Şimdi Ara

AKAM:Evet çıkması halinde şirketimizi kapatacağımızı taahhüt ettik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
4
Favori
10.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başta AKK diye okudum. Sevinmiştim bir an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HKS571 kullanıcısına yanıt
    Hocam esenyurtta hayır çıkması imkansız yalan dolan hep inanmayın

• Ya anlamıyosunuz tarafsız anket diye bişey kalmadı en tarafsız anket gir youtube videoları var onları izle canlı hepsinde evet daha fazla kimse oyunu söylemiyo artık

• ülkenin çoğunluğu zaten hayır diyor ama hayırcıların katılımı düşük olunca meydan bunlara kalıyor
  • LegendByTheWay L kullanıcısına yanıt
    Puhahahaha.allah baska dert vermesin kanka tip cok gelisti artik.

• Umut fakirin ekmeği

• quote:

Orijinalden alıntı: Anket Adamı

quote:

Orijinalden alıntı: LegendByTheWay

1 Kasımda, yaklaşık 6 ay önce toplamda %61,5 oy almış iki parti evet diyorken, açık ara farkla hayırın galip geleceğini beklemek paranoyaklık mıdır, şizofreni belirtisi midir, alzheimer göstergesi midir bilemedim..
    Evetin yüzde 53'ün altına düşmesi bile bir mucizedir.

Siyasette 2+2 4mü ediyor super zeka ?

Senin.gibiler lutfen siyaset tartismasin trolmusun.nesin

fava attım bekliyorum evet çıkarsa uplarım. Süper zeka diyip birini ufak düşürmek neymiş burda açıklarsın :)

• Evet çıkacağını sizde biliyorsunuz avutun kendinizi böyle

Referandumdan sonra da bahaneleri hazır. Hile yaptılar oy çaldılar vs. Kardeşim orda sizin kesimin temsilcisi yok mu?? Böyle bir şeyin olması imkansız. Tahminimce %56 evet çıkar.

• quote:

1 Kasımda, yaklaşık 6 ay önce toplamda %61,5 oy almış iki parti evet diyorken, açık ara farkla hayırın galip geleceğini beklemek paranoyaklık mıdır, şizofreni belirtisi midir, alzheimer göstergesi midir bilemedim..
    Evetin yüzde 52'nin altına düşmesi bile bir mucizedir.

Milletvekili,hükümet seçimiyle bunu bir tutma hocam, etrafımda tüm seçimlerde akpartiye oy atıpta bu seçimde hayır diyecek insanlar tanıyorum üstelik mhp tabanı benim gördüğüm kadarıyla hayır diyor. Seçimlerde akpartinin rakibi olmadığı için o oranları alması normal ama bu anayasa değişikliği unutmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargahx -- 11 Nisan 2017; 9:1:31 >
  • Ben de geçen güne kadae kesin evet çıkar diye düşünüyordum ama geçen gün yıllardır canı pahasına erdoğanı ve akpyi savunan eniştemin artık çizgiyi aştılar iplerini çekmek lazım ben hayır vericem demesinden sonra bir umutlandım. 1 oy ne degistiricek demeyin bu adam yıllardır çok büyük bir akp destekçisiydi.

• Hakan Bayrakçı da "ben bu işi bırakırım" demişti.
    şimdi yandaş kanallara çıkıp, örtülü güzellemeler yapıyor...
  • adolf1 kullanıcısına yanıt
    Haziran seçimleri icin demişti hatta o seçimde orc,yüzde 52 tahmini icin özür diledi.

Kasimdaki seçimde ise anketciler hdp ile mhp nin baraj altı durumu söz konusu dedi her sey olabilir .

• Her seçim öncesi aynı terane ve hüsran... Fuat Avni 1 bunlar 2

• quote:

Orijinalden alıntı: tycoon.emperor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KortX

MHP'lilerin hepsinin evet dediğine nereden kanaat getirdin?

Ben MHP'nin hepsi evet diyor diye bir kanaatim olduğunu söylemedim. Basit bir araştırma ve hesaplama yaparsanız, vaziyeti tahlil edebilirsiniz.

MHP tabanı, HDP ile, fetö ile, pkk ile aynı oyu VERMEZ. VEREMEZ.

Aynı oyu verebilecek dünya algısına sahip MHP'liler de var elbette ama Ege kıyılarında bulunuyorlar.

Açın bakın bakalım, bu coğrafyada MHP % kaç oy alıyor. Ege, İstanbul, Trakya coğrafyasındaki MHP seçmeninin tümünü "Hayır" yazsanız bile toplam MHP seçmeni içerisinde bunlar % kaç ediyor bir hesaplayın... MHP, İç Anadolu, Akdeniz ve Karadenizde daha geniş tabanlı ve bu kesim Ak Parti ile aynı kumaştan...

Bakın bakalım % kaç evet, % kaç hayır çıkarmış. 1 Kasımdaki MHP'ye oy verenlerin en az %60'ı evet diyecek.

Bölücü teröristlere kan kusturan osman pamukoğlu erdal sarızeybek engin alan gibi paşalar HAYIR diyor sen neden evet diyorsun? Mhpliler neden evet desin?

Osman Pamukoğlu, Engin Alan'ı kim takar yahu? Sosyal medyadaki hayran kitlesine güvenerek Osman Pamukoğlu'nu şişirdiniz. Bağımsız girdiği seçimlerde aldığı oyu gördük. Anadolu, Karadeniz'deki MHP seçmeni Osman Pamukoğlu kimmiş, Engin Alan kimmiş hiç umursamaz.

• Bu seçimde korkudan oyunun rengini belli etmeyen çok fazla seçmen var , bu şirkette bunları göz önünde tutmuştur.
    Bu arada evet çıkarsa bende şu anki işimden mümkün olduğunca hızlı ayrılacağım.
  • Tüm suriyeliler oy kullanıyor sanmam

• açık ara farkla hayır mı? bu adam ne içtiyse ben de istiyorum ondan yıllardır bu kafayı arıyorum

• Bu adami kaale alan mi var zaten her anketinde akp yi %5 düşük chpyi %5 yüksek gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Bu adami kaale alan mi var zaten her anketinde akp yi %5 düşük chpyi %5 yüksek gösteriyor

parti seçimi mi bu güzel kardeşim?
  • Olivier17 kullanıcısına yanıt
    Yakın olduğu tarafın oylarını artırıyor demek istemiş yani. Bu anket şirketlerine güven olmaz. %57 veya üzeri çıkacak görürsünüz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.