Şimdi Ara

Ak parti face sayfası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gcb1903

Sen nasıl Kadıköy'de, Balçova'da, Beşiktaş'ta, Bornova'da, İzmir'de CHP dünyanın en kötü belediyeciliğini de yapsa, sana şizofren de dese, hatta Ekmeleddin'i aday gösterse tıpış tıpış oy verdiysen o adam da ne yaparsa yapsın yine oy verecek.

Çünkü bu ülkede siyaset takım tutma gibi görülür. Ne yaparsa yapsın, kızarsın, söversin ama takımını yine tutarsın.
    kadıköy gayet güzel neye göre belediyeciliği kötü dedin ?
  • Erdoğan diyor 26 milyon twit okunuyor diyor ne yani muhalefet mi akp 'li yoksa nedir ahahaah

Konuya gelirsek konuyu açan üye demiş ki doğalgaz diye bize de geldi hesap kitap yaptım geçen sene yaktığımız ile bu senekini karşılaştırdım ki 5 sene kadar atmam faturaları Geçen seneye göre yüzde 27 zam gelmiş doğalgaza suya indirim yaptılar normal geçen seneye benzer geliyor elektrikte az bir artma var.. Geçen sene aynı aileyiz 3 kişi idik yine öyle eve alet geldi evden alet çıkmadı daha fazla elektrik tüketiyoruz geçen seneye göre ama değişiklik yok elektrik faturalarında..

Sabaha kadar 3 tane philips 22 w tasarruflu ampül ve sarı gece lambası ile bir de laptop ile şıkır şıkır oturuyorum doğalgaz da elektrik açık ve buzdolabı her akşam fix bilen bilir beni burada ve 92 tl geldi.. Geçen ay da 53 tl ama doğalgaz yanmıyordu haliyle elektrik harcamadı kombi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Erdoğan diyor 26 milyon twit okunuyor diyor ne yani muhalefet mi akp 'li yoksa nedir ahahaah

Konuya gelirsek konuyu açan üye demiş ki doğalgaz diye bize de geldi hesap kitap yaptım geçen sene yaktığımız ile bu senekini karşılaştırdım ki 5 sene kadar atmam faturaları Geçen seneye göre yüzde 27 zam gelmiş doğalgaza suya indirim yaptılar normal geçen seneye benzer geliyor elektrikte az bir artma var.. Geçen sene aynı aileyiz 3 kişi idik yine öyle eve alet geldi evden alet çıkmadı daha fazla elektrik tüketiyoruz geçen seneye göre ama değişiklik yok elektrik faturalarında..

Sabaha kadar 3 tane philips 22 w tasarruflu ampül ve sarı gece lambası ile bir de laptop ile şıkır şıkır oturuyorum doğalgaz da elektrik açık ve buzdolabı her akşam fix bilen bilir beni burada ve 92 tl geldi.. Geçen ay da 53 tl ama doğalgaz yanmıyordu haliyle elektrik harcamadı kombi..
    Zam geldiği gerçek lakin abartılacak bir şey yok. 1 sene önce elektrik 90 geliyorsa şimdi 100... Sen klimaları açarsan, doğalgazı köklersen tabi 300-400 gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• WITCHER kullanıcısına yanıt
    Bana mı diyorsun dostum ben zaten şikayetçi değilim gayet normal gelmiş demek istedim.. Şikayetçi olan MrCaner üyesi.. :) :)
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    :))))))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "EVET BÜYÜK GÜN GELDİ ÇATTI, TEKRAR TEKRAR TOPLU AÇILIŞLARIMIZA BUYRUN, MARMARAY İLE ÜCRETSİZ GELEBİLİRSİNİZ!"

Ak parti face sayfası
  • Adamlar milyonları götürüyor. Hala yapılan zamların fazla olmadığını ya da yapılması gerektiğini savunanlar var. Gerçekten muazzam bir seviye bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların tek davası para.
  • Hocam o sayfalarda yorumları okuyorum da akıl sağlığımı yitirecek gibi oluyorum :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Erdoğan diyor 26 milyon twit okunuyor diyor ne yani muhalefet mi akp 'li yoksa nedir ahahaah

"daha fazla elektrik tüketiyoruz geçen seneye göre ama değişiklik yok elektrik faturalarında" iktidarı destekleyeceğim diye gerçekleri bu kadar da çarpıtmayın, yukarıda Allah var ondan korkun. Baharın, tüketilen birim başına 44 kuruş gelen fatura güzün 55 kuruş gelmeye başladı, en az %25 zam var. Ticarethaneler için durum daha da vahim. Bu kadar da olmaz artık, kendinize gelin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• AKP seçmeni şu an tamamı ile şizofreni ve paranoyak olmuş durumda. Özellikle 50 yaş ve üzerine ne anlatsan boş. AKP adamların elinden insanlıklarını ve ruh sağlıklarını aldı. Sürekli milleti polise şikayet etmekle tehdit etmek ve ermeni yahudi olmakla suçlamak dışında bir işleri yok gördüğüm.
  • AKP'lilerin yüzde 50si hayatında internete girmemiş adamlar. Anketleri takip etmiyorsunuz galiba. Yine ezer geçerler merak etmeyin.

• Üsküdar bilim merkezi A:SDasD:saD:aSF:asfafasfass:D dd:DD:d:d:DD:D:
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    Örnek hocam o. Buna mı takıldın?

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

"daha fazla elektrik tüketiyoruz geçen seneye göre ama değişiklik yok elektrik faturalarında" iktidarı destekleyeceğim diye gerçekleri bu kadar da çarpıtmayın, yukarıda Allah var ondan korkun. Baharın, tüketilen birim başına 44 kuruş gelen fatura güzün 55 kuruş gelmeye başladı, en az %25 zam var. Ticarethaneler için durum daha da vahim. Bu kadar da olmaz artık, kendinize gelin.

O kişi bilerek ve isteyerek yalan bilgi giriyor. Cok tehlikelidir ekran görüntüsü alin lazim olur seçimden sonra

• Ben inanmiyorum onlara haziranda da agliyorlardi yine gavura vurur gibi vurdular muhuru , hep beraber cekecegiz

• La olum akp mi yapiyor ekonomiyi

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Alıntıları Göster
    Elektrikte çok bir değişiklik yok onu da hesaplarım senin için sorun değil hatta foto bile atayım niye yalan söyleyeyim söylesene borcum mu var sana ki söyleyeyim.. Doğalgaz yüzde 50 arttı diye sosyal medya da algı yaptı kemalist grupları ama gerçek o değil elektrik 100 dü 150 geliyor diyenler oldu burada ama yok öyle bir şey ha pardon sahi akp bize indirimli tarife veriyor dimi üyesiyiz ya da yandaşıyız diye komik olmaya gerek yok gerçekleri yazarım sizler de koyun.. Sen en azy yüzde 25 diyorsun ben de hesaplayayım bakalım öyle mi çıkacak geçen ay kombi yanmıyordu 92 kw/h mı ne harcamışız baktım kadv 8 tl 53,8 diye aklımda kaldı bu ay gelene baktım ve kombi açıldı 172 kw/h mı ne yak mışız kdv de 14 tl ye çıkmış fazla elektrik harcandığı için ve 92 küsür geldi.. Şimi elektriğe zam mı geliyor söyle bana yaktığım ortada 92 birim yakarsam 8 kdv ile 53 gelir 172 birim yakarsam kdv de 14 tl olur ve 93 tl gelir yakarsan fazla gelir bu kadar net ama senin için geçen seneyi de karşılaştırıp ekleyeceğim buraya..

• quote:

Elektrikte çok bir değişiklik yok onu da hesaplarım senin için sorun değil hatta foto bile atayım niye yalan söyleyeyim söylesene borcum mu var sana ki söyleyeyim.. Doğalgaz yüzde 50 arttı diye sosyal medya da algı yaptı kemalist grupları ama gerçek o değil elektrik 100 dü 150 geliyor diyenler oldu burada ama yok öyle bir şey ha pardon sahi akp bize indirimli tarife veriyor dimi üyesiyiz ya da yandaşıyız diye komik olmaya gerek yok gerçekleri yazarım sizler de koyun.. Sen en azy yüzde 25 diyorsun ben de hesaplayayım bakalım öyle mi çıkacak geçen ay kombi yanmıyordu 92 kw/h mı ne harcamışız baktım kadv 8 tl 53,8 diye aklımda kaldı bu ay gelene baktım ve kombi açıldı 172 kw/h mı ne yak mışız kdv de 14 tl ye çıkmış fazla elektrik harcandığı için ve 92 küsür geldi.. Şimi elektriğe zam mı geliyor söyle bana yaktığım ortada 92 birim yakarsam 8 kdv ile 53 gelir 172 birim yakarsam kdv de 14 tl olur ve 93 tl gelir yakarsan fazla gelir bu kadar net ama senin için geçen seneyi de karşılaştırıp ekleyeceğim buraya..

Git işine yav, milletin asabını bozmaktan başka işin yok mu senin. Ödediğim faturayı bilmeyen geri zekalı mıyım ben?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.