Şimdi Ara

Ak Saray’a dev bütçe yetmedi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sarayın dışındaki jandarma genel komutanlığına 2 ffüze atmış ne ara taşındı genel komutanlık google haritalardan inceledim saray değilmiş 2 bomba atılan yer jandarma genel komutanlığı haberlerde sarayın bahçesine 2 bomba attı diye veriyorlar
  • hadi hayirli olsun yakısır zaten bencede olmalı gucumuze guc katar hamd olsun hulogg o harcanan paralara bir fabrika okul hastahane yapsalar kotumu olurdu evet cunki halkin cahil kalmasini istiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranız pulunuz varsa bu ülke için 1 gram harcamayın. bırakın askeri ücret sürünsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: FakeGörünümlüAdmin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FakeGörünümlüAdmin

Ulan ilerde olurda başa falan gelirsem ya da bilinçli birisi başa gelirse burayı Üniversite falan yapsın Dünya çapında olur.

O bölgede 3 tane 1 tanesi en iyi ilk 3 özelden birisi Türkiye'nin en iyi ve en büyük 3 üniversitesi, 1 tane özel toplamda 4 tane üniversite var zaten.

Ben Dünya çapında dedim dostum Türkiye çapında değil.

Arsa büyüklüğü, lüks bina ile iyi üniversite olunmuyor, son 5 sene de Türkiye'de kurulan mimari Saray'ımsı Üniversiteler Dünya'da ilk 2000'e giremiyor eğitim kalitesi olarak.

Hocam öyle olmadığının ben de farkındayım zaten iyi profesorler getirilirse güzel düzenlemeler yapılırsa arsa olarak büyük olduğundan,binalar çok lüks olduğundan ve sırf eski Cumhurbaşkanı'nın oturduğu yer olması sebebiyle bile Dünya çapında olur.

•  Ak Saray’a dev bütçe yetmedi

Ak Saray’a dev bütçe yetmedi
  • konuya bekleniyor...
  • tam anlamıyla israf yazık yani sayın abdullah gül çankaya köşkünde oturmuştu ve saray felanda istemediçok anlayışlı ve iyi brisi birde ahmet necdet sezr çok tutumlu hak yemeyen insanlar bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

Lan günde 1 milyon liradan fazla para nereye harcanır ki yahu..Lan islamda israf büyük günahtır nasıl müslüman bunlar..

Omo ATATÜRK'ün yato vardi . savarona .
    Dolmabahce soroyondo kaloyodo.
    Ormon coftligi de vardo
    Onloro millete borakti amo olson
    Ono nodon bisey domoyonuz.
    Cumhurbaşkani yee tabo sen olson sendo yerson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Leanderturm -- 22 Temmuz 2016; 17:27:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşeyin hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 30 Temmuz 2018; 3:47:27 >
  • Yiyorlar ama çalisiyorlar miydi? Çaliyorlar ama çalisiyorlar miydi?

Hangisi.. ?

Yok Yok ... Bu Çerez Parası

• quote:

Neredeyse günlük 2 Milyon TL para yani günlük 675.000$ harcamak demektir bu.

Yorum yapılacak bir durum değil, yorum yapsan darbeci-paralel-vatan hainisin, helal olsun desen öbür tarafta bunun hesabını sorarlar.

En iyisi susmak.

Doğru söze ne denir...

• saray yapılmasaydı sanki asgeri ücretle sürünmeyecektiler! biri dinle kandırır öteki zenginlikle. birazda afrikayı örnek gösterin. layık olduğunuz şeyler daha az bile size. aslında hakettiğiniz Suriye gibi ama işte rıskı veren ben değilim

• Bu kadar hizmete karşı az bile. Ayrıca o saray onun değil ki, ondan sonra gelecek başkan oturacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Audi383848

[simage][/simage] Ak Saray’a dev bütçe yetmedi

Saraya daha fazla ödenek veriyoruz.Onlar konuşur ak parti yapar.

Yiyin parayı paşa gibi.Sizin sarayınız,şamdanınız,koltuklarınız,masalarınız batsın.

Onlar konuşur akparti yapar. Değil

Onlar konuşur biz yeriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuhteremDede

Bu kadar hizmete karşı az bile. Ayrıca o saray onun değil ki, ondan sonra gelecek başkan oturacak.

Sen RTE nin o koltuğu bırakacağını sanıyor musun?

Bahçeli kaç yaşına gelmiş altı üstü bir muhalefet başkanlığı koltuğunu bile bırakmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok büyük para...

Konut yapsan bile kaç para ki bu konut? Bu kadar zengin bir ülke değiliz.
  • uppp
  • Bu dünya üzerinde yiyebildiğiniz kadar yeyip fink atın elbet bunun altıda var
  • hachiko kullanıcısına yanıt
    Ayn hocam sesli güldüm
    İşin garibi hala silinmemiş
  • Yavv bilal bu sıcakta doğalgazmı açtın nasıl bütçe yetmiyor lan??

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.