Şimdi Ara

Ak teknik otomotiv k.maraş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tranz (6 mesaj) memocan2468 (2 mesaj) dusau (2 mesaj) labidu (2 mesaj) El Gato Negro (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (12 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Müşteri olarak dayak yemek üzere olduğum k.maraş sanayi sitesindeki oto yedek parçacısı.
    2 hafta önce Toyota aracımın sağ ön teker davlumbazımı sipariş ettim sol gelmiş. Kağıtta sağ diyede yazılı. Dedim ben kabul etmiyorum bu şekil iade etmek istiyorum servis te yaptıracam. Olmaz öyle şey dedi değiştirecez bunu iade olmaz vs derken dedim arayın sorun aldığınız yere diye akıl verdim. Bu defa konuştuktan sonra iade kabul etti karşı taraf. Bu sefer kasa açık verecek 150 kağıt filan diye tafra yapıp söylenmeye başladı. Elini bana sallayıp Verin şunun(şu ben oluyorum) 150 kağıdını deyince böyle davranmanıza gerek yok kaba davranmaya hakkınız yok dedim, üstüme yürüdü yandakiker tuttu adamı. Sen ne diyorsun filan diye bağırmaya başladı. Bende konuşmaya gerek yok seninle deyip çıktım .

Böyle bir olay yaşadım ifşa edeyim istedim. Maalesef para verip dayak yiyordum birde. Niyetli olmasam polis çağırıp işi uzatırdım ama böyle amelelerle uğraşmakta mesele. Servis keşke biraz uygun olsada şu ameleler ile uğraşmasam.bir kahramanmaraş lı olarak utanıyorum böyle yaratıklardan.

Hadin hayırlı ramazanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tranz -- 28 Haziran 2014; 13:14:25 >

|
    |

• Yarbay
    2816 Mesaj
    Bi Maraşlı birde antepli ile ticaret yapmayacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İyi de siz niye 150 lira vermeye kalktınız. Yenisi gelince tekrar 150 yi verecek diye mi?
    |
    |
    tranz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 81 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193?]
    T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı / Veteriner Hekimi
  • Yarbay
    11872 Mesaj
    İşini doğru yapması gerek yanlışı varsa düzeltmeli.

Hem sizin tüketici olarak 7 gün koşulsuz paketi açılmamış ürünü değiştirme hakkınız yok mu?Var.O zaman adamın uzatması boşa.

Bunların suçlusu hep davlumbaz koymayan Toyota

Niyetliyim deyip adamları bırakmanız saçma.Sonuçta siz değil polisi var kolluk kuvvetleri var.Arayın yarın belediyeyi ihbar edin.

Müşteriye kötü muamele vs. den.
    quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

İyi de siz niye 150 lira vermeye kalktınız. Yenisi gelince tekrar 150 yi verecek diye mi?

Ben parayı peşin verdim, yanlış gelince parayı geri alırken sorun yaşadım. Tekrar bir 150 vermedim. Bir Maraşlı olarak utanıyorum böyle esnaflardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tranz -- 28 Haziran 2014; 12:32:59 >
    Konu Sahibine Özel

Haklısın 13.00 de randevum olmasa yine uğraşırdım. Adamların yanına kar kalıyor

Kutu149 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bedavadan 150 lira kazandı sayenizde yani. Ben olsam ne olursa olsun o parayı alırdım.
    |
    |
    tranz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: dusau

Mekanın isminde hayır yok. Ben o isimli bir yerin kapısından adımımı atmam. Sizede geçmiş olsun.

nirvanaya ermişiniz. ramazann yan etkileri başladı :) siz borusan a da gitmezsiniz sanırım.
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

Bedavadan 150 lira kazandı sayenizde yani. Ben olsam ne olursa olsun o parayı alırdım.

Paramı aldım yanlış anlaşılmasın.
    Sadece öyle konuşunca insanlık dışında varlık olduğunu gösterdi bende seninle konuşmaya değmez deyip çıktım.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SchwarzMoto

quote:

Mekanın isminde hayır yok. Ben o isimli bir yerin kapısından adımımı atmam. Sizede geçmiş olsun.

nirvanaya ermişiniz. ramazann yan etkileri başladı :) siz borusan a da gitmezsiniz sanırım.

|
    |
    quote:

quote:

Borusan ile ne alaka, bu akların başındaki adamın ne olduğu belli zaten. Balık baştan kokar. Dükkanın adını burdan prim yapmak için koymuş adamın işletmesinden ne beklersin?

maraş antep yozgat çorum,düzce.....

buranın esnafı kadar kaba insanlar görmedim halkı da aşağı yukarı böyledir. ha her yerin iyisi kötüsü var kabulum ama buralarda biraz fazla
    |
    |
    MassiveDynamic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ayetleri görmezlikten gelirseniz, çocukları bile ihtiyarlatan bir günde kendinizi nasıl koruyacaksınız? (73:17)
  • Yarbay
    3487 Mesaj
    edee notin oralarda. fiş fatura işinde bir savsaklama varsa eğer vergi dairesine felan şikayet edin. öttürsünler edelerimizi.sanayi esnafından bi cacık olmaz.güvendiğiniz usta yoksa eğer sanayiye uğramayın yetkili servise gidin karşınızda en azından kurumsal bir muhatta olur kanunları yasaları işletirsiniz.vergisini ödediğiniz bir vtanadaş olarak sizin işiniz değil kolluk kuvvetlerine başvurun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

quote:

Borusan ile ne alaka, bu akların başındaki adamın ne olduğu belli zaten. Balık baştan kokar. Dükkanın adını burdan prim yapmak için koymuş adamın işletmesinden ne beklersin?

Maraşta ak çok kullanılan bir isimdir. Dediğiniz şeyle hiç alakası yok yani. Aksu dan gelir bildiğim kadarıyla. Ak turizm, Akdo dondurma vs gibi birçok firma vardır.

|
    |

• Yarbay
    5932 Mesaj
    Kahramanmaraşlı olmasam da uzun yıllardır burada yaşayan biri olarak diyorum ki esnaf (geneli, istisnalar olabilir) maalesef farklı bir mahlukat. Adamlar eskiden alışverişe boşuna antep'e gitmiyorlardı. Ama son zamanlarda bir iyileşme de yok değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Haklısın reklamın iyisi kötüsü olmaz ama hiç olmazsa tercih edecekler arkadaşlara bilgi olsun diye koydum yoksa benim ne alakam var sanayinen memur adamım ben.

|
    |

• Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: labidu

edee notin oralarda. fiş fatura işinde bir savsaklama varsa eğer vergi dairesine felan şikayet edin. öttürsünler edelerimizi.sanayi esnafından bi cacık olmaz.güvendiğiniz usta yoksa eğer sanayiye uğramayın yetkili servise gidin karşınızda en azından kurumsal bir muhatta olur kanunları yasaları işletirsiniz.vergisini ödediğiniz bir vtanadaş olarak sizin işiniz değil kolluk kuvvetlerine başvurun.

Ne edek ramazan 1.gün sabah dakka bir gol bir ede:) esnaf odasına şikayet edeyim diye düşünüyorum. Bilen varmı prosedür felan.

Taviz vermeyin böylelerine..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Cancer Clinical Trials
SEO
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,322
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.