Şimdi Ara

airties rt 211 modemim durmadan bağlantı gidiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 yıldır airties kullanmaktayım ama son günlerde modem sapıttı internet durmadan kopuyor, Yani bir internet sayfası açıyorum sonra başka sayfa geldimde internet yok uyarısı geliyor, 1dk geçmeden kendilinden geri geliyor sonra pat yine gitmiş. Bunu bazen ard arda yaparken bazende uzun süreler yapmıyor . Bu arada reset atmamda sonuç vermiyor.

Sürümünü güncelleyim dedim sadece 1 tane var o da içinde olan sürüm neyse indirdim yükledim bişey olmadı bu arada farklı ülkeler içinde var sürümler.

adoptör kablosu sağlam duruyor, kabloda sağlam telefon takıp denedim.

kablo ile bağlanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubejh -- 25 Haziran 2011; 17:12:49 >

• Modemin arayuz sayfasindan 192.168.2.1 sayfasindan

adsl - adsl mod ksımından g.dmt ve adsl2+ yı secin digerleri kaldirin birde bu sekılde deneyin. sıkıntı devam ederse bi tanıdıgınızın hattinda deneyin modemi aynı sıkıntı oluyorsa modem olmuyorsa adsl hat arizasi yasiyorsunuzdur.
  • Dediniz gibi yaptım, Genelde internet akşam saatlerinde kafayı yiyor bazen sabahta yapıyor. Modemden şüpelenmemin sebebi bağlandında farklı hızlarda bağlanması 256-836 gibi reset attımda 1021 geri çıkıyor. Bazen 800 lerde kalabiliyor. Geçen gün fabrika ayarlarına geri döndüm reset bağlantı kopup gelme olayı yavaşladı ama yinede oluyor.
  • Her koptugundan adsl hizi degisiyorsa hatdan kaynaklidir.
  • teşekkürederim ttnet en yakın zamanda arayacam.
  • Son durum nedir cozebildinizmi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.