Şimdi Ara

Ak parti face sayfası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler halk gerçeği görüyor mu acaba. Çok az olumlu yorum var ki onların yarısı yurtdışı vatandaşı, yarısı da ak gençlik elemanları. Demek ki bizim halkın cebine zarar geldimi dava falan tanımıyor Bu arada doğalgazı nerdeyse yakmadık 120 tl geldi biz ocaktan sonra napacaz zamlar geri gelince merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AKP seçmeni şu an tamamı ile şizofreni ve paranoyak olmuş durumda. Özellikle 50 yaş ve üzerine ne anlatsan boş. AKP adamların elinden insanlıklarını ve ruh sağlıklarını aldı. Sürekli milleti polise şikayet etmekle tehdit etmek ve ermeni yahudi olmakla suçlamak dışında bir işleri yok gördüğüm.
  • Seçimde yine ampüle basarlar onlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onların çoğu oy verecek başka parti yok deyip yine AKP'ye verecekler sanırsın tüm partileri denediler de AKP'ye muhtaç kaldılar
  • "SEÇİM ÖNCESİ AÇILIŞLAR BAŞLIYOR, ÜSKÜDARDAN VERİN MEHTERİ! EYYYLER SALDIRILAR FETÖCÜLER TERÖRİSTLER ARTIK NE BULURLARSA SALDIRACAKLAR HERKESE!"
  • valla benim akpli tanidiklar ayni hala
    hatta bir tanesi chpli belediyenin yonettigi ilcede oturup (bulundugu semtten disari cikmaz) akpnin belediyeciligini ovuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekliler var.

Babam , kayınpeder ve Anadolu'da köylerde yaşayan yüz binlercesi.

Adamlar odunu ormandan , fasulyeyi bahçeden alıyor.

Çocukları da inşaat sektöründe kemiksiz yevmiye alıyor.

Yazın yayla şenliği var mı? Sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Emekliler var.

Babam , kayınpeder ve Anadolu'da köylerde yaşayan yüz binlercesi.

Adamlar odunu ormandan , fasulyeyi bahçeden alıyor.

Çocukları da inşaat sektöründe kemiksiz yevmiye alıyor.

Yazın yayla şenliği var mı? Sıkıntı yok.
    ya hocam onlar vardır ama tabi şikayet eden çok kişi gördüm yılbaşından sonra zamlar geri geliyo ee asgari ücretede zam yapmayacaklar doğru düzgün bilmiyorum halk yavaştan uyanıyor gibi
  • 45m2 yere 200 lira doğalgaz geliyor termometre olmasına rağmen. Sözde doğalgaza ve elektriğe en az %10 indirim geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

45m2 yere 200 lira doğalgaz geliyor termometre olmasına rağmen. Sözde doğalgaza ve elektriğe en az %10 indirim geliyordu.
    termometre ne işe yarıyor hocam tam olarak
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    Hocam sicaklik istenilen dereceye geldiginde kombiyi kapatiyor, dusunce tekrar aciyor.

• Konuyu +1'ledim ancak ben de belirtmek istiyorum hepsi gidip Akparti'ye verecek, inşallah da verirler, bedel ödemeden hiçbir şeyin kıymetini bilmiyorlar.

Yıllarca fetullahçılar konusunda uyaran bizlerdik kalkışma gerçekleşene kadar bunlar hala "hoca-efendi" diye ortalıkla geziyordu ne zaman ki kalkışma oldu o zaman akıllandılar.

Bu boş beyinler, tüp kuyruklarının, karneyle ekmek dağıtımın neden olduğunu araştırmak zorunda kalacaklar işte ben de o zaman tamam diyeceğim.
  • quote:

Hocam sicaklik istenilen dereceye geldiginde kombiyi kapatiyor, dusunce tekrar aciyor.
    termostat olmasin hocam o?
  • Memleketi teror orgutune elleriyle teslim eden, adalet ve egitim sistmeini batiran, dis politikada sorun yasamadigimiz ulke birakmayan, ulkeye ne oldugu belirsiz milyonlarca multeciyi kayit altina almadan kabul eden hukumete yillarca oy verip de isin ucu cebine dokununca isyan eden insana kimse acimaz.

Forumda da var bazi arkadaslar "bu insalara oh olsun demekle kazanamazsiniz" diyen. Ben sahsen bu kadar iki yuzlu, riyakar insanlarla ayni saflarda yer almak istemem. Dun "kefenimizle yola ciktik", "vur de vuralim ol de olelim" dedikleri adami para icin satan insanlar kendisi gibi dusunmeyen, yillarca "koyun dediniz koyduk", "catlayin patlayin" dedikleri kitleyi aninda satar. Buna hic suphem yok.

Yillarca soyledik, totaliter rejimler sadece muhaliflere degil gunu gelince kendi yandaslarina da zulmedecek diye, dinlemediler.

Bireysel olarak beni nasil olsa ilgilendirmiyor artik, mevcut secim sistemiyle de bir seyin degisecegini zannetmiyorum zaten ama bu sefer oyum akp'ye.
  • quote:

peki kaç dereceye ayarladınız 25 mi ?
  • Birçoğu artık yönetilerin yetersiz ve mevcut durumu düzeltemeceğini anladı ama oy tercihleri değişmez.
  • bestanealtcizgi B kullanıcısına yanıt
    Yanlis yazmisim ya pardon.

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Hocam 22.5 dereceye ayarli ancak odada kaloriferden en uzak noktada, yani odanin ortalama sicakligi 23.5 falandir.

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    estafurullah.
  • Sen nasıl Kadıköy'de, Balçova'da, Beşiktaş'ta, Bornova'da, İzmir'de CHP dünyanın en kötü belediyeciliğini de yapsa, sana şizofren de dese, hatta Ekmeleddin'i aday gösterse tıpış tıpış oy verdiysen o adam da ne yaparsa yapsın yine oy verecek.

Çünkü bu ülkede siyaset takım tutma gibi görülür. Ne yaparsa yapsın, kızarsın, söversin ama takımını yine tutarsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.