Şimdi Ara

Airties 5450 ile yazıcı paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2315 gün 22 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • krmkdkl (1 mesaj) darel-x (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> Airties 5450 ile yazıcı paylaşımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1250 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Air 5450 modeme usb bağlantısıyla modemi bağlıyorum ve bağlantıyı kuruyorum. Yazıcı sınama sayfasını yazarken hata oluşup birden yazmaktan vazgeçiyor. Yazdırma emrini iptal etmekte mümkün değil ancak hizmetler menüsünden ilgili hizmeti kapatmam gerekiyor. Yazıcı bilgisayara doğrudan bağlıyken sorun yok. Ayrıca günde bir iki sefer ethernet kablosyla bağlanan ağ bağlantısı kopuyor fakat modemin ışıkları eksiksiz yanıyor. Bu sorunlardan anlayan arkadaş var mı?

|
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darel-x

Air 5450 modeme usb bağlantısıyla modemi bağlıyorum ve bağlantıyı kuruyorum. Yazıcı sınama sayfasını yazarken hata oluşup birden yazmaktan vazgeçiyor. Yazdırma emrini iptal etmekte mümkün değil ancak hizmetler menüsünden ilgili hizmeti kapatmam gerekiyor. Yazıcı bilgisayara doğrudan bağlıyken sorun yok. Ayrıca günde bir iki sefer ethernet kablosyla bağlanan ağ bağlantısı kopuyor fakat modemin ışıkları eksiksiz yanıyor. Bu sorunlardan anlayan arkadaş var mı?

yazıcıyı usb ile modeme bağlayıp bi şey yazdırmayı denediğimde bende de aynı şey oluyor. yarısında kalıyor hata veriyor benim de aynı şekilde
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,141
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.