Şimdi Ara

Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
24
Favori
37.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıcı sıvadı, batırdı. Ben de salı sabahı verdim siparişi yollamadığı gibi bir de bugün kargo parasını iade etti, kargo geldiğinde 20 TL çekse napcaz? Başıma gelmişliği var, 4.9 olan kargo için 15 TL istediler vermedim, call center ile konuşunca her şey ortaya çıktı.
    Büyük bir hayal kırıklığı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Olayları anlamadan bilmeden ve yorumlayamadan büyük konuşmamak lazım. Dolandırıcılık ile itham ettiğiniz yer N11.

Satıcının elinde ürün var ancak N11 üzerinden satış yaptığında N11 otomatik yurtiçi kargoya yönlendiriyor. Yurtiçi kargo ise N11 gönderileri kota koymuş belli miktar üstünü almıyor. Satıcı çok doğru birşey yaparak ürün birikip kargo teslim almayınca satışı durdurarak elindekini eritmeye çalışıyor insanlar mağdur olmasın diye.

N11'lede iletişime geçip çözüm istemişler ve farklı kargolar içinde gönderim istemişler. Şimdi N11 yurtiçi kargo ücretlerini iade ediyor ki satıcı farklı firmalar ile de gönderebilsin. Sizin 10,5 TLniz iade olacak ve kargonuz çok yüksek ihtimalle başka kargo ile gelecek ya da N11 satış kotası dışına çıkacağı için yine yurtiçi ile gelebilecek.

Satıcı ile hiç iletişim kurmadım ancak soru cevap kısmındaki cevapları okursanız ve süreci baştan itibaren gözden geçirirseniz bunu anlamak zor değil.

Ben kargo ücreti dahil değilken almıştım ve Mng ile gelmişti 12 TL ödedim ilk siparişte ikinci de kargo ile birlikte almıştım yurtiçi ile geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 17 Mayıs 2020; 17:56:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Onay vermediğin sürece satıcıya geçmiyor derken?
    Bunun için ayrı bir buton, bir link, bir TİK kutucuğu vb mi var?

Birde ben siparişi verirken 10.5 TL kargo ücretini zaten direk almıştı! (Çekilen tutar telefonumda SMS olarak duruyor!)
    Şu anda bakınca yukarıda da belirttiğim gibi kargo ücreti teslimatta ödenir yazıyor!
    Zannetmiyorum ama olurda bu maske eve gelirse, biz Bir daha mı kargo ücreti ödeyeceğiz?

Benden 300 TL maske
    10.5 TL kargo ücreti olmak üzere
    Toplamda 310.5 TL kesildi! SMS olarak var bende...

Oysa N11 siparişlerinde ödediğim tutar şu anda 300 TL görünüyor!!!
    10.5 TL ortada yok gibi görünüyor yani!
    Bu nedir?

Bunu nasıl yorumlamak gerekir?

İPTAL kısmında Sadece
    İptal talep et seçeneği çıkıyor.... İptal edeyim mi? Siz olsanız ne yapardınız?

Alıntıları Göster
    n11 sisteminde ürün sizin elinize geçene kadar ödediğiniz ücret n11 de bekler. Ürün elinize geçince sipariş sayfanızda ödemeyi tamamla butonu çıkar. Ürün ile ilgili bir sorun yoksa ödemeyi tamamlarsınız. n11 ve gitti gidiyor dan verilen siparişlerde siz onay vermeden para satıcıya geçmez.

Kargo ücretine gelince. Benim kredi kartıma ücret iadesi yapılmış durumda.(İade yapılmış bekleyen provizyonda)
    Tahminim Yurtiçi kargo bu süreçte patladığı için belki başka kargo firması ile gönderim olabilir.

Bende salı günü sipariş vermiştim halen bekliyorum. İptal etsem başka yerden kaliteli maske bulabilir miyim? şüpheli.
    Bu nedenle biraz daha bekleyeceğim. Başka yerden bile sipariş versek kargo şirketleri yüzünden onuda beklemek zorundayız.

Aslında bu durumdan en çok etkilenen satıcı bence. Elinde maskeleri var ama gönderim yapamadığından satış yapamıyor(stok olmasına rağmen satışa kapandı). Gönderdiği maskeler alıcıya ulaşmadığından n11'den para da alamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uniform

n11 sisteminde ürün sizin elinize geçene kadar ödediğiniz ücret n11 de bekler. Ürün elinize geçince sipariş sayfanızda ödemeyi tamamla butonu çıkar. Ürün ile ilgili bir sorun yoksa ödemeyi tamamlarsınız. n11 ve gitti gidiyor dan verilen siparişlerde siz onay vermeden para satıcıya geçmez.

Kargo ücretine gelince. Benim kredi kartıma ücret iadesi yapılmış durumda.(İade yapılmış bekleyen provizyonda)
    Tahminim Yurtiçi kargo bu süreçte patladığı için belki başka kargo firması ile gönderim olabilir.

Bende salı günü sipariş vermiştim halen bekliyorum. İptal etsem başka yerden kaliteli maske bulabilir miyim? şüpheli.
    Bu nedenle biraz daha bekleyeceğim. Başka yerden bile sipariş versek kargo şirketleri yüzünden onuda beklemek zorundayız.

Aslında bu durumdan en çok etkilenen satıcı bence. Elinde maskeleri var ama gönderim yapamadığından satış yapamıyor(stok olmasına rağmen satışa kapandı). Gönderdiği maskeler alıcıya ulaşmadığından n11'den para da alamıyor.

Alıntıları Göster
    Kredi kartı hareketlerine bir bakayım bakalım ödeme yapılmış mı ama sanmıyorum zira hesaba giriş çıkışta SMS gelir bana....
    Neyse bekleyelim bakalım...
    LCW WAİKİKİ den de verdim bu arada sipariş inşallah ondada sorun yaşamam...

• dua edelimde 10 liradan fazla kargo parası çıkmasın. 10 liradan fazla isterse kargocu ürünü almam gerisin geri gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilzi

dua edelimde 10 liradan fazla kargo parası çıkmasın. 10 liradan fazla isterse kargocu ürünü almam gerisin geri gider.
    Valla ben 15 e de rraziym sağ salim bir gelsin keşke

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Benim kargo ücretim iade edilmiş bugün. Onu sormaya geldim foruma. Açıklama için teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Benim kargo ücretim iade edilmiş bugün. Onu sormaya geldim foruma. Açıklama için teşekkürler hocam.
    Kredi kartı hareketlerine şimdi baktım benim kargo ücreti de iade edilmiş...
    Helal olsun sarbitane firmasına, gerçekten güvenilir, esnaf gibi ednafmis👍
    LCW WAİKİKİ den sipariş geçtim... Maksimum 125 adet sipariş verebilirsiniz...

• Gg de bir satıcı akyel listelemiş ancak daha önce satışı yok. Direkt üreticiden falan yazmış ancak nedir ne değildir sorarak öğrenmek lazım.

Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Gg de bir satıcı akyel listelemiş ancak daha önce satışı yok. Direkt üreticiden falan yazmış ancak nedir ne değildir sorarak öğrenmek lazım.

Sarbitane gibi sağlam bir araciysa şayet fiyat çok iyi değil mi hakkaten?

Orijinalse çok iyi. Bu sürecin ne zaman sona ereceği malum belli değil. Tedbirli olmakta fayda var. Satıcı 1000 adet stok belirtmiş

https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/3-katli-filtreli-maske-fabrikadan-direk-satis-100-adet-ucretsiz-kargo_pdp_558533069

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Satıcı bu, N11de de mağazası var İzmirde medikalci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 18 Mayıs 2020; 0:24:50 >

iZMİR DEN biri alıp yada ulaşıp teyit etse süper olur..
    Akyel kendisi de satış yapacağını açıklamıştı geçen gün. Bu konuya yazılmıştı.
    Akyel izmirde bu satıcı da izmirde.
    Fabrikadan direk satış diyor. Bence Akyel satıyor bunu. Yine de teyit edilirse iyi olur yoğunluk olmadan siparis gecmek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Linq L kullanıcısına yanıt
    Üretici olduğunu sanmıyorum, temin eden bir medikal sadece sanırım. Akyel imalat bornova, çamdibi bu medikalde bornovada. Muhtemelen aracısız direkt fabrikadan alıp sattığı için bu şekilde yazmıştır.

Sorun olacağını sanmam, firmayı aratınca fuarlara katılmış, kamu ihalelerine katılmış vs.
  • Tahmin edilen olmuş. Yurtiçi kargonun beceriksizliğinden bu kadar bekledik.
    Mağaza sorulan sorulara "merhaba n11 lojistik bugün tüm firmalarla gönderim olanağı sağladı bugün kargolanacak. ücret yine aynı olur" diye cevap vermiş.
    Başka bir kargo firması ile gönderim sağlayacaklar.
  • Bugün Yurtiçiyle yolladılar benimkini. 21'inde teslim olacak diyor.
  • bana da aynı cevabı vermişler. Bekliyorum.. bakalım hangi kargo ile yollanacak.

edit: Şimdi msj geldi.. Aras kargo ile yolda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tusunami47 -- 18 Mayıs 2020; 15:21:4 >
  • Benim bugün de kargo işi yattı gibi geliyor. Bu saat oldu salı sabahı verdiğim sipariş kargoya verilmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tusunami47

bana da aynı cevabı vermişler. Bekliyorum.. bakalım hangi kargo ile yollanacak.

edit: Şimdi msj geldi.. Aras kargo ile yolda..
    Ben halen bekliyorum. Kargo yapılmadı
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.