Şimdi Ara

Airties Kablosuz Alan Genişletici 139 Tlden 79Tlye Düştü VATAN BİLGİSAYAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
3.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: Jquair

quote:

Tp link siz PC parçaları modem vs menzil genişletici axces point pişmanlık tir

Tp lın alın hocam .

Tp linkmi:)

Evet en iyisi

Bende de var biri, yerinden oynatınca titreştirince hemen kapanıp açılıyor. deprem olursa direk net kopacak, haberim olacak. deprem sensöründen hassas çalışıyor. 2si1arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizzz01

quote:

Orijinalden alıntı: tuncmanx

Ben asus marka aldım. Çift antenli ve cok güçlü. Kesinlikle tavsiye ederim.1 aydır kullaniyorum

Hangi modeli acaba

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PoE (Power Over Ethernet) destekli bir access point / router
    veya
    PoE kit (Power Injector + Power Splitter) almalısınız.

Elektronik şans işidir demek oldukça anlamsız.
    O halde, bu tarz platformlarda ürün testleri, incelemeleri ve tartışmaları neden yapılıyor?
    Herhangi bir ürün alırken bilinmeyen-tutulmayan bir markadan ve ucuz olanından alıp, şansıma belki iyi çıkar diye bekliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxtreme

PoE (Power Over Ethernet) destekli bir access point / router
    veya
    PoE kit (Power Injector + Power Splitter) almalısınız.

Elektronik şans işidir demek oldukça anlamsız.
    O halde, bu tarz platformlarda ürün testleri, incelemeleri ve tartışmaları neden yapılıyor?
    Herhangi bir ürün alırken bilinmeyen-tutulmayan bir markadan ve ucuz olanından alıp, şansıma belki iyi çıkar diye bekliyor musunuz?

Poe destekli farkı nedir hocam

• quote:

Airties 4430 139 tlden 79 tl
    http://www.vatanbilgisayar.com/airties-air-4430-300mbps-kablosuz-3-port-ag-genisletici.html

Airties 4443 biraz daha güçlüsü 189 tlden 109 tl

http://www.vatanbilgisayar.com/airties-air-4443-300mbps-kablosuz-4-port-kablosuz-ag-genisletici-router.html

Dipnot 2. linkde fiyat fazla gözükmektedir kampanya internete dahil değildir mağazada 109 tl

hayırlı alışverişler

Neresi sıcak fırsat bunun? Zaten her yerde o fiyata. Hatta vatan'da daha pahalı.

http://www.akakce.com/range-extender/en-ucuz-airties-air-4430-fiyati,4648515.html

Sizin sıcak fırsat anlayışınız ne cidden anlamıyorum.

• maxtreme kullanıcısına yanıt
    okumasını bilmeyene anlamsız gelir. bugün marka değeri milyarlarca dolar olan telefon ve bilgisayar markaların sorunlu çıktığı ürünlerin serisi var. sen aldığın sorunlu çıkar buna şans denir. O yüzden elektronikte BİRAZ şans var denir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denizzz01

quote:

Ben asus marka aldım. Çift antenli ve cok güçlü. Kesinlikle tavsiye ederim.1 aydır kullaniyorum

Hangi modeli acaba

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point

Aynen ben aldim sonra kardesimle arkadasim benden odunc alip denediler.Kardesim kendine satinaldi arkadasim da el koydu ben yenisini aldim simdi yolda 😄

• hotlevel kullanıcısına yanıt
    Peki hangi modda en çok verimi aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

bende dün bunu aldım. n11 den. bakalım gelince görcez.Çok iyi diyorlar. 3x5db antenide var. 11 tl indirim ile 63,9 tlye aldım.ücretsiz kargo ile.

Dark RangeMAX WRT303 300Mbit 3 Antenli 4 Port Access Point Router
    http://urun.n11.com/access-point-router/dark-rangemax-wrt303-300mbit-3-antenli-4-port-access-point-router-P51326211

aynısını 13$ a mı ne aliexpressden almıştım. kablosuz menzil genişletici olarak kötü. kablolu belki. w-net u710 diye satılıyor. tavsiyem kablosuz için markalı 3 4 antenli modeller olurdu. 2.4ghz 2 anten alıcı, 2 anten gönderici belki. ac 5ghz olmasın, çoklu antenler ona çalışır aldatır sizi. zaten 2.4 alıp 5ghz gönderemiyorsun bildiğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: omergenc23

Peki hangi modda en çok verimi aldınız?

Hocam wps ile bagladim hic mod degisimi yapmadim.Repeater modundaydi sanirim yalniz soyle ornegin modem ismi hotlevel ise asus kuruldugunda hotlevel_rpt oluyor yani bu da diger bir odaya gectiginde modem cekmiyorsa bi sure sonra rpt olana otomatik baglanmasini bekliyosun.Ben su sekilde cozdum asus rp n12 arayuzunde wi-fi ismini de hotlevel yaptim ve tamamdir.Surekli internet baglantisi gereken islemler disinda sikinti olmuyor tum evde gezerken sadece radyo aciksa internetten iki yayin arasinda bi duraklama oluyor kisa sureli birde goruntulu yada sesli gorusmede facetime&skype gibi sorun pluyor oda soyledigim gibi modem kapsama alanindan cikip repeater kapsama alanina girdiginizde yada tam tersinde hareket halindeyken oluyor

Edit: bu arada asus destek hattinda diger modun kablosuz ag destegi olmayan modemlerde kablosu ozelligi vermeye yaradigini soylemislerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotlevel -- 9 Aralık 2015; 8:45:45 >

• Yardimin icin cok tesekkurler. Bende nt 12+ var. Hemen hemen ayni. Yanlis birsey var mi diye sordum. Bizim duvarlar cok kalin ve mesafe uzak oldugu icin 1 dis kadar farketti. Evde 200 m2. Herhalde alan fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

bende dün bunu aldım. n11 den. bakalım gelince görcez.Çok iyi diyorlar. 3x5db antenide var. 11 tl indirim ile 63,9 tlye aldım.ücretsiz kargo ile.

Dark RangeMAX WRT303 300Mbit 3 Antenli 4 Port Access Point Router
    http://urun.n11.com/access-point-router/dark-rangemax-wrt303-300mbit-3-antenli-4-port-access-point-router-P51326211

aynısını 13$ a mı ne aliexpressden almıştım. kablosuz menzil genişletici olarak kötü. kablolu belki. w-net u710 diye satılıyor. tavsiyem kablosuz için markalı 3 4 antenli modeller olurdu. 2.4ghz 2 anten alıcı, 2 anten gönderici belki. ac 5ghz olmasın, çoklu antenler ona çalışır aldatır sizi. zaten 2.4 alıp 5ghz gönderemiyorsun bildiğim.

valla aldık hatta dün kargoya verilmiş. Bugün gelicek. Gelince görücez bakalım. Evin ortasına ara hole koyucam zaten bütün odaların kapısı hole bakıyor.
    Herhalde çeker yani o kadar kötü değildir.

• Yorumlarınızı teker teker okudum ürünü almadan önce. Bir çoğunuz ürünü değil markayı eleştirmişsiniz. Her markanın iyi ve ya kötü ürünleri vardır ama siz aldığınız bir üründe sorun yaşadınız diye o marka kötü dğeiltir. ne tp link ne de airties nede asus. İnsanlar size bilgi danışıyor siz o marka kötü yazmışsınız. Arkadaşlar ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsiniz markadan yana sıkıntınız olmasın. Ürünü gidip vatandan satın aldım. ve söylediklerinizle alakalı hiç birşey yok. maşallah canavar gibi çalışıyor. kurulumuda oldukça basit hale getirmişler. Klavuzunu okuyup kurabiliyorsunuz. zaten cd kurar gibi ileri ileri diyorsunuz bide şifre giriyosunuz. :) Gönül rahatlığı ile o fiyattan herhangi bir mağazadan alabilirsiniz.

• quote:

Kardeş tplink sürekli teknoloji mağazalarda satılan bir ürün lafim yok ne kadar kötü olabilir ama airties 4430 ile mukayese edileceğini sanmiyorum 30 lira için kaliteden şaşma

30 Lira sorun değilde airties modemlerimden pek memnun kalmadığım için pek tercih etmiyorum. Az önce şu ürünü aldım. N11 33/100 çek ile 69 liraya geliyor. 5 Dbi 2 tane harici anteni var.
    http://urun.n11.com/access-point-router/tp-link-tl-wa860re-wi-fi-300mbps-menzilgenisletici-P87579892

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 9 Aralık 2015; 16:13:17 >

• dark çindeki ürünlere markasını basıp 2 katı fiyata satan bir firma. teknobiyotik asıl firma ve garanti iade için arayıp konuşabileceğiniz muhatap yok. yaşadım biliyorum. kargoyla gönderip size cevap vermelerini beklersiniz. ararlarsa artık. klasik güven vermeyen ithalatçı tipi. ha ürün kötü diye bişey yok. ama aliexpressden yarı fiyatına belki daha ucuza alırsınız. onu demek istiyorum.
    alternatif markalı çin ürünleri tercih edilmeli fiyat çok uygun değilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

tplink tavsiye etmem. ne modeminden memnunum ne de access point inden.

Milletin tp linkten canı yandı hala övenler var anlamıyorum.birileri alıp sırf kendisi sorun yaşamıyor diye bu markayı başkalarındada sorunsuz çalışacağı yorumunu nasıl yapabiliyorlar.

Bende zamanında tavsiyeyle tp-link aldım 3 tane farklı model değiştik 3 ündede canımızdan bezdirdi.

4.ürünün paketidini bile açmadan satışa çıkardım yaşadığım sıkıntılarıda ilanda belirttim herkesin buna göre satın almasını istedim

Ve ne oldu biliyormusunuz

Tp-link firmasından ilanı kaldırmamı aksi taktirde yasal yollara başvuracaklarını belirten mesaj gönderdiler.inanmayan varsa mesajlar duruyor.neyse anlamışsınızdır

Şimdi başka bir marka kullanıyorum ufak tefek sıkıntıların dışında sorun yok

Demek istediğim şu.kimsenin sıkıntı çekmezsin falan tavsiyesiyle iş yapmayın

• quote:

Tp lın alın hocam .

Geçen ay tp link 850RE range extender aldım.Bir ayda kopmalardan, koptuktan sonra tekrar bağlanamamaktan sinir hastası oldum. asıl pişmanlık tp link 850RE'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spy_hunter

quote:

Tp lın alın hocam .

Geçen ay tp link 850RE range extender aldım.Bir ayda kopmalardan, koptuktan sonra tekrar bağlanamamaktan sinir hastası oldum. asıl pişmanlık tp link 850RE'dir.

Bizim şef hb dan ,44 TL lık tp link aldı memnun

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    kullanıp yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim asus rp-n12 ile şekline kadar %100 aynı :)
  • quote:

kullanıp yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim asus rp-n12 ile şekline kadar %100 aynı :)

Asus alacaktım onda 4dbi x2 anten vardı bunda 5dbi x2 anten var. Ayrıca prizide işgal etmiyor.Satış öncesi TP Link müşteri ilişkileri de çok iyi olduğundan bunu sipariş geçtim ama henüz kargoya verilmedi. Gelince buradan yada size pm ile görüşlerimi bildiririm
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.