Şimdi Ara

airties rt-206 ile port yönlendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ttnet'ten aldığım kablosuz modem'de(airties rt-206 ) uzun zamandır port yönlendirmeye çalışıyorum ama bir türlü başaramadım. Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

modemin içine giriyorum nattan port yönlendirme diyorum ordan istediğim port yazıyorum sonra kaydetip modemi açıp kapıyorum ve başarısız oluyorum sıf bu sevda yüzüne sistemimdeki tüm korumaları sildim windowsun firewallunu kapattım yine başarıya ulaşamadım

acaba yaptıklarımdamı bi yanlışlık var...

Lütfen Yardım.

• bilgisayarın aldığı ip numarasını doğru yazıyormusun
    tcp/udp 2 sini birden seç portların
    wan ve lan port kısmına aynı port numarasını yaz
    etkin işaretle ve kaydet
  • ip almayı otomatik değilde elle yapsan ve o elle aldığın ip yide oraya yazsan belki çözülür... bende böyle bi sorun yaşamıştım aynı modemle
  • statik ip alıyorum ama şu ana kadar statik ip kullanmış değilim port açmak nasip olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: heycan

arkadaşlar ttnet'ten aldığım kablosuz modem'de(airties rt-206 ) uzun zamandır port yönlendirmeye çalışıyorum ama bir türlü başaramadım. Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

modemin içine giriyorum nattan port yönlendirme diyorum ordan istediğim port yazıyorum sonra kaydetip modemi açıp kapıyorum ve başarısız oluyorum sıf bu sevda yüzüne sistemimdeki tüm korumaları sildim windowsun firewallunu kapattım yine başarıya ulaşamadım

acaba yaptıklarımdamı bi yanlışlık var...

Lütfen Yardım.

merhaba hocam sonuç nedir aynı sıkıntıyla bende uğraşıyorum.içinden çıkamadım.

• Arkadaşlar,

AirTies RT-206v2 TTNET modemiwww.portacmak.com sitesine ekledim, yararlanabilirsiniz.

Meret ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meret -- 12 Ocak 2010; 18:52:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.