Şimdi Ara

Airsoft vs Havalı silah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bana bu iki dal arasındaki farkı, ortak yanları anlatabilecek bir babayiğit var mı.
    Benim bunlardan birini almaktaki amacım; daha yeni bu işlere başlıyorum küçüklüğümüzde boncukluyla oynamışızdır illa ve bunu bir tık öteye çıkarmak istiyorum. Hedefleri vurmak amacıyla alıcam ama hiç bilgim yok şu konularda beni aydınlatırsanız sevinirim.
    1- Airsoft ve havalı silahlarda elektirkli çalşan ve co2 gazıyla çalışanların farkı ne
    2- İkisi arasındaki fiyat neden uçurum gibi
    3- Tabanca ile başlayıp 3 4 ay sonra tüfeğe geçmeye düşünüyorum önerdiğiniz dal altında birkaç silah önerebilir misiniz 400 tl civarı

• gorkemfenr kullanıcısına yanıt
    up
  • bende çok merak ediyorum

airsoft tabanca ile havalı tabanca arasındaki farkı

cevap için şimdiden çok teşekkürler...
  • Ben de son zamanlarda çok merak saldım. 400 ~ 500 Lira'ya WE Glock 19 Gen4 var, çok güzel duruyor. Glock'lara ayrı ilgi beslediğim için almak istediğim tabanca budur. Fakat bu işe girmeden "almaya değiyor mu?" kararsızlığımı çözmeye çalışıyorum. Amacım serbest atış yapmak. kola şişelerini dizip vurmak, açık arazide hedef vurmak gibi.
  • Çok bilgim yok aslında ama airsoft silahının sporu var plastik gibi mermi atıyor o şekilde arkadaşlarınla oynuyorsun, koruma ekipmanları filan da alman gerekiyor kabarık bir diyat çıkıyor. Havalı tüfekler ise demir bilyeler atıyor hedefe filan ateş edersin onunla
  • takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.