Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AirTies RT-210 Wireless ADSL2+ Modem, Router, Firewall, 4 port ethernet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Modem & Ağ Ürünleri >> AirTies RT-210 Wireless ADSL2+ Modem, Router, Firewall, 4 port ethernet
Giriş
    1231 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    30 Mart 2003

Durum
    Forumda değil

AirTies RT-210 Wireless ADSL2+ Modem, Router, Firewall, 4 port ethernet
    http://www.airties.com/index.php?cid=45

Daha alalı 2 ay bile olmadı. Satış nedenim: Elimdeki D-Link ANT24-0700 menzil genişleten anten ile uyumlu olmadığı için satıyorum. Çünkü AirTies'ın 2 anteni de sökülemiyorMUŞ. İyi araştırmadan almışım. Bu nedenle satıyorum.

FİYAT: 125YTL

Ürün son derece temiz, sorunsuz ve kalitelidir, büyük bir özenle tertemiz kullanılmıştır, orjinal kutusunda ve kutu içeriği eksiksizdir, sıfırından farksızdır, adıma faturalı ve garantilidir, Türkiye'nin her yerine istenilen kargo şirketi ile gönderilir, kargo ücreti alıcıya aittir. Satış kesinlike pazarlıksızdır. Şu kadar veririm, şurada şu fiyata, şu kişi şu kadara satıyor, vs türünden mesajlara kesinlikle cevap verilmeyecektir.

REFERANSLARIM: aga61, Knightfall, supremum, mymesut, Adnan Ak, tristam, pain, DarkHardware forumlarından rehagüner, s-sahin
    MS Messenger için: cbabayigit@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEART11 -- 11 Ekim 2006; 17:38:35 >

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.