Şimdi Ara

Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
24
Favori
37.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neyse verdim siparisi artik tesekkurler. Tek tek paketli ama steril degil anladim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargolanan var mi? Dun sabahtan almistim ama ses yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun oglen gibi aldim ogleden sonra kargolandi.. bugün teslim edilecek..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trendyola bakın bugün kargo bedava 50 TL altı 50 adet bir çok maske var

• Trendyola bakın bugün kargo bedava 50 TL altı 50 adet bir çok maske var

• 2 aydir edevletten her hafta maske istedim gelmedi, kod gelmedi, kod olmayinca eczane vermedi. Hayat eve sigar uygulmasi kod vermiyor. Parayla satilmaya baslayinca 4 farkli yerden (burasi lcw trndyol) toplam da 1000 adet maske siparisi verdim. Hic biri verilmedi kargoya. Kim nasi bi beddua etti bana ya.....

• Bugün eczaneden 50'li maskeyi 50 tl'ye aldım. Ptt'den gelenlere göre daha kaliteli maske.
  • Bsm marka nasıldır? Kaliteli markaları konu başlığında derlense de fikrimiz olsa ne alacağımız hakkında. Akyel marka maske buldum evde. İki katlı bence. Üç kat giremedim ben. Arada filtre yok. Filtre olan var mı bildiğiniz?

• Kargo bilgisi güncellenmiş.

En geç 27 Mayıs Çarşamba günü kargoya verilir.
  • BENDEN SONRA İSTEYENLERİN MASKELERİ KARGOLANMIŞ AMA BENİMKİNDE TIK YOK. SADECE ONAYLANDI DİYOR. DÜN SABAH İSTEMİŞTİM BU ARADA.
  • dün öğleden sonra aldım bu sabah teslim edildi konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim
  • Linke ulaşılamıyor . Ne olacak şimdi

• Benimki hala kargoya verilmedi. Kargoya verilmeyen var mı?
  • soonkaya kullanıcısına yanıt
    ürün nasıl hocam anlatırmısın

• bende dün 16:40 ta sipariş verdimdi halen kargoya verilmedi ama benim sipariş sayfasında "En geç 15 Mayıs Cuma günü kargoya verilir." yazıyor. bakalım beklemedeyiz.
  • ürün yorumlarında biri yanlış ürün gönderdiklerini yazmış. ilk birkaç siparişi ak-yel yollayıp gerisini merdiven altı ürün yollamasınlar.
  • Mesaj attım mağazaya, sağolsun cevap verdiler. Kotadan dolayı kargoya veremedik dediler.
  • gecegölgesi38 G kullanıcısına yanıt
    farklı bir ürün gelmedi öncelikle onu belirteyim. dandik maskelerden değil yeterince kalın. kağıt inceliğinde değil. benim için en önemlisi kulakları rahatsız etmiyor diğer maskeler çok rahatsız etmişti bu çok iyi.
  • anilzi A kullanıcısına yanıt
    Yanlış ürün gönderdiklerini yazmamış güzel kardeşim, kargoyu önce alıcı kapıda öderdi sonra satın alım aşamasında yapmışlardı. Ancak o arkadaşa satın alımda kargo ödemesine rağmen yanlışlıkla kapıda ödeme kargo göndermişler geçişte böylece 2 kez kargo ödemiş.
  • brktmr B kullanıcısına yanıt
    Bsm tek bir ürün olarak izin almış,o da filtresiz sadece 3 katlı.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.