DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Airsoft silahlar
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
187
Cevap
5
Favori
113.653
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      968 Mesaj
      19 Kasım 2008 16:16:34
      küçüklüğümden beri eski bir hatsanım vardı hey gidi hey
      ilkokulda ortaokulda bayağı haşır neşirdim ahşap dipçik ağırdı zar zor kaldırıyordum ilkokuldayken
      bu arada şehirde büyümedim heryerde kullanabiliyordum rahat rahat
      ilerde iyi birtane daha alıcam bakalım bi refaha ulaşayımda hayat yolunda gerisi için sıra var daha...

Tüm Mimari Proje , Modelleme ve Animasyon Hizmetleri
      Metraj ve Keşif Hesapları
      İnşaat Taahhüt , Konut Üretimi ve Satışı
    • Yarbay
      3325 Mesaj
      19 Kasım 2008 16:20:58
      quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

Alıntıları Göster

Hayır oyuncak statüsündeler

Yukarda ruhsat mevzu falan geçmiş de... Belli bir fpsden sonra mı gerekiyor acaba?

We are all just prisoners here, of our own device.
    • Yarbay
      2634 Mesaj
      19 Kasım 2008 16:23:56
      Onların bahsettikleri airsoft değil bizim alabileceğimiz 120 140 dolar arası 340 400 fps aralığındaki tam metal veya metal plastik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * Deniz * -- 19 Kasım 2008; 16:24:15 >

• Yüzbaşı
      834 Mesaj
      19 Kasım 2008 16:31:32
      quote:

İsteyen arkadaşlar alabilse airsoft buluşma bile yaparız

@blacklotus

İstersen sen yeni bir klup açabilirsin şuan birtek sende var

Ekleme:İmla

yok be ben pek anlamam o işlerden.

• Yarbay
      2634 Mesaj
      19 Kasım 2008 17:20:53
      Gazlı bir airsoft MG42 fiyatı 1500 dolar fakat gerçek gibi
      İzlemenizi tavsiye ederim
      http://www.youtube.com/watch?v=Ur9rjjcRZdE

• Binbaşı
      1474 Mesaj
      19 Kasım 2008 18:07:20
      peki mermileri nereden temin ediliyor mermi fiyatı nedir ?

Dibe vurmak bir haftasonu eğlencesi değildir,
      Lanet olası bir seminer değildir,
      Herşeyi kontrol etmeyi bırak,
      Kendi haline bırak, Olsun !
    • Yarbay
      2634 Mesaj
      19 Kasım 2008 18:13:07
      quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Seko

peki mermileri nereden temin ediliyor mermi fiyatı nedir ?

Yatagun dan temin edilebiliyor 27 lira 2000 adet

http://www.yatagun.com....election%20BB%20=&ID=822

• Yüzbaşı
      453 Mesaj
      19 Kasım 2008 21:47:55
      quote:

Alıntıları Göster

Yatagun dan temin edilebiliyor 27 lira 2000 adet

http://www.yatagun.com....election%20BB%20=&ID=822

hoooppp mermi dedinmi H&N Hallow Point 5.5mm kutusu 30 ytl
      pahalı ama bunca zamandır kullandığım en iyi mermi

"Siperler arasıdaki mesafe sekiz metre, yani ölüm muhakkak...
      Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulmamacasına kamilen düşüyor.İkinciler onların yerine geçiyor...
      Fakat, ne kadar gıpta edilecek bir itidal ve tevekkülle biliyor musunuz?...
      Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, hiç ufak bir korku ve endişe göstermiyor, sarsılmak yok...
      Okumak bilenlerin elinde Kur’an-ı Kerim cennete gitmeye hazırlanıyorlar.
      Bilmeyenler kelime-i şehadet getirerek yürüyorlar.
      Emin olunuz ki, Çanakkale Savaşlarını kazanan bu yüksek ruhtur.” M.Kemal ATATÜRK
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Kasım 2008 21:53:43
      silahlar sadece yurtdışındamı var?

Üşüyoruz Reis...
    • Yarbay
      3408 Mesaj
      19 Kasım 2008 22:05:59
      Airsoft silahı alacaksanız model seçmenizde yardımcı olabilirim.Uzun zamandır bu oyunu oynuyorum.Hatta bizim ekibin videoları linkteki sitede var:www.airsoft.nl

Encinaar
    • Yarbay
      2634 Mesaj
      19 Kasım 2008 22:28:41
      quote:

Orjinalden alıntı: Ata

Airsoft silahı alacaksanız model seçmenizde yardımcı olabilirim.Uzun zamandır bu oyunu oynuyorum.Hatta bizim ekibin videoları linkteki sitede var:www.airsoft.nl

Türkiyedeki gümrük problemi işi bozuyor.Bir G3 alsam geçip geçmeyeceği belli değil.Şuan düşünmüyorum gerçi dolar kuru yüksek

• Yarbay
      3408 Mesaj
      19 Kasım 2008 22:41:02
      quote:

Alıntıları Göster

Türkiyedeki gümrük problemi işi bozuyor.Bir G3 alsam geçip geçmeyeceği belli değil.Şuan düşünmüyorum gerçi dolar kuru yüksek

Airsoft silahları, havalı tüfeklerden çok daha düşük atış gücüne sahip olduklarından dolayı ruhsat gerektirmiyorlar.Fakat görünüşleri itibariyle çok gerçekçi olduklarından gümrüğe takıldıklarında sorun olabiliyormuş.Gidip silahın ne olduğunu izah etmek gerekiyormuş...

Encinaar
    • Yüzbaşı
      308 Mesaj
      19 Kasım 2008 22:58:56
      Ata ben tabanca almak istiyorum böyle görünümü de şık bi model olsun istiyorum varmı şöyle en fazla 150 civarı önerebileceğin?

• Yarbay
      2634 Mesaj
      19 Kasım 2008 23:58:58
      quote:

Orjinalden alıntı: holojen patates

Ata ben tabanca almak istiyorum böyle görünümü de şık bi model olsun istiyorum varmı şöyle en fazla 150 civarı önerebileceğin?

Tabancalar gümrükten kolay geçebilirler.Otomatik tüfekler biraz dikkat çekiyor.Satıcıyla anlaşıp üstüne toys yazdırmak lazım daha farklı önemlerde alınabilir.Turuncu uç falan

• Yarbay
      4235 Mesaj
      20 Kasım 2008 00:17:37
      quote:

Menzili hakkında bir fikrim yok 40 50 metre atar herhalde belki daha fazladır.

Bir video koyayım

http://www.youtube.com/watch?v=8bvNEhS36JA

Oha. Ne olmuş bu boncuklu tabancalar böyle. Ben hastasıydım bunların. İlk boncuklumu 99 senesinde almıştım. Deprem öncesi yazın gölcükte, mahallede müthiş savaşlar yapardık ve çok eğlenirdik. Abim ben ve diğer arkadaşlar. Deprem sonrası 1 sene Eskişehirdeydim. Orada en pahalı tabancamı 8 milyona mı ne almıştım sene 2000. Birde pompalı almıştım mahalledeki ilk ve tek pompalı benimdi. savaşlarda iyi kovalıyordum korkarlardı bunlar gelme diyorlardı sonra sene 2001 tekrar gölcük. 5'e giderken de baya savaş yapardık burdaki arkadaşlarla. Sonra 6'ya geçtim ne boncuk kaldı ne tabanca.

Arkadaş aktiviteleri bile oluyor demiş. Birkaç video alabilir miyiz? airsoft'a girdim ama üyelik istedi konulara bakamadım.

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
      Son, başlangıçtı...
    • Yarbay
      4235 Mesaj
      20 Kasım 2008 23:13:39

http://www.youtube.com/watch?v=8bvNEhS36JA

Şu videodakinin fiyatı ne kadardır? İlla dışarıdan mı getirteceğiz? Türkiye de var mıdır? Bizim eskiden küçük poşetlerde aldığımız boncuklar küçük mü gelir? İlle özel boncuk mu almak zorundayız? 2000 tanesi 27ytl çok çok çok fazla değil mi fiyatı? 2000 taneyi 2 günde bitiririm ben.

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
      Son, başlangıçtı...
    • Teğmen
      160 Mesaj
      20 Kasım 2008 23:38:14
      beyler sorum komik gelebilir belki sizlere mazur görün.

örneğin tavşan avlayacağız diyelim 200-300 ytllik bir silah işimizi görür mü, görürse ne önerirsiniz? kaç m menzii olur bu fiyatta bir silahın? aeg mi önerirsiniz gazlı mı? yoksa bu silahlar benim istediğim amaca uygun değil mi?

Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil..
    • Yüzbaşı
      543 Mesaj
      20 Kasım 2008 23:40:48
      100 metreden araba kaportası delmesi biraz zor ve airsoftla havalı silah/ tüfekler farklıdır

airsoftlar elektirikli olur ve boncuk tabancası dediğimiz tabancalarınki gibi mermileri vardır ve adıda bb dir
      havalı tüfekler de tüplü ve tüpsüz ikiye ayrılıyor onların mermilerinin adıda pellettir havalı tüfeklerle şaka yapmayın çok tehlikelidir airsoftlarda yakın atışlarda ciddi zararlar verebilir

airgunturk.com adresindeki buluşmalara katılabilirsiniz ben geçtiğimiz pazar gittim gayet keyifliydi havalı tüfekler silahlar airsoft silahlar mevcuttu

• Yarbay
      4235 Mesaj
      20 Kasım 2008 23:44:29
      quote:

Orjinalden alıntı: fenerlee_1907

örneğin tavşan avlayacağız diyelim 200-300 ytllik bir silah işimizi görür mü, görürse ne önerirsiniz? kaç m menzii olur bu fiyatta bir silahın? aeg mi önerirsiniz gazlı mı? yoksa bu silahlar benim istediğim amaca uygun değil mi?

Uzak mesafeden tavşanı öldüreceğini sanmıyorum. Gözüne falan gelmeli ki ölsün ama o da kötü olur. Acı çektirirsin hayvana. Senin boncuklu değilde havalı tüfek alman lazım. Ki o ne kadar etkili olur, menzili nedir bilmiyorum.

Son, başlangıçtı...
    • Yüzbaşı
      453 Mesaj
      20 Kasım 2008 23:50:04
      quote:

Orjinalden alıntı: fenerlee_1907

benim tüfeğimle (hatsan torpedo150th) 380 ytl civarı iyi bir mermin varsa N&H veya gamo 70-80 mt den trafik levhalarını delebiliyorum/kiremit delep geçiyor/çöp konteynerlerini delebiliyorum mahallede delik olmayan cöp konteyneri kalmadı tavşan da öldürebilirsin
      @lazrails çöp konteynerleri ve trafik levhalarını deldiğine göre araç kaportasınıda delebilir derim

"Siperler arasıdaki mesafe sekiz metre, yani ölüm muhakkak...
      Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulmamacasına kamilen düşüyor.İkinciler onların yerine geçiyor...
      Fakat, ne kadar gıpta edilecek bir itidal ve tevekkülle biliyor musunuz?...
      Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, hiç ufak bir korku ve endişe göstermiyor, sarsılmak yok...
      Okumak bilenlerin elinde Kur’an-ı Kerim cennete gitmeye hazırlanıyorlar.
      Bilmeyenler kelime-i şehadet getirerek yürüyorlar.
      Emin olunuz ki, Çanakkale Savaşlarını kazanan bu yüksek ruhtur.” M.Kemal ATATÜRK
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.