Şimdi Ara

Airties 5650 aldım, sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.485
Cevap
30
Favori
185.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit: Reset tuşu problemi çözüldü. İğne ucu ile biraz daha sert bastırmak gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TreePriority -- 28 Aralık 2013; 14:22:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sanıyorum konu unutulmuş..kim ne sorsa cevap verilmiyor..tabı kimsede buna mecbur değil..sanıyorum bu modemde uzman bir arkadaşın ana konu açıp orada takip edilmesi daha mantıklı.
  • Modemden yana hiç sıkıntı yaşamazsınız. Ben 2 aydır kullanıyorum. Hiç problem yaşamadım.
  • Arayüzde DSL Çalışma zamanını nereden görüyoruz bu modemde.? Modemin açık kalma zamanını sormuyorum.
  • Orjinal sürümü yüklesek toren özliği kaznır mı bu alet şu anda tt netin sürümü yüklşü yada BTK mil atarım modemimin ayarlarını kısıtlamışlar falan diye

elbet düzeltirler değilmi
  • Tekno moomce kullanıcısına yanıt
    Ttnetten alınan modemler standart olan sürümü desteklemez hocam.
  • Tüh be neyse telekoma kıyak yapacağım 12 ay sonra modemi değiştirp 1TB bide harici
  • AirTies Teknik Destek A kullanıcısına yanıt
    AirTies Destek hattı neden cevap vermiyor.?
    http://www.airties.com/support/forms/
    Bu linkten eksiksiz olarak bilgilerimi girdiğim halde hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 30 Aralık 2013; 23:02:34 >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Degerli Müsterimiz,

Web forum dahil, tüm destek birimlerimiz standartlara bagli olarak denetimli bir sekilde, siz degerli müsterilerimize yardimci olabilmek adina sürekli isler halde tutulmaktadir. Gönderimiz Hotmail tarafindan " Gereksiz " olarak algilanarak, gereksiz / spam mail kutunuza düsmüs olabilir veya elimizde olmayan teknik sebeplerden dolayi mail size iletilememis olabilir.

Özel Mesaj ile bize iletmi? oldu?unuz sorunuzun cevabyny aktarmy? bulunmaktayyz.

Bizimle iletisime geçtiginiz için tesekkür ederiz.

Saygilarimizla,
    AirTies Teknik Destek Ekibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirTies Teknik Destek

Degerli Müsterimiz,

Web forum dahil, tüm destek birimlerimiz standartlara bagli olarak denetimli bir sekilde, siz degerli müsterilerimize yardimci olabilmek adina sürekli isler halde tutulmaktadir. Gönderimiz Hotmail tarafindan " Gereksiz " olarak algilanarak, gereksiz / spam mail kutunuza düsmüs olabilir veya elimizde olmayan teknik sebeplerden dolayi mail size iletilememis olabilir.

Özel Mesaj ile bize iletmi? oldu?unuz sorunuzun cevabyny aktarmy? bulunmaktayyz.

Bizimle iletisime geçtiginiz için tesekkür ederiz.

Saygilarimizla,
    AirTies Teknik Destek Ekibi.

Merhaba 5650 hakkında bir problemim var arayüzünde lan bölümünde lan istemci kısmı boş gözüküyor modemden ip alan cihazları göremiyorum sorun nedir?restart attım ama olmadı firmware de bir sorun olabilirmi?

araştırdığımda cihazlar üzerinden elle atanan ip leri modem görmüyormuş peki bu elle atanılan ip li cihazları arayüzden görmek mümkünmü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD515F00A -- 1 Ocak 2014; 16:48:47 >

• Ttnet firmware'li modelde bittorrent durumunu çözen oldu mu aranızda?

Ubuntu ile TFTP yöntemiyle firmware atmayı deneyen ve başarılı olan varsa paylaşırsa seviniriz. Bittorrent desteği çok önemliydi hüsran oldu benim için :(

• Değerli Müşterimiz,

LAN istemcileri yalnızca DHCP üzerinden IP alan bilgisayarları görüntüleyebileceğiniz bir bölüm olup, modemin ara yüzünde elle IP atanan bilgisayarları görüntüleyeceğiniz bir bölüm bulunmamaktadır.

Modemin DHCP Sunucusu üzerinden IP alan bilgisayarları, LAN istemci listesinde görüntülemek ile ilgili bir sorun tespit edilememiş olup, böyle bir durumda bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz.

Saygılarımızla,
    AirTies Teknik Destek Ekibi
  • 50 liralık Tp-Link modemlerde 5db kablosuz anten gücü var iken bizim kaç paralık Air5650'de 2db anten var olacak işmi bu.?
  • 2db mi valla hocam anten taksalar tasarımı bozulur ancak farklı bir çözüm üretselermiş keşke.
  • beş para etmez 5650 wifi konusunda 2 db de hiç şaşırmadım öyle heybetli duruşuna aldanmayın içi boş yalandan kutu o ön tarafı kople anten sanmıştım ilk aldığımda

• merhaba arkadaşlar şu ürünü satin almak istiyorum (http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dark-storex-e21-2-5-quot-usb-3-0-sata-disk-kutusu-84775764 ). Laptopa yeni HDD aldım ve Eski 2,5" harddiskimi linkte verdiğim ürüne takıp modemimde harici olarak kullanmak istiyorum. Airties 5650 usb'den çalışır mı sistem ?
  • aynı modem bende varr 20 mbit fiber net sınırsız falan ama indirme hızım 50 60 kb sorun nerde bir türlü bulamadım servisi aradığımda hızınız 20 mbit gözüküyor diyor hız testlerinde de öyle fakat gel gelelim indirmeye hepten çökük kotasını falanda aşmıyorum.
  • Bugün Air 5650'yi aldım. Sorunsuz bir şekilde kurulumu yaptım. İki duvar arkası ve yaklaşık 10-12 metre uzakta yaptığım testlerde kablosuz cihazlarla en üst seviyede bağlantı yaptım. Üstelik kablolu hız testi ile kablosuz hız testleri birbirine çok çok yakın sonuçlar verdi. Antenlerin çekim gücünden şüphe duymuştum ama yersizmiş. Evin her yerinde çok güzel çekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EinsteininTorunu

merhaba arkadaşlar şu ürünü satin almak istiyorum (http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dark-storex-e21-2-5-quot-usb-3-0-sata-disk-kutusu-84775764 ). Laptopa yeni HDD aldım ve Eski 2,5" harddiskimi linkte verdiğim ürüne takıp modemimde harici olarak kullanmak istiyorum. Airties 5650 usb'den çalışır mı sistem ?

Çalışır ancak o boş kutuya ben olsam 50 lira vermezdim 100 liraya 500gb disk satılıyor.

Alttaki linke göz atın.
    http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?q=fh_location%3d%2f%2fcatalog01%2ftr_TR%2f%24s%3ddisk%5cu0020kutusu&sc=8

• quote:

Orijinalden alıntı: markinos

Bugün Air 5650'yi aldım. Sorunsuz bir şekilde kurulumu yaptım. İki duvar arkası ve yaklaşık 10-12 metre uzakta yaptığım testlerde kablosuz cihazlarla en üst seviyede bağlantı yaptım. Üstelik kablolu hız testi ile kablosuz hız testleri birbirine çok çok yakın sonuçlar verdi. Antenlerin çekim gücünden şüphe duymuştum ama yersizmiş. Evin her yerinde çok güzel çekiyor...

10 metre mesafe arada iki duvar kablosuz kablolu test sonuçların rakam olarak ne

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.