Şimdi Ara

AirPods hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aiepods 2 almayı düşünüyorum spor salonunda kullanırken kulaktan düşermi kullanan varsa yardımcı olabilir mi kulakta tam oturuyor mu hemen düşerme olur mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kulak yapısına göre değişir bu.
    Kutudan çıkan Earpods’la rahat ediyorsan Airpods’la da rahat edersin. Düşme olmaz. Ben yürüyüş ve koşuda kullanıyorum, düşmüyor. Ama dediğim gibi herkesin kulak yapısı farklı.
    Daha önemli bir sorun var. Spor salonunda müzik çalıyorsa Airpods 2’yle kendi dinlediğin müzikten hiçbir şey anlamazsın. İzolasyon olmadığı için spor salonunda pişman eder. Airpods Pro al derim eğer gürültülü bir salonsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkür ederim

• jht J kullanıcısına yanıt
    Kulağa tam oturuyor hiç sorun yaşamadım bir kez bile düşmedi. AirPods Pro’ya pek gerek yok bence. Sesini açarsanız dışarıdan ses almazsınız.

• Bence verdiği parayı hak etmesi lazım birde çok taklit ürünü var bence alınsa bile Apple alınması mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye etmem. İzolasyon bu kulaklıkta ciddi bir sorun. Kulak içini tamamen kapatan modellere bakınız. Telefonunuzla uyumlu olsun istiyorsanız Powerbeats modelini öneririm. Kulak içine tam oturuyor. Ses performansı olarak da AirPods’tan kesinlikle daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.