Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.920
Cevap
467
Favori
949.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence fiyatını haketmeyen bir ürün. Güzelmi güzel ona lafım yok. Ama arabada kullanışlıdır eminim. Fiyatını abartmışlar. Alanlar güle güle kullansın...
  • Ne zaman 3-5 iş günü gönderim göreceğiz be. Onu bekliyoruz deli gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben daha önce apple store'dan sipariş verip iptal etmiştim 3 hafta sonra. 15 Şubat'ta yine sipariş verdim 30 Mart gösteriyor. Lydia 4 günde kargo diyordu onlardan alıp Apple siparişini ikinci kez iptal edeceğim sanırım.
  • Bugün akasya apple store a baktım orada da yoktu geldiği gibi bitiyormuş 40 tane geliyor 1 saat geçmeden hepsi bitiyor dediler.

• Ürünü teslim alan arkadaşlar, sizde de AirPods şarj kutusu kapağı açarken veya dokununca yana kayıp gıcık bir ses çıkarıyor mu, bu sebeple değişim isteyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Log-o -- 25 Şubat 2017; 12:22:8 >
  • Arkadaşalar satmak isteyen olursa özelden mesaj atsın
  • Kendileriyle 3 gündür birlikteyiz. Beklentimi çok yüksek tutmadan satın aldım fakat beni oldukça şaşırttı bu miniminnacık şeyler. Kalite, ses dolgunluğu, kullanım kolaylığı, ergonomi, kullanım süresi konularında fazlasıyla tatmin etti. Kullandığım en kullanıcı dostu apple ürünü olabilir. Şu ana kadar Apple Watch ve iPhone ile müthiş bir uyumla kullandım ve devam ediyorum. Sadece araç kullanırken güvenlik amaçlı araç hoparlöründen devam ediyorum. 3. Günün sonunda şarj kutusunun seviyesi %42.

Değmez vs gibi görüş belirtenlerin %90 ürünü denemeden, anlamadan, muhtemel rakiplerini ve apple ürünleri ile koordinasyonunu bilmeden yazıyor bunları. Almayı düşünenler bunu göz önünde bulundursun.

Ayrıca bu tarz apple ürünleri, masaya bırakıp şov yapılacak hava atılacak ürünler değil. Yani iPhone ya da MacBook gibi genel değil. Daha özel ihtiyaçların ürünü. Çoğu kişi gördüğünde AirPods olduğunu bile bilmiyor. Bundan dolayı dar gelirli adam bu ürün için borç/taksit riskine girmez zira hava atamaz. Alsa bile çevresine anlatamaz minicik şeyin maddi karşılığını. Bundan dolayı haksız da sayılmazlar bu açıdan.

Tercih edenler için de 800-900 liralık ekstra bir harcama para değildir.

Alanlara hayırlı olsun. Yeni şeyler keşfettikçe ekleme ekleme yaparım konuya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Stainless Hardness kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Ben yaklaşık bir ay önce zorluya gittim. Var mı diye sordum. Stokta varmış bir tane. Hemen aldım.. 799 liradan...ses kalitesi beni tatmin etti. Bose QC35'im ile kıyaslanamaz tabi ama ikisi de farklı kulvarlarda sonuçta.. şarjı iyi gidiyor. Ama tek sıkıntı ses seviyesi bence yeteri kadar yüksek değil.. ama çoğu zaman bose'umu yanıma almıyorum. Cebimde benimle heryere geliyor. Bence verilen para biraz yüksek olsa da değer..
    Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

http://i.hizliresim.com/BrRDZD.jpg
    http://i.hizliresim.com/ZZA7Lk.jpg
    http://i.hizliresim.com/ojYrA7.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shapekaan -- 26 Şubat 2017; 14:08:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless Hardness

Kendileriyle 3 gündür birlikteyiz. Beklentimi çok yüksek tutmadan satın aldım fakat beni oldukça şaşırttı bu miniminnacık şeyler. Kalite, ses dolgunluğu, kullanım kolaylığı, ergonomi, kullanım süresi konularında fazlasıyla tatmin etti. Kullandığım en kullanıcı dostu apple ürünü olabilir. Şu ana kadar Apple Watch ve iPhone ile müthiş bir uyumla kullandım ve devam ediyorum. Sadece araç kullanırken güvenlik amaçlı araç hoparlöründen devam ediyorum. 3. Günün sonunda şarj kutusunun seviyesi %42.

Değmez vs gibi görüş belirtenlerin %90 ürünü denemeden, anlamadan, muhtemel rakiplerini ve apple ürünleri ile koordinasyonunu bilmeden yazıyor bunları. Almayı düşünenler bunu göz önünde bulundursun.

Ayrıca bu tarz apple ürünleri, masaya bırakıp şov yapılacak hava atılacak ürünler değil. Yani iPhone ya da MacBook gibi genel değil. Daha özel ihtiyaçların ürünü. Çoğu kişi gördüğünde AirPods olduğunu bile bilmiyor. Bundan dolayı dar gelirli adam bu ürün için borç/taksit riskine girmez zira hava atamaz. Alsa bile çevresine anlatamaz minicik şeyin maddi karşılığını. Bundan dolayı haksız da sayılmazlar bu açıdan.

Aynen katiliyorum Apple in urunlerini sattiran OS isletim sisteminin birbiri ile olan uyumu. Bahsettiginiz gibi saat telefon ve kulakligin birbiriyle mukemmel uyumlu calismasi.

Iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shapekaan kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazınız hayırlı olsun öncelikle. Biliyorum kıyaslanamaz ama fotoğraf atınca ikisinden birine niyetledin ve kararsız kaldım. Bir yandan Apple, diğer yandan uzaktan adını duyduğumuz Bose. Önerecek olsanız nedenleri ile birlikte hangi cihazı tavsiye edersiniz? Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Daha önce yüksek ses kalitesi veren herhangi bir kulaklık kullanmadım. Bu bağlamda almışken ses kalitesinin oldukça iyi olmasından yanayım. Ayrıca bu Bose modellerinin fiyatları nedir ve nereden aldınız? Geri dönerseniz çok sevineceğim. Teşekkür ederim.
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Sürekli uçuş yaptığım için ve gürültülü ortamlardan uzakta kalmak istediğimden bose tabiki en iyi seçenek.. ama gündelik hayatta yolda yürürken ya da bir avmde yemek yerken ya da alışveriş yaparken çok kaba durmaması adına airpods en iyi seçenek haline geliyor. Bzaen bose ağır gelip sıkıcı olabiliyor.. o noktada airpods çok daha iyi bir seçenek.. bose amerikadan 375 dolara aldım. Türkiyede 2000 lira .. airpods zorludan 799 lira..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shapekaan kullanıcısına yanıt
    Sizin kullandığınız Bose QC35 ses kalitesi nasıl peki? Beats, Sennheiser, AKG, Pionner'dan daha mı iyi yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless Hardness

Kendileriyle 3 gündür birlikteyiz. Beklentimi çok yüksek tutmadan satın aldım fakat beni oldukça şaşırttı bu miniminnacık şeyler. Kalite, ses dolgunluğu, kullanım kolaylığı, ergonomi, kullanım süresi konularında fazlasıyla tatmin etti. Kullandığım en kullanıcı dostu apple ürünü olabilir. Şu ana kadar Apple Watch ve iPhone ile müthiş bir uyumla kullandım ve devam ediyorum. Sadece araç kullanırken güvenlik amaçlı araç hoparlöründen devam ediyorum. 3. Günün sonunda şarj kutusunun seviyesi %42.

Aynen.

Özellikle Apple eko sistemi içerisindeyseniz, gerçekten çok kullanışlı ve efektif bir ürün...
  • Ürünün şarj kutu kapağının çok ses yapması ve bariz şekilde oynaması nedeniyle Değişim istedim. Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Bende bir haftadır Bose QC35 kullanıyorum ses kalitesi çok iyi ve bataryasıda yaklaşık 20 saat gidiyor ama bu kulaklık over head yani hacim olarak büyük. Önemli olan ses kalitesi ise wifi sınıfında Bose QC35 ve Sennheiser momentum 2 nin üzerine kulaklık yok. Bose şu anda abd de vergi dahil 380 usd. Sennheiser 500 usd.
  • Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın lütfen ama İnsanlar konuya AirPods ile ilgili bilgi almak için giriyor, konu başlığında da belirtildiği üzere yorumlar olursa daha iyi olmaz mı?
  • Arkadaşlar selam

spor yaparken müzik dinlemek için kablosuz kulaklık arıyorum sizce airpods mu almalyım beats mı ?

Kimileri ses kalitesi kötü diyor

çekimser kaldım açıkcası

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesi gayet tatmin edici, bağlantıda kopma ile de karşılaşmazsın, iOS ile tam uyumlu. Apple iyi is çıkarmış tabikide buradaki rol de illa ki Beats'ı satın almalarından sonraki sürecin de etkili olduğunu düşünüyorum. Bana teslim edilen ürünün şarj kutusunun kapağının çıkardığı garip ses nedeniyle ve sağa sola belirgin şekilde oynamasından dolayı bugun itibariyle değişime gönderdim 14 günlük surem dolmadığı icin, Yeni gelecek ürünü bekliyorum, kulaktan düşme vs de yaşamazsın bu arada, gayet iyi tutunuyor kulakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Log-o -- 28 Şubat 2017; 23:56:10 >
  • Log-o kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam almayı düşünüyorum ama 6 hafta kim bekleyecek

Yok mu pişman olup kulaklığını satmak isteyen bir baba yiğit
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.