Şimdi Ara

Ak parti'nin kapitülasyonları geri getirmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
8.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/turkiye-ile-katar-arasinda-10-anlasma-6142508/

Osmanlı geri dönüyor. Hemide öyle Hristiyan Fransızlara değil 300.000 nüfusu ile bir dünya devi olan Katar'a verdik.

Limanlar, Borsa, İstanbul'un ormanları, toprağı. Hepsi Katar'ın.

Bu gurur mhp'lilerin ve akp'lilerin.

Neyse ırmağının akışına ölürüm Türkiyem diye milliyetçi taklidine devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 28 Kasım 2020; 13:45:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gelecekte bir ödeme krizi ile karşılaşılırsa bunlar devede kulak bile olmaz.

• Sata sata kritik noktadaki varliklari, yarin obur gun mudahale etmek istediginde nasil edebileceksin, bunlar yakinda kamu bankalarinida satar. Peki satinca onlara ha diyince ucuza ve batik kredileri nasil verecekler, vermezler. piyasaya mudahale edemediklerin dis gucler artik senin icinde olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supreius

gelecekte bir ödeme krizi ile karşılaşılırsa bunlar devede kulak bile olmaz.

Yaşadığımız kur stresinin sebebi ne olabilir?

• Sanırım yakında komple ülkeyi katara satacaklar, ülkenin adını da küçak katar yaparlar artık, ölürüm küçük katar, ölürüm küçük katar hey hey hey hey hey hey

• ak parti diye bir parti yok, adalet ve kalkinma partisi var, onda da ne adalet var ne de kalkinma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 28 Kasım 2020; 1:23:25 >
  • "Irmağının akışına ölürüm" diyenin oğlu, Askerliğini bedelli yaptı. Ülke için ölürüz mölürüz geçiniz...

• duygulandirdin beni simdi acik Ahmet Şafak ile Azerin dinliyorum ( Not : Şaka amaçlı olup yukaridaki iki guzel insanin cok iyi eserleri vardir)
  • Reis yaş yere yatmaz biraz daha bekleyin 2023 e kadar Katarliların tamamını buraya getirecek ön hazırlığı yaptık askerimizi Katara gönderdik onlar buraya gelince bizde oraya el koyup petrol yataklarının yeni sahibi olacağız. Durmak yok yola devam. İnşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paylaşımcı -- 28 Kasım 2020; 21:32:59 >
  • Bence asıl sorumuz şu olmalı. Niye?

Kendinizi cbaşkanı yerine koyduğunuzda niye yabancı bir ülkeye, ülkenin maddi varlıklarını satarsın? Kendi için bunu yapıyor ise, gerek mi var? İhale gibi milyonlarca yol varken. Rantlar varken?

Cumhurbaşkanını sattı etti diyoruz da niye satıyor olum bu adam.
    Bunu çok merak ediyorum halka mı kin güdüyor mu adam?
    Niye kötülük yapıyor? Katar'a niye satıyor.

Başka bir ülkenin bizi zorla buraya ittiğinden başka bir şey aklıma gelmiyor.
  • CemCetin16 C kullanıcısına yanıt

Cevap basit; arap ve cep seviciliği. Kim bilir kaç kişinin ne kadar cebi doyuyordur.

Artık ülkenin neresinden tutarsan elinde kalıcak cinstendir. Gençlerin hepsi ülkeden kaçmaya çalışıyor böyle bir durumda da. Umut bırakmadılar gençlerde, o parlak parlak umut dolu gözlere neşteri vurdular.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Arap seviciliği konusuna katılmamakla beraber cep doldurması için daha mantıklı bir sürü alternatif yol var iken neden bu yapılıyor? Bu ülkenin insanı kendi ülkesine bunu yapması ne kadar kabul edilebilir. Farklı konular olduğu düşüncesindeyim. Bir gün gelecek aydınlığa kavuşacak bugün yapılanların foyası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemCetin16 -- 28 Kasım 2020; 23:27:20 >
  • Para lazım gençler hazine boş, nasıl gelecek bu para ? Dışarıdan döviz çekecekler mecburlar yoksa bu gemi batar. Katma değeri yüksek ürün yok o yok şu yok bu yok... say say bitmez ekmeğe suya gelmesin diyecektim fakat Allah'ın suyu bile zamlanmış A101 deki. Sn Tayyip Beyefendiye hak veriyorum ne yapsın adam, para lazım.

• ben oyumu ampüle atmayı düşünüyorum. bu çöküşü tamamlayıp herkesin rahata ermesi gerek diye düşünüyorum yeni gelenlerde boşa debelenmesin bu bataklıkta.

• İşin kötüsü kaç paraya satıldı karşılığında nasıl bı anlaşma imzalandı sonuçları ne kimse bilmiyor
    5yil sonra önümüze milyarlarca dolarlık borç çıkarsa ne olacak?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

O an nakit lazım diye de nakit getirisi olan bir şeyi satmak ne kadar yararlı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 29 Kasım 2020; 11:37:59 >
  • CemCetin16 C kullanıcısına yanıt

Evet bir gün gelecek bir bir açığa kavuşacak o zaman herkes ben oy vermedim diyecek

• Proje bunu gerektirir
    yürü be reis arkandayiz
  • Volkswagenin bile %17 s katarın. Adamlarda para bok gibi, dünyadaki her türlü sektörden binlerce şirkete yatırım yapıyorlar.
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Cengizciğim ahmaklık ama napsın adam TL nin değeri yok, dışarıdan döviz getirmesi lazım. İç piyasa bitik getirisi olsa ne olacak ? Tank palette özelleştirilmiş satılmış, ekonomide reform lazım da o reformu nasıl yapacaksın ? Görünen köy kılavuz istemez en kısa ve pratik yol bu. Yabancı sermaye başka nasıl getireceksin ? Turizm bitik, ekonomik istikrar yok, katma değeri yüksek üretim yok, dışa bağımlılık had safhada. Ya iç piyasayı hareketlendirecek atılım yapacan ya da dışarıdan para çekecen. Başka biride olsa bunu yapar... battı balık yan gider misali kaçınılmaz sonu erteliyor adam 2023 e kadar kemer sıkacak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.