Şimdi Ara

Airties 6271 Kısıtlamasız Firmware (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
3
Favori
13.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski yazılımla wep şifreleme ile airmesh yapıyor... oda bi halta yaramıyor...
  • Bende acil olarak alabilirmiyim? şimdiden teşekkürler.

Bu arada fiyatı 6.90 düşmüş tabi 20 tl şartı var.http://www.indirimplus.com/246928-airties-air-6271-2-voip-portlu-kablosuz-adsl2-modem
    Eğer voip çalışıyorsa manyak olur. Adamlar normal 2 portlu voip cihazını 50 tl satıyorlar en ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 19 Mart 2015; 9:42:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Bende acil olarak alabilirmiyim? şimdiden teşekkürler.

Bu arada fiyatı 6.90 düşmüş tabi 20 tl şartı var.http://www.indirimplus.com/246928-airties-air-6271-2-voip-portlu-kablosuz-adsl2-modem
    Eğer voip çalışıyorsa manyak olur. Adamlar normal 2 portlu voip cihazını 50 tl satıyorlar en ucuz.

Eposta adresnizi yolalyın hocam voip özelliğini deneme imkanım olmadı malesef

• Arkadaşlar bu yazılım superonline için mi yoksa biri için mi? Yoksa bütün 6271 lere yüklenebiliyor mu?

Ayrıca deneyeler arkadaşlar voip kısmına bakabilir mi acaba? Hatta ekran görüntüleri koyabilirler ise çok n yardımcı olacaklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KN kodlulara oluyor galiba. Voip çalışacak diye umut etmiştim ama malesef çalışmıyor. Hayırlısı. Teşekkürler

Bu arada yüklerken bir kaç defa güvenli kipe girdi normal mi?
  • quote:

KN kodlulara oluyor galiba. Voip çalışacak diye umut etmiştim ama malesef çalışmıyor. Hayırlısı. Teşekkürler

Bu arada yüklerken bir kaç defa güvenli kipe girdi normal mi?

Yazılım yüklenmesi 5 dkyi buluyor bende sorunsuz yüklenmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yükledim ama eski sürümde mesh sorunsuzdu. Şimdi çok denedim olmadı. Aksine eski sürümü airties siteden kaldırmış. Ben mesh ile interneti dağıtıyordum.
  • quote:

Ben yükledim ama eski sürümde mesh sorunsuzdu. Şimdi çok denedim olmadı. Aksine eski sürümü airties siteden kaldırmış. Ben mesh ile interneti dağıtıyordum.

Yazılımı yükledikten sonra modemi fabrika ayarlarina döndürdünüz mü hocam? Eğer hala bi sıkıntı varsa eski firmware bulmaya çalışayım kimden almıştınız modemi sol mü biri adsl mi ?

• Sol veya biri ( vodafone net yeni adı) onun sitesinde vardır yazılım

• quote:

Orijinalden alıntı: savliilker

quote:

Ben yükledim ama eski sürümde mesh sorunsuzdu. Şimdi çok denedim olmadı. Aksine eski sürümü airties siteden kaldırmış. Ben mesh ile interneti dağıtıyordum.

Yazılımı yükledikten sonra modemi fabrika ayarlarina döndürdünüz mü hocam? Eğer hala bi sıkıntı varsa eski firmware bulmaya çalışayım kimden almıştınız modemi sol mü biri adsl mi ?

KN kodlu koç netin. interneetde bulamadım. mesh neden çalışmaz ki. çok uğraştırdı yaa.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: savliilker

quote:

KN kodlu koç netin. interneetde bulamadım. mesh neden çalışmaz ki. çok uğraştırdı yaa.

Hocam şimdi baktım airtesin sitesinde 6271 için firmwareler var bi deneyin isterseniz

• Denedim ve modem pert. Modeme hiç bir şekilde ulaşamıyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla kablo ile firemwire atmak gerekiyor. onuda yapamam. Evde bir çok daha oldu.
  • quote:

Denedim ve modem pert. Modeme hiç bir şekilde ulaşamıyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla kablo ile firemwire atmak gerekiyor. onuda yapamam. Evde bir çok daha oldu.

Geçmiş olsun hocam

• bende de tplink modem var baya kısıtlamalı bunu şikayet edip sonuç almak için nasıl bir yol izlemem gerekir
  • quote:

Denedim ve modem pert. Modeme hiç bir şekilde ulaşamıyorum. İnternetten araştırdığım kadarıyla kablo ile firemwire atmak gerekiyor. onuda yapamam. Evde bir çok daha oldu.

Hocam hangi firmanın verdiği cihazı kullanıyorsunuz? Hangi revizyon numarası ve hangi seri vs. etiketteki bilgileri yazarsanız bundan sonra kurulum yapacak arkadaşlar da daha dikkatli olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: TekniKerim

quote:

Hocam hangi firmanın verdiği cihazı kullanıyorsunuz? Hangi revizyon numarası ve hangi seri vs. etiketteki bilgileri yazarsanız bundan sonra kurulum yapacak arkadaşlar da daha dikkatli olurlar

Koç netin verdiği tüm modem aynıdır diye tahmin ediyorum. KN kodlu modem. Arkadaşın gönderdiği yükseltmeyi yükledim. normal çalışıyordu ama mesh çalıştıramadım. Tekrar airties sitesin kn kodlu yükseltmeyi yükledi. Modem power ışığı yanıyor. Reset atılmıyor. bilgisar ip almıyor elle verdim. yinede modeme girmiyor.

• quote:

quote:

quote:

Koç netin verdiği tüm modem aynıdır diye tahmin ediyorum. KN kodlu modem. Arkadaşın gönderdiği yükseltmeyi yükledim. normal çalışıyordu ama mesh çalıştıramadım. Tekrar airties sitesin kn kodlu yükseltmeyi yükledi. Modem power ışığı yanıyor. Reset atılmıyor. bilgisar ip almıyor elle verdim. yinede modeme girmiyor.

Hocam modemin power ışığı yandıktan sonra reset tuşuna 1.5 dakika basılı tutup sıfırlamayı dener misiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam modemin power ışığı yandıktan sonra reset tuşuna 1.5 dakika basılı tutup sıfırlamayı dener misiniz?

Malesef hiç bir değişiklik yok openwrt de yapılmış ama ben o kadarını beceremem. Modem pirelli ve vodafone ile aynı yapıya sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

bende de tplink modem var baya kısıtlamalı bunu şikayet edip sonuç almak için nasıl bir yol izlemem gerekir

Modemi nerden aldınız taahhütünüz varmı. Şu an marka model nedir ?

• dsmart abonesi olduğumda verildi modeli td-w8961n mac filtreleme ve url filtreleme yapamıyorum bu modemde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.