Şimdi Ara

airties rt-205 modem kurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
13.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bugün yarın makinama format atıcam o yüzden bu kablosuz modemi kurma işlemini bana basitçe anlatabilecek biri varmı.ilk kurduğumda servisi arayıp yapmıştım az bucuk aklımda bişiler kalmıştı ama artık kendi başıma yapmak istiyorum anlıcanız.formattan sonra modemimi nasıl tanıtçam lap topuma yardım eden olursa sevinirim?

• modemi laptopa tanımtma diye br se olmaz sadce wireless network connecitons yani kablosuz ağ bağşantılarından modemin isini bulursu modemdeki şifreyi sana sorar ve sende şifreni girersin otomatik onu loglrına alır laptop ve bir daha sana sormadan otomatik modemi görür ve bağlnır ayrıca format atmak modeme eti etmez çünkü modem ayarları modemin üzerinde yüklüdür ve buna anca modemi resetlersen müdahele etmiş olursun takıldığın konu olursa yrdımcı olmaya calısırım
  • teşekkürler arkadaşım.bende format atıcam için pc ye ,hani sonra internete bağlanmak için yeniden modemi görürmü diye bi şüpe vardı içimde o yüzden
  • wireless hakında
  • Ben sana en baştan anlatayım,

İlk önce telefon hattından gelen dsl kablosunu alıp modemin arkasındaki dsl yazan yere takıyorsun sonra adaptörünü takıyorsun.Yandan antenleri takıyorsun sonra eğer kabloyla gireceksen lan girişine takıyorsun lan kablosunu eğer wlan üzerinden gireceksen birşey yapmana gerek yok.Sonra cdsinibilgisayara takıyorsun sonra en başdaki airties rt205 seçiyorsun.Yükleme bittikten sonra modemi tanımlıyor eğer daha önceden bu modemi hiç kullanmadıysan programa gidip ayarlara girip hesabını adını yani ....@ttnet yazıyorsun sonrada şifreni eğer baskaları modemine girmesin diye sifre koymalısın yine ayarlar aşşaya inip gelişmiş ayarlara tıklıyorsun oradan siteye bağlanıp sifreyi koyuyorsun modemine isimde koyabilirsin gelişmiş ayarların üstündeki boşluğa ağının adını yaza bilirsin. Sonra kotanı bakmak için yine programa girip sayaçtan bakabilirsin.

Dahada ayrıntılı bilgi için kullanım kılavuzuna bakabilirsin...

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @oğuzhan@ -- 18 Ekim 2007; 17:53:18 >

• laptopada modemı tanıtabılırsın sacmalamayın tanıtınca otamatık gırıo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.