzey bürokrat ve yönetici şahsen adamı ziyaret etti. Kendisinin ben BOP eş başkanıyım açıklaması var.

Adamlara kim bilir ne sözler verdi. İhanet süreci yüzünden oy kaybetmeseydi, şu an Apo'nun hapisten çıkarılmasını konuşuyor olurduk.
    AKP liler her zaman ki gibi destekleyecekti bu durumu. Hepsi şu an Apocuydu, Türk askeri de faşist olarak anılacaktı.

AKP'nin tek sıkıntısı ABD'nin politikalarını uygularken oy kaybetmesidir. Yoksa oy kaybetmeyeceğini bilse Kürdistan da kurulsa gıkı çıkmaz. Gördüğün gibi daha geçen hafta Kürdistan bayrağını bu ülkede göndere çektiler, sırf Barzani ile olan menfaatleri için, onlardan
    oy alabilmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

İdeolojileri aynı mı bilmiyorum ama Meral Akşener ve Sinan Oğan ikilisi Hepar'la birleşip bir parti kursalar güzel olmaz mıydı ?

Hepar Atatürk'ün çizdiği Türk tanımı etrafında toplanıyor. MHP'de İslam da vazgeçilmez bir unsur olarak görülüyor. Birleşmeleri pek mümkün değil gibi. Ancak bir HEPAR'lı olarak oyumu Akşener'e verebilirim. O diğerlerinden biraz daha farklı bir isim.

İslam Türk milleti için vazgeçilmez zaten ama önemli olan bunu siyasete karıştırmamak. Açıkçası çok güzel bir birliktelik olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

İslam Türk milleti için vazgeçilmez zaten ama önemli olan bunu siyasete karıştırmamak. Açıkçası çok güzel bir birliktelik olabilir.

Böyle bir birlikteliğin olmayacağın düşünüyorum. İki tarafta da benim için değerli insanlar var fakat siyaset karışık bir yer.

• parti ihtiyacı yok...adam gibi adam ,satılmamış , kul hakkı yemeyen siyasetçi ihtiyacı var..oda ülkemizde çok ender bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Aksener in kuracagi parti her zaman tartismali olacaktir.

Olmasi gereken ozdag ve oganin bir parti kurup aksenerin de partinin onemli bir kademesine koyulmasidir.

Lakin, kendisindeki egoyu olaganustu kurultayda gorduk, saga sola kelepcelemeler zincire vurmalar, kurultaya baskanlik edecek divanin tamamini ben secegim diye tutturmasi, 3kisi baslanilan yolda digerlerini saf disi birakip olaganustu kurultay kararlarini tartismali hale getiren yine aksenerdir.

Kendisinin eklettigi son dakika kararlari neticesinde kurultay gecersiz ilan edilmistir. Eger mhp akpnin kuyruguna takildiysa bugun, bunun bir sebebi de basariya ulasamayan, "ulastirilamayan" olaganustu kurultay surecidir.

Burada da aksenerin tartismali kararlari onemli rol oynamistir.

Aksenere oy vereceklerin fazla kasmasina luzum yok akp orada, kendisi de akp kurucularindan olacakti bir ara, gidip akpye oy atin daha mantikli olun.

Sagda alternatif araniyorsa bunun cevabi sinan ogan ve umit ozdagdir.

Akşener akpye yakın olsaydı akp tarafından bu kadar engellenmez kara propaganda yapılmazdı

Yapılan anketlerde en çok akşener oy alabiliyor akpnin akşeneri sürekli karalama sebebide bu aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 10 Mart 2017; 18:15:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ercument.cozer

quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

quote:

Orijinalden alıntı: ercument.cozer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

akşener kursun madem. cidden kursun. MHP nin mirasına çökmeye kalkacapğına cesareti varsa kursun da bir boyunun ölçüsünü alsın :)

Bahçelisporu geçecek parti için mi dedin bunu

kardeş bak net söylüyorum MHP nini mirasına çökmeye çalışacağına cesareti varsa parti kursun.

neden kurmuyor? basit bir soru. neden kurmuyor? madem bu kadar destekçisi var kursun bir parti de görelim.

AKP'lilerin MHP'yi MHP'lilere karşı korumaya çalışması tam bir dayanışma örneği olarak görülmeli.

dayanışma var evet. olacak ta ve ileride de olacak. ama konu bu değil. sen benim soruma devap ver.

madem akşener kendine bu kadar güveniyor madem halk yeni bir sağ parti istiyor. o vakit açsınlar kardeş bir parti? MHP ye bir şekilde çökmeye çalışacağına cesareti varsa kursun bir parti desin ki ben toplayacam sağ seçmeni.

biz de görelim ne kadarını toplayacak.

Bahçeli'nin ve iktidarin kendi içindeki çatlak seslerin konuşmasına bile tahammülü yok, ya kürsüyü deviriyorlar ya da salonu basıyorlar.
    Parti kurmasına pek müsade edileceğini sanmıyorum.Yaşasın demokrasi :)

parti kurmasına pek müsade edeceklerini sanmıyorum.

kim müsade etmeyecek? hadi desen şunu MHP yi ele geçirmelerine müsade edeceklerini sanmıyorum. tamam derdim doğru. ama parti kurulmasına kim neden karşı çıkacak ve neden müsade etmeyecek ve nasıl engelleyecek.

yahu azcık yazdıklarınızı bir okuyun sonra gönderin :)

En son parti kurma yoksa tutuklanirsin tehdidi aldigini soyledigini hatirliyorum.Hem uyeleri nasil ihrac edip itirazlari mahkemece reddediliyorsa o sekilde musade etmezler.

Sanki bilmiyor gibi konusuyorsunuz siz de :)

yahu gidin allaseniz ya. parti kurma tutuklanırsın tehdidi ediyorlar mış :)

ya kardeş lütfen biraz da gerçekçi olun. sallıyor en basit ifadeyle.

• Kilit soru ve cevap burda:

Meral, Sinan, Ümit yeni bir merkez sağ parti kursa oy verir misiniz?

Kesinlikle veririm: %12,3

Kesinlikle oy vermem: %35,8

Akam yeni bir merkez sağ partiye ihtiyaç varmı anketi
  • 15 temmuzdan sonra akşener seviciler doldu buralar.
  • Bu anket tuzaktır yeni parti kurulursa kurulan partinin milliyetçiliğinin meşruyeti sorgulanır çok oy bölünür
  • quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

15 temmuzdan sonra akşener seviciler doldu buralar.

Ne alaka destekleyenler akşeneri destekleyenler 15 temmuzdan öncede destekliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 10 Mart 2017; 20:55:46 >
  • quote:

Olmasi gereken ozdag ve oganin bir parti kurup aksenerin de partinin onemli bir kademesine koyulmasidir.

Lakin, kendisindeki egoyu olaganustu kurultayda gorduk, saga sola kelepcelemeler zincire vurmalar, kurultaya baskanlik edecek divanin tamamini ben secegim diye tutturmasi, 3kisi baslanilan yolda digerlerini saf disi birakip olaganustu kurultay kararlarini tartismali hale getiren yine aksenerdir.

Kendisinin eklettigi son dakika kararlari neticesinde kurultay gecersiz ilan edilmistir. Eger mhp akpnin kuyruguna takildiysa bugun, bunun bir sebebi de basariya ulasamayan, "ulastirilamayan" olaganustu kurultay surecidir.

Aksenere oy vereceklerin fazla kasmasina luzum yok akp orada, kendisi de akp kurucularindan olacakti bir ara, gidip akpye oy atin daha mantikli olun.

Yunan askeri gelse de ülkeyi bunlardan kurtarsa diyen kişi, milliyetcilere mi yol gosteriyor?

İster Bahçeli, ister Akşener, ister Ogan, ister Özdağ yanlısı olsun. Tüm ülkücüler bu söze karşıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akam yeni bir merkez sağ partiye ihtiyaç varmı anketi

Aynı araştırma şirketine göre
  • Yeni yüzler oyların bölünmesi ve güç kaybı demektir. Şimdi anladınızmı başkanlığı niye bu kadar direttiklerini.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

quote:

Yunan askeri gelse de ülkeyi bunlardan kurtarsa diyen kişi, milliyetcilere mi yol gosteriyor?

İster Bahçeli, ister Akşener, ister Ogan, ister Özdağ yanlısı olsun. Tüm ülkücüler bu söze karşıdır.

Agir akpli trol MHP'lilere akil mi veriyor

Hadi ufaktan soldaki cikistan alalim seni, 16nisan'da evet vermeyi unutma

Akıl verecek kadar, bilgili biri değilim.

Yanlız Yunanlılar gelse de bizi bunlardan kurtarsa diyecek kadar vatanıma ecdadima vefasiz biri hiç değilim.

Sen bunu söyledin. Şimdide çıkıp MHP lilere yol gösteriyorsun!

• Usluba bak usluba.

Sayin arkadasim en basitinden sana sunu soracagim bu memlekette sahte delil ciftligi korup pasalari iceri atmadilar mi? Birileri de cikip bu davanin savcisiyim demedi mi? Insanlar yok yere hapse tikilan bir memlekette yasiyoruz, Aksener belki bundan korkuyor olabilir?

siz ne iciyorsunuz da bu kafaya ulasiyorsunuz anlamiyorum.Azicik kuru mamayi birakip etle beslenin.

• Hay senin ben merkez sağına ya.İçi boş kavramlarınıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 14 Mart 2017; 21:0:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

Hay senin ben merkez sağına ya.İçi boş kavramlarınıza

Neden cevap yazıyorsun ozaman konuya çok bilmiş zeki troll ?
  • Sen niye üstüne alındın , ben genel olarak soyledim bu duruma yönelik sacmalığı.
    Edit : ayrıca öyle trolluk felan yapacak biri degilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 14 Mart 2017; 21:14:58 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.