Şimdi Ara

AirPrint Özelliği Olmayan Yazıcıdan ipad iphone ve Android ile Çıktı alma ÇÖZÜLDÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
17.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

airprint özelliği gibi belgeye, dosyaya, fotoğrafa vs yazdır dediğimizde bağlı olduğumuz ağdaki yazıcıları görüp istediğimizi seçip doğrudan yazdıracağımız bir uygulama yada yazıcıya airprit özelliği kazandıracak bir aparat varmı bu durumun hala bir çözümü yokmu :)
  • Arkadaşlar, Windows 10 makinaya usb ile bagli bir printera wifi ile androidden nasil cikti yollariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb. Link çökmüş. Rica etsem yeniler misiniz?

• Arkadaşlar konu sahibi mahalesef banlanmış. Konuda paylaştığı programın adını/ linkini bilen biri varsa Allah rızası için paylaşabilir mi?

• Forumdan elimde olmayan nedenlerden ötürü bayya bi uzak kalmıştım. Artık Yeniden Soru ve sorunlarınıza cevap verebilirim.
  • nevdar_1986 N kullanıcısına yanıt
    muzafferoğlu
    Android,ipad,iphone için Airprint ile Yazdırma Desteği 2022 indir
    https://muzafferoglu.wordpress.com/2021/11/21/androidipadiphone-icin-airprint-ile-yazdirma-destegi-2022-indir

Merhaba link yenilendi anlatım düzeltildi.

• Teşekkürler ama ben o aşamaları çoktan geçtim. (:

Eski yazıcılarımdan ekonomik kartuşlu olanı bozulmuştu, diğer 2’ sinin de kartuşları çok pahalıydı ve asla orijinal kartuşla bile istediğim kalitede baskı vermiyorlardı çok eski olduklarından. Ben de madem yazıcı yenilicem; almışken hem lazer, hem de aiprint özellikli alayım dedim ve öyle yaptım. Yaklaşık 1 yıldır çoğu zaman kullanmasam da, istediğim zaman açıp aktif halde kullanabiliyorum yazıcımı. Hatta içindekiler de hala demo toner ve bitmediler. Artık çoğu zaman da pc açmaya üşenip yazıları direk airprint ile iphone’ dan çıktı alıyorum.

• nevdar_1986 N kullanıcısına yanıt

Hocam hangi yazıcı bu, marka model?

• Merhaba. Mesajınızı şimdi gördüm. Ben; alt segment yerine kullanmadığım bazı özelliklerden (tarayıcı, fotokopi, faks) vazgeçip özellik olarak üst, baskı kalitesi olarak orta segment bir ürün aldım. Bilmiyorum size uyar mı fiyat olarak. Hatta şu an piyasada bulabilir misiniz, ondan da emin değilim. Ama ben Trendyol’ dan almıştım. Ürün adı da HP Color Laserjet Pro m256dw (T6B60A).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevdar_1986 -- 11 Aralık 2021; 3:58:20 >
  • Merhaba program silinmiş sanırım. Okulda kullanmak istiyorum gönderebilir misiniz? sirinserkan19@hotmail.com

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.