Şimdi Ara

Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
24
Favori
37.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benimkiler de geldi bugün. gg'den mtsbcgl satıcısından almıştım 3 kutu.
    gayet sağlam paketlenmişti ve çok hızlı geldi. merak edenler için n11'deki sarbitane satıcısından aldığım akyel ile aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarbitane siparişim sonunda geldi. Sürat kargo ile yollamışlardı. 12 tl kapıda kargo ücreti ödendi. 2 kutu sipariş vermiştim. Streç filme sarmışlar. Bizim siparişler yılan hikayesine döndüğünden olsa gerek kutular ezilmişti. 9 günde sipariş gelmiş oldu. Bir sonraki siparişimde bu mağazayı kullanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uniform

Sarbitane siparişim sonunda geldi. Sürat kargo ile yollamışlardı. 12 tl kapıda kargo ücreti ödendi. 2 kutu sipariş vermiştim. Streç filme sarmışlar. Bizim siparişler yılan hikayesine döndüğünden olsa gerek kutular ezilmişti. 9 günde sipariş gelmiş oldu. Bir sonraki siparişimde bu mağazayı kullanmam.
    Bugün bir kargo göndermem gerekti. Öğlen 1 de gitmeme rağmen mng, yurtiçi, aras reddeti beni. Alıcı şubenin kotası doldu diye.

Üstelik sosyal mesafe diye 35derece sıcakta, dışarıda güneşte sıra bekledim. Sanırım corona üzerine bayram da eklenince kargo firmaları pert durumda. Çalışanların pert olduğunu bire bir gözlemledim zaten.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Bir tanesini kestim. Orta kat meltblown filtre. Ön ve arka kat ortaya göre daha ince nonwoven. Çakmakla yakınca büzüşüp eriyor hatta elimi yaktim biraz:)
    Fotolari ekliyorum bilgi verme amaçlı.
    Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi

Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spektaküler -- 21 Mayıs 2020; 17:36:16 >
  • İnceleme için teşekkürler.

O halde Ak-Yel almak isteyenler gittigidiyor’da mtsbcgl, n11’de Dermocare satıcısından güvenle alışveriş yapabilirler.

İlk mesajın en altında linkleri eklemiştim.

• Arkadaşlar
    N11 de Sarbitane firması AKYEL MASKE satışına Tekrar başlamış.....

4x50 200 Luk KUTU OLARAK 200 TL artı kargo ücreti....

https://m.n11.com/ak-yel-3-katli-filtreli-bez-maske-tam-ulstrasonik-4x50-li-P427369752

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Bugün bir kargo göndermem gerekti. Öğlen 1 de gitmeme rağmen mng, yurtiçi, aras reddeti beni. Alıcı şubenin kotası doldu diye.

Üstelik sosyal mesafe diye 35derece sıcakta, dışarıda güneşte sıra bekledim. Sanırım corona üzerine bayram da eklenince kargo firmaları pert durumda. Çalışanların pert olduğunu bire bir gözlemledim zaten.

Alıntıları Göster
    Doğrudur kargo firmaları aşırı yoğun. Ancak bu satıcı da benden sonra sipariş verenlere siparişleri daha erken ulaştı. Bu şekilde bir kaç kişi daha sorun yaşadı. Birde maskeler uzun süre kargo kargo dolaşınca kutular iyice ezilmiş geldi.
    Bu pandemi sürecinde olan kargo çalışanlarına oldu. Geceleri gündüzleri kalmadı maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Arkadaşlar

https://m.n11.com/ak-yel-3-katli-filtreli-bez-maske-tam-ulstrasonik-4x50-li-P427369752
    Gitti gidiyor da bir satıcı vardı konuda da belirtildi. Onda 150-200 lük siparişte kargo ücretsizdi en son.
  • Bugün yaşadığım sıkıntı sizin duruma benzer.

Bugün gezdiğim kargo firmaları beni kabul etti ama İzmir Karşıyaka diye alıcının adresini verince sistem izin vermedi. Karşı tarafın kotası dolmuş dedi.

Sizin bulunduğunuz adresin şubelerinin kotası dolmuşsa satıcı verememiş olabilir. Belki de satıcı hatası bilemem sadece yaşadığım durumu anlatmak istedim.

Sağlıklı günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Arkadaşlar

Hayda ilk mesaj çorba oldu. :D

Bir ayar çekeyim.

düzenlenmiş ama sarbitanenin linki yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tusunami47

düzenlenmiş ama sarbitanenin linki yok
    Linki görmeden düzenlemiştim. Sarbitane satışa yeniden başlayınca bir daha düzenlemek zorunda kaldım.

Ben bu çorbayı düzeltene kadar eşim mercimek çorbası yapmış iyi mi. :D
  • quote:

Bugün yaşadığım sıkıntı sizin duruma benzer.

Bugün gezdiğim kargo firmaları beni kabul etti ama İzmir Karşıyaka diye alıcının adresini verince sistem izin vermedi. Karşı tarafın kotası dolmuş dedi.

Sizin bulunduğunuz adresin şubelerinin kotası dolmuşsa satıcı verememiş olabilir. Belki de satıcı hatası bilemem sadece yaşadığım durumu anlatmak istedim.

Sağlıklı günler.
    Bana sürekli kargo geliyor. Burada şu ana kadar kota ile ilgili sıkıntı olmadı. Satıcının gönderdiği yer ile ilgili kota sıkıntısı var sanırım.
    Yeni maske alacağım zaman roll bulabilirsem roll alırım. Ya da yine akyel ancak başka satıcıdan alırım.

Sizin sayenizde kaliteli bir maske bulmuş olduk. Teşekkürler.
  • Rica ederim.

Orijinalliği belirtilmiş kargo ücretsiz diğer satıcı varken zaten gerek yok.

Gittigidiyor: mtsbcgl (Ustıp Medikal İzmir) [150,200'lü paketler kargo ücretsiz]

https://www.gittigidiyor.com/magaza/edermocare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 22 Mayıs 2020; 16:7:26 >
  • Bu konu halen biten sıcak fırsatlarda. Ürün yeniden stoklara girdiği için Sıcak fırsatlar bölümüne alınması lazım tekrardan. Maske ile ilgili çok güzel bilgiler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uniform

Bu konu halen biten sıcak fırsatlarda. Ürün yeniden stoklara girdiği için Sıcak fırsatlar bölümüne alınması lazım tekrardan. Maske ile ilgili çok güzel bilgiler var.
    Bu konuda elimden bir şey gelmiyor. Adminlere iletebilirsiniz.
  • quote:

Bu konuda elimden bir şey gelmiyor. Adminlere iletebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Ben onlar için demiştim belki okuyan varsa el atar diye
  • Trendyol'dan Nur Ortopedi'den 2 kutu sipariş verdim bakalım inşallah orjinal ve sıkıntısız gelir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncdtkrts

Trendyol'dan Nur Ortopedi'den 2 kutu sipariş verdim bakalım inşallah orjinal ve sıkıntısız gelir :)
    Dönüşlerinizi bekliyoruz hocam. İlk sayfaya eklerim.

100lü paketin açıklamasında kargonun ücretsiz olmadığını, başlıkta yazan ücretsiz ifadesinin düzeltileceği yazılmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.