Şimdi Ara

Airpods alternatifleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
7.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    trendyol 1.200 TL'den sattı ama ilan ettiği gibi bitti :)

diğer siteler 1600 TL'den sattılar. Bankasına göre 100 tl puan veren de oldu ve 1.500'e denk geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

trendyol 1.200 TL'den sattı ama ilan ettiği gibi bitti :)

diğer siteler 1600 TL'den sattılar. Bankasına göre 100 tl puan veren de oldu ve 1.500'e denk geldi.
    1500 lira 256 dolar zaten amerikada satılan fiyatı normalinde olması gereken fiyat. gerçi kaça satılıyor bilmiyorum herhalde çok daha yüksektir.
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    249 USD apple storelarda.
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    tr deki fiyatını kast etmiştimde baktım şimdi 1900 liraymış 325 dolara denk geliyor ciddi bir bindirme var.
    Maalesef burada herşey öyle. Momentum true wireless ta mesela 250 dolar kendi sitesinde ama burada airpods pro gibi fiyatları. Tabiki ikisininde daha ucuz alındığı yerler var ama kendi sitelerindeki fiyatlar aynı orada, burada sennheiser 100 tl daha pahalı hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 17 Aralık 2019; 0:22:45 >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    vallahi ya çok özel bi ülkemiz var herşey daha pahalı :)
    Maalesef :)
  • Şu an airpods pro, n11’de 1.599 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 17 Aralık 2019; 16:10:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

Hocam bende airpods proyla sennheiser arasında kalmıştım izlenecek ne kadar karşılaştırma varsa izledm black fridayda 1500 e sennheiser i bulunca aldm direk proyuda akasyada denedim sennheiser in ses kalitesine yetişme imkanı yok ses sondayken 3 şarkıdan fazla dinleyemiyorum hele bass önemliyse bağımlısı olursunuz :) telefon konusmalarında biraz kötü diyorlardı yorumlarda ..bir sıkıntı yaşamadm su ana kadar transparan özelliğide çok çok iyi çalışıyor .. iphone a hızlı şekilde bağlanıyor lag sorunu da yok video izlemede falan şarjı biraz hızlı bitiyor o kadar ama gerçekten kulak üstü kulaklık bass ı ve tiz i veriyor emin olabilirsiniz bambaşka bir deneyim
    Bir kulaklığın bas ve tiz frekansları çok fazla vermesi iyi olduğu anlamına değil çöp olduğunu anlamına gelir. Sennheiser momentum true wireless, denge, detay yoksunu iğrenç bir V-shaped eq kulaklıktır. Apple airpods pro da en azından sahne ve detay konusunda daha iyi. Sony WF-1000XM3 bu anlamda içlerinde en iyisi.

• transverse T kullanıcısına yanıt
    Sony için çok heveslndim ama bağlantı kopması, telefon konuşmasının çok kötü olması hk çok sayıda yorum okuyunca iade ettim. Ama istisnasız herkes, telefona bağlanabildiği durumlarda sesinib çok iyi oldugunu yazmış.
    Ben de 1500-1600 tl verince, sadece sesinin iyi olmasını değil, bağlantı, stabilite, telde de iyi konuşma gibi özelliklerinin iyi olmadsını beklediğim için iade ettim.

valla kulağıma mı inanıyım sana mı ben zaten yoğun ve derin bass sesleri almak istiyorum.. pro yu denedim yanından geçemez sennheiser in ''bence'' gerçi youtube da izlediğim onlarca video da öle diyor ama neyse.. zevk renk tartışılmaz diyelim en iyisi
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Şimdi aklıma sennheiserı da düşürdün :)

Şeytan diyo, git hepsini al, bi daha mı gelicem dünyaya.

Vallahi şu ülkede bir elektronik ürünü kafa beyin yora yora almaktan yoruldum.

Adam asgari ücretinin 1/6 sına alıyo bunları. Ben bu ülkede orta-üst gelir sahibi biri olarak 80 defa düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 18 Aralık 2019; 9:32:19 >
  • Jabra elite 75t deneyen oldu mu acaba hiç? Bende jabra elite 75t ve sennheiser momentum true wireless arasında kaldım. Eski kulaklığım powerbeats 3 . Hangisini alırsam alayım powerbeats ten daha iyi bir deneyim olur diye düşünüyorum.

İki ürününde incelemelerinde önemli herhangi bir sıkıntıya denk gelemedim.Ses kalitesi olarak sennheiser in daha iyi olduğu söyleniyor bütün incelemelerde, ama arada 700tl civarında bir fiyat farkı var. Aklıma takılan bu ses kalitesi farkı 700tl ye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandorria -- 18 Aralık 2019; 11:31:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

valla kulağıma mı inanıyım sana mı ben zaten yoğun ve derin bass sesleri almak istiyorum.. pro yu denedim yanından geçemez sennheiser in ''bence'' gerçi youtube da izlediğim onlarca video da öle diyor ama neyse.. zevk renk tartışılmaz diyelim en iyisi
    Ortada zevk ve renklik bişey yok. İyi iyidir kötü kötüdür. Ses kalitesi olarak en iyisi açık ara Sony.
    https://www.whathifi.com/sony/wf-1000x/review
    https://www.whathifi.com/reviews/apple-airpods-pro
    https://www.whathifi.com/reviews/sennheiser-momentum-true-wireless

Bu yazdığınız sonny modeli yanlış bilmiyorsam bir alt model. Wf-1000xm3 modelinin ses kalitesinin çok iyi olduğu söyleniyor, fakat diğer modellere göre dezavantajları var. Su ve tere dayanıklı değil mesela bildiğim kadarıyla, bu da kullanım alanınızı kısıtlıyor. Birde bu bahsettiğiniz modellerde ses kalitesi kötü olan ürün yok zaten, arada ufak farklılıklar var. Bu yüzden kişiden kişiye değişir hangisinin iyi olduğu diye düşünüyorum.

• pandorria P kullanıcısına yanıt
    Bende onu demiştim ama arkadaş illa çöp yapcak ürünü neyse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hocam valla söyle söliyim bass önemliyse şarkılarda senin için hiç düşünme derim son seste 3 sarkıdan fazla dinleyemiyorum kulağımı ağrıtıyor o derece ama illa ekosistem dusunuyorsan apple pro , yada noise cancel onemliyse sony diyolar bass seceneği bende ağır bastı sennheiser tercih ettim diğerlerinin de ses kalitesi çok iyi bu arada sennheiser sadece bassları daha yoğun veriyor yukarda arkadaşın da dediği ufak farklılar var onlar da tercih sebebi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dayanamıyorum, sanırım 75t alıcam

• Bugün AirPods pro ve 2.nesil AirPods’u denedim Apple’da. Pro versiyonun genel ses kalitesi iyi fakat bass anlamında çok başarısız bulduğum için almaktan vazgeçtim. xf.1000xm3 modeli çok az da olsa indirime girdiği için aldım direk, sennheiser ile aralarında fiyat farkı 400₺ kadar olduğu ve NC olmadığı için bunu aldım. Geldiğinde deneyimlerimi aktarırım. Xs max ile deneyeceğiz umarım iyi olur :)

• Ben de airpods pro siparişi verdim. Umarım begenirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.