Şimdi Ara

Airpods kasa cizilme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun sabah aldigim airpods kutusunda aksam baktigimda kilcal cizikler olusmustu. Bu normal mi baska olan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maalesef dediğiniz kesinlikle doğru. O kadar korumama rağmen çizikler oluştu. Beyaz olmasından ötürü fazla belli olmuyor ama detaylıca bakılınca görülebilecek düzeyde. Yalnız değilsiniz, çoğu kullanıcı yaşıyordur bu durumu. Kılıf kullanmayı da sevmiyorum, ama o kadar rahatsız etmiyor.
  • :)))))

• Giansello G kullanıcısına yanıt
    Kilifi bende dusunuyorum ama o ebayda amazonda 1.5 dolara satilan kiliflari birda 30 40 tl ye satiyorlar inanilir gibi degil. Siparis etsem 2 ayda gelecek 40 tl de vermek istemiyorum o plastige. Napsam bilemedim

• Kılıf kullanmak şart, maalesef hemen çiziliyor hatta benim kulaklıklarda bir kaç defa düştü onlar bile çizildi,onlarada koruma almak lazım kullanırken ama heryer kılıf oldu maalesef

http://urun.n11.com/diger/apple-airpods-kulaklik-kilifi-P188358542

Bende bunlardan kullanıyorum fakat Türkiye'de söylediğiniz gibi rakamlar yüksek ama özellikle kırmızı ve siyah renk güzel duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escape0121 -- 11 Temmuz 2017; 1:22:5 >
  • Trk problem bu olsun başkan cihaza bir şey olmasında. Tabiki normal benimde iPhone telefon kulaklık kutusu full çizik

• ben çakmak cebimden çıkartırken yere düşürdüm, ayağımda tuturmak istedim maalesef birde tekme attım, içinden kulaklıklar dışarıya fırladı ıslak zemine, kutuda derin çizikler kulaklıklarda çizik olmadı, kullanıyorum, sorun yok

• Çok geçmiş olsun aynısı benim telefonunda başına gelmişti maalesef

• Ben gittigidiyordan temin ettim kulaklık kılıfını 28₺'ye. Sonuçta o kadar para veriyoruz bu gibi durumlar başımıza gelmemesi için önlem almak gerek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.