Şimdi Ara

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
26
Favori
113.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurcaneses2

Airties 5342 modemim var vdsl için uygunmudur bilen yardımcı olursa cok sevinirim
    http://www.airties.com.tr/products/dslgw/Air5342 maalesef sadece adsl2+ için o modem vdsl olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 15 Nisan 2017; 5:20:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcaneses2

Airties 5342 modemim var vdsl için uygunmudur bilen yardımcı olursa cok sevinirim
    http://www.airties.com.tr/products/dslgw/Air5342 maalesef sadece adsl2+ için o modem vdsl olmaz

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    5sn basılı tutunca bende ikiside kapanıyor ışıkları sönüyor
    sonra tekrar 5 sn basılı tutunca ışıkları yanıp aktif oluyorlar

acaba senin ayarlarda mı sorun var

olmadı bi reset at modeme en sonda olması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

5sn basılı tutunca bende ikiside kapanıyor ışıkları sönüyor
    sonra tekrar 5 sn basılı tutunca ışıkları yanıp aktif oluyorlar

acaba senin ayarlarda mı sorun var

olmadı bi reset at modeme en sonda olması gerek

sorun değil zaten 5ghz kapalıyken o tuşa basınca 5ghz açılıp diğeri kapanıyormuş yani ikisi açıksa sorun yokmuş zaten
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    abim süpersin

çok teşekkür ederim

ben niye düşünemedim bunu
  • fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    aslında bende bilmiyordum arkadaş yazınca dedim demek çalışma sistemi bu yani ikisi açıksa ikisini kapatıyor biri açık diğeri kapalıysa kapalıyı açıp açık olanı kapatıyor bu garip bir iş olmuş o ayrı
  • şimdi denemek lazım

ama önce tek tek netin arayüzünden kapatıp denemek gerek
  • aynen biri kapalıysa oluyormuş zaten öyle sende de olursa demek ki çalışma şekli öyle
  • vaktinizi harcamayın
  • arkadaşlar merhaba bende air 5760 alarak aranıza katıldım. Modemde tüm kanal ayarları vb denememe rağmen 2.4 ghz bandında bir yan odada internet hızını yarı yarıya düşük alıyorum. sinyal gücü 1 diş eksildiğinde bağlantı gücü mükemmel olmasına karşın gelen hız 1 mbit e düşüyor ve internete girilemiyor. Kanal ayarlarını tek tek denemedim fakat durum aynı. 5 ghz bandı ile yine aynı noktadan tam intenet hızımı alabiliyorum. acaba modemin kronik bir sorunumu yoksa benim cihazım mı sıkıntılı yardımcı olursanız sevinirim.
  • _warez_ kullanıcısına yanıt
    2.4 ghz 30-50 mb arası verir bu yüzden tam hız alabilmek için 5 ghz kullanmalısın.

Bende dahil çoğu kişi bu modemi yani 5ghz özellikli modemleri yüksek hızları maksimum şekilde kullanabilmek için almıştır.

2.4 ghz tam hız vermez çekim gücü iyidir 5ghz tam hız verir çekim gücü düşüktür ne yazık ki.

Sana özel veya cihazına özel birşey yok anlayacağın tam hız istiyorsan çekim gücünden feragat edeceksin.

Umarım yardımcı olmuşumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scrite

2.4 ghz 30-50 mb arası verir bu yüzden tam hız alabilmek için 5 ghz kullanmalısın.

Bende dahil çoğu kişi bu modemi yani 5ghz özellikli modemleri yüksek hızları maksimum şekilde kullanabilmek için almıştır.

2.4 ghz tam hız vermez çekim gücü iyidir 5ghz tam hız verir çekim gücü düşüktür ne yazık ki.

Sana özel veya cihazına özel birşey yok anlayacağın tam hız istiyorsan çekim gücünden feragat edeceksin.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

hocam dediğiniz doğru ancak evime gelen hız 26 mbit. 2.4 bandında bir yan oda da hız 8 e düşüyor. diğer odada 1 mbit'e kadar iniyor. yani 2+1 ev sonuçta. bağlantı gücü mükemmel ancak gelen hız 1 mbit hatta daha düşük oluyor. önceden kullandığım 50 liralık tek antenli tp link modem ile her odada 12 mbit gelen neti 10 mbit sabit alıyordum. Benim merak ettiğim sizde de durum böyle mi yoksa benim cihazım mı sıkıntılı

• Modemi 6 aya yakın kullanıyorum tam hız alamıyor modem, 102400 kbps alması gerekirken 99999 alıyor. Dsl n17u takıyorum 10400 gösteriyor o mesela.

• Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısına yanıt
    n17u kullanın o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

n17u kullanın o zaman

Gerçekten çok zekisiniz

• Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısına yanıt
    teşekkürler sizde öyle
  • bende yaklasık 14 aydır airties 5760 kullanıyorum..genelde 24 saat acık modem
    mennunum kısacası..

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

bende yaklasık 14 aydır airties 5760 kullanıyorum..genelde 24 saat acık modem
    mennunum kısacası..

Bende memnunumda şu tam hız alamama olayındaki 3 mbpsnin derdine düşmedimde ilerde upload 4 oluncada bir optimize sorunu çıkarmaz umarım bide keşke 5 ghz daha iyi çekseydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert KÜÇÜKUNCU

quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

bende yaklasık 14 aydır airties 5760 kullanıyorum..genelde 24 saat acık modem
    mennunum kısacası..

Bende memnunumda şu tam hız alamama olayındaki 3 mbpsnin derdine düşmedimde ilerde upload 4 oluncada bir optimize sorunu çıkarmaz umarım bide keşke 5 ghz daha iyi çekseydi

5 ghz olayı kısa mesafede guzel uzaklasında 2,4 gıbı uzun mesafe cekmıyor..fakat cep tel test 5 ghz 7 mt uzaktan cıkan sonuc

normaldede kablo ile cıkan sonuc

• Yaz geldi modemin kapandığı yok pc den atık bi fan vardı taktım modeme uyarladım buz gibi
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.