Şimdi Ara

Airties Kablosuz Alan Genişletici 139 Tlden 79Tlye Düştü VATAN BİLGİSAYAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
3.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.vatanbilgisayar.com/airties-air-4430-300mbps-kablosuz-3-port-ag-genisletici.html

Airties 4443 biraz daha güçlüsü 189 tlden 109 tl

http://www.vatanbilgisayar.com/airties-air-4443-300mbps-kablosuz-4-port-kablosuz-ag-genisletici-router.html

Dipnot 2. linkde fiyat fazla gözükmektedir kampanya internete dahil değildir mağazada 109 tl

hayırlı alışverişler

• anten siz fazla verim beklemeyin..
  • Tp link siz PC parçaları modem vs menzil genişletici axces point pişmanlık tir

Tp lın alın hocam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Tp link siz PC parçaları modem vs menzil genişletici axces point pişmanlık tir

Tp lın alın hocam .

Ben tplink modem ve menzil genisletici kullaniyorum sürekli sorunlu baglanti kopuyor internet gidiyor...
  • aynı şekilde. bu biraz şans olayı. bazı cihazlar çok sağlıklı çalışıyorken bazısı sorunlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

aynı şekilde. bu biraz şans olayı. bazı cihazlar çok sağlıklı çalışıyorken bazısı sorunlu.
    Ya arkadaşlar bu aletin prizsiz çalışanı yok mu acaba? İnternetin çektiği yerde priz yok. Oradan nasıl dağıtabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Ya arkadaşlar bu aletin prizsiz çalışanı yok mu acaba? İnternetin çektiği yerde priz yok. Oradan nasıl dağıtabilirim?

Alıntıları Göster
    bende dün bunu aldım. n11 den. bakalım gelince görcez.Çok iyi diyorlar. 3x5db antenide var. 11 tl indirim ile 63,9 tlye aldım.ücretsiz kargo ile.

Dark RangeMAX WRT303 300Mbit 3 Antenli 4 Port Access Point Router
    http://urun.n11.com/access-point-router/dark-rangemax-wrt303-300mbit-3-antenli-4-port-access-point-router-P51326211
  • Airtiesin yazılımı ve içinde kullandığı chip cok başarılı gidip cin mali ürünlere para vermeyin ben evimde kullanıyorum cok başarılı
  • Güzel fiyat. Air4920 var bende ama yazlık için alabilirim. Teşekkürler.
  • Ürünü Vatandan aldim 2 gun once bekledigimden cok daha iyi performance verdi gozunuzu kapatip alin
  • quote:

Tp lın alın hocam .

Tp linkmi:)
  • Okul için almayı düşünüyoruz ama duvar kalınlıkları ve mesafe olarak kesin bilgilerin olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egos1907

Okul için almayı düşünüyoruz ama duvar kalınlıkları ve mesafe olarak kesin bilgilerin olması gerekiyor.
    Ev için şu iş görürmü acaba ?

http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wa854re-300-mbps-n-kablosuz-wall-plug-kolay-kurulumlu-evrensel-menzil-genisletici-p-BD501264?wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.urun.pla&gclid=COSyjoXxzMkCFUgOwwodR2kKcA
  • Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Kardeş tplink sürekli teknoloji mağazalarda satılan bir ürün lafim yok ne kadar kötü olabilir ama airties 4430 ile mukayese edileceğini sanmiyorum 30 lira için kaliteden şaşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jquair

Kardeş tplink sürekli teknoloji mağazalarda satılan bir ürün lafim yok ne kadar kötü olabilir ama airties 4430 ile mukayese edileceğini sanmiyorum 30 lira için kaliteden şaşma
    Airties ve kalite mi? Enteresanmış.

Özellikle bağlantı problemleri (anten gücü, stabilite vs) yaşayanlar enteresan fiyatlara tp-linkin (Asus da olabilir) openwrt/ddwrt destekli modem ya da ap özellikli (tp-link mr3020 gibi) repeaterlarından alıp rahat edebilirler.

Bunun dışında tek portlu olsalar da TP-LINK TL-WA850RE ve ya Asus RP-N12 N300 alınabilir aynı hatta daha ucuz rakamlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 8 Aralık 2015; 21:09:04 >
  • quote:

tplink tavsiye etmem. ne modeminden memnunum ne de access point inden.
  • quote:

quote:

Tp lın alın hocam .

Tp linkmi:)

Evet en iyisi
  • Ben asus marka aldım. Çift antenli ve cok güçlü. Kesinlikle tavsiye ederim.1 aydır kullaniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncmanx

Ben asus marka aldım. Çift antenli ve cok güçlü. Kesinlikle tavsiye ederim.1 aydır kullaniyorum
    biri kalite mi dedi buyrun...

http://www.vatanbilgisayar.com/linksys-wap300n-300mbps-dual-bant-kablosuz-n-access-point.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncmanx

Ben asus marka aldım. Çift antenli ve cok güçlü. Kesinlikle tavsiye ederim.1 aydır kullaniyorum

Hangi modeli acaba
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.