Şimdi Ara

Airsoft silahlar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
5
Favori
124.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Faivelley

Airsoft G3

Airsoft silahlar

http://www.airsoftpost.com/product_info.php?cPath=21_44_222&products_id=28748

Aman abicim bide tutukluk yapar airsoft olsa bie adı G3

• Bizim mahalleye yakın yerlerde silahçılar var acaba buralarda Airsoft satılır mı ki? Vitrinlerinde acayip otomatik silahlar var belki bazıları Airsoft'tur. Bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba? Ben de bir tabanca almak istiyorum açıkçası. Bu Airsoft olayını burada öğrendim ve çok hoşuma gitti bir tane edinsem çok iyi olur.
  • bu silah boncukmu atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipsizneco

bu silah boncukmu atıyor

Evet hocam,http://www.dealextreme.com/p/6mm-bb-white-extra-hard-colloidal-particle-bullets-2900-pack-23551

Bende bi glock 26(yaylı) almayı düşünüyorum dealextremeden ama stoğa girmedi aylardır, bir şey delmeye niyetim yok öyle duracak
    http://www.dealextreme.com/p/m6606-6mm-spring-load-alloy-pistol-bb-gun-toy-40143

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Blonde -- 15 Haziran 2011; 18:23:55 >

• Bende alacağım GG'de 150 tl ye M83 var ancak nasıldır bilmiyorum...Satıcının yorumları da olumlu
  • m83 lere para verip hobiye başlamadan canınızı sıkmayın.
    Airsoft meselesi, çok para+çok emek+ çok sabır gerektiren bir olay. Ayrıca, sırf "elimde metal bir oyuncak olsun" diye alınabilecek bişey değil.
    Airsofta merak saldıysanız, Türk Airsoft forumlarına üye olun. Her hafta toplanırlar üç aşağı beş yukarı, oyunlara misafir olarak gidin, görün, sonra karar verin.
    Havalı silahlarla karıştırmayın. Airsoft "replika"- oyuncak demeniz gerek.
    Son olarak, o yurtdışı sitelerde gördüğünüz fiyatların üzerine, kallavi kargo ücretleri koyacaksınız. Uzuuun süre gelmesini bekleyeceksiniz.
    Tabi, geldikten sonra hissedeceğiniz haz paha biçilemez =D =D =D
  • Konuya devam :D ben almak istiyorum bence tabanca almak daha iyi tüfeği alıp gezemezsin :D ben olsam tabanca alırdım köye falan giderdim napıcan m4-a1i :D nerene koyucan onu :D ayıp seni terörist diye vururlar :D bence en iyisi tabanca ne kadar bu tabancalar
  • Madem konu uplandı bende airsoftlarımı paylaşmaktan geri kalmayayım.İşte G3 ve AKs-74u:) Çinden geldi kendileri.Birton gümrük uğraşısı ardından odamda yerlerine geçebildiler.Neyseki pilli airsofları yurdumuza sokmak daha kolayca.Gazlı olanlar için emniyetti prosedürdü uğraş dur.

Airsoft silahlar
  • http://www.e****.com.tr/index.php?categoryID=71&category_slug=havali-tabancalar bunlardan alsak olurmu ben öyle şişe falan vurucam
  • bi oyuncağa okadar para vereceğime gidip kurusıkı alırım daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspianborder

bi oyuncağa okadar para vereceğime gidip kurusıkı alırım daha iyi

YouTube'da "scoutthedoggie" diye arama yapın. Çikan videolardan en az 4-5 tane izleyin ve bu mesajınızı editleyip düşüncelerinizi yazın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendı kullandığım havalı tufek resım temsılı

Airsoft silahlar

umarex wild lıfe 5,5

kardesımın kullandıgı hatsan mod 125 6,35

Airsoft silahlar

bu ıkı havalı tufekte bır ınsanı rahatlıkla oldurebılecek konumdalar kullanılmaları sehır ıcınde sakıncalıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbarosTUGRUL -- 28 Ekim 2011; 11:32:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

Madem konu uplandı bende airsoftlarımı paylaşmaktan geri kalmayayım.İşte G3 ve AKs-74u:) Çinden geldi kendileri.Birton gümrük uğraşısı ardından odamda yerlerine geçebildiler.Neyseki pilli airsofları yurdumuza sokmak daha kolayca.Gazlı olanlar için emniyetti prosedürdü uğraş dur.

Airsoft silahlar

Bunlar ne kadara patladı size hocam?

• mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: .V.

quote:

YouTube'da "scoutthedoggie" diye arama yapın. Çikan videolardan en az 4-5 tane izleyin ve bu mesajınızı editleyip düşüncelerinizi yazın lütfen.

aldım bile m4a1 airsoft gun aldım resimleri eklerim tamamen metal
  • yurtdisindan mi getirttin gumruk problemi olmuyorsa bende alayim
  • havalı tüfek denilen şeyden farkı varmı bunların?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .V.

quote:

aldım bile m4a1 airsoft gun aldım resimleri eklerim tamamen metal

İşte akıllı bir birey daha Ben de nisan ayı gibi almayı düşünüyorum. İstanbul'da iseniz eğer, oyunlarda görüşürüz mutlaka.

• beyler bende almayı planlıyorumda önerebileceğiniz bir tüfek markası/modeli var mı?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.