Şimdi Ara

Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
24
Favori
37.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kargo ücretini n11'den alırken ödememiş miydik? Kargocu alıcı ödemeli deyip 13,5 TL para istedi, kalsın şubeden alırım dedim.(zaten nakit te yoktu yanımda)
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Bende merakla bekliyorum ama bayramdan sonraya kaldı sağolsun PTT kargo getiremedi.
  • Trendyolda 50 li 50 lira ve 100 lü 100 lira fiyatlarla kargo bedava olarak satışta ama orjinal mi bilmiyorum. Satıcı Nur ortopedi İzmir olarak görünüyor.
    https://www.trendyol.com/akyel/ak-yel-3-katli-cerrahi-maske-burun-telli-ce-belgeli-50-li-paket-p-40284020?boutiqueId=477947&merchantId=110208
  • Benim maskeyi sürat kargoya vermişler. Şube şube geziyor. Koronadan sonra ben o kadar km yapmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uniform

Gitti gidiyor da bir satıcı vardı konuda da belirtildi. Onda 150-200 lük siparişte kargo ücretsizdi en son.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar, Hangi satıcı o acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada da yazdığım üzere gittigidiyor dermocare idi. Ancak kargo ücretli olmuş.

https://www.gittigidiyor.com/magaza/edermocare?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Arkadaş cevap vermiş zaten. Kargoyu ücretli yapmış.
  • Şu güzelim konuyu sıcak fırsatlara taşımak için yönetici yok mu konuya gelen. İnsanlar bilgilensin.Konunun Sıcak Fırsatlar a taşınması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uniform -- 26 Mayıs 2020; 0:15:7 >
  • Bu maske biraz küçük mü, fotoğraflarda öyle duruyor sanki?

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Bu maske biraz küçük mü, fotoğraflarda öyle duruyor sanki?
    Hayır küçük değil. Hatta lcw maskesine göre daha geniş. Kulaklarınızı rahatsız etmiyor.

• Linq L kullanıcısına yanıt
    Araya bayram tatili ve kargoların bayram yoğunluğu girdi. Bir iki güne dönerler sanırım.

• Aslında iki dış katman birbirinin aynısı o sebeple ön arka farketmiyor.
    Ancak maskenin lastik bağlantı kısmına göre önü arkası var aslında. Eşim daha kısa istediği için ters takıyor. Böylece lastik kıvrımları dışarıda kaldığı için bir miktar maske daralıyor.

• Akyel maskeler biraz küçük, fazla sipariş vermeden önce denemek için. 1 kutu alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Trendyolda 50 li 50 lira ve 100 lü 100 lira fiyatlarla kargo bedava olarak satışta ama orjinal mi bilmiyorum. Satıcı Nur ortopedi İzmir olarak görünüyor.
    https://www.trendyol.com/akyel/ak-yel-3-katli-cerrahi-maske-burun-telli-ce-belgeli-50-li-paket-p-40284020?boutiqueId=477947&merchantId=110208
    bne bundan aldım
    poset icinde gonderdiler
    Ak-yel oldup olmadıgı belli degil
    iade edecegim
    alacakların dikkatine

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

ben bundan aldım
    poset icinde gonderdiler
    Ak-yel oldup olmadıgı belli degil
    iade edecegim
    alacakların dikkatine

Alıntıları Göster
    hocam siyah zemin üzerinde bir fotoğraf veya mümkünse üfleme testi sonuçlarını atabilir misiniz?

Mümkünse maskeyi kesip katmanları gösteren bir fotoğraf atabilir misiniz bu Trendyol daki Akyel maskeler için?

• muhendizz M kullanıcısına yanıt
    muhtemelen başta sadece 100lü paket vardı ellerinde o yüzden o şekilde gönderdiler.
    Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.