Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.976
Cevap
469
Favori
954.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple kulaklıkları kulağınızda rahat duruyor mu?

Ben kutudan çıkan kablolu kulaklığı kullanıyorum kaç gündür ama kulağımda hiç durmuyor. Öncesinde kulakiçi kullanıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablolu kulaklıktan daha rahat ve kesinlikle çıkma - düşme yaşamadım , ki koştum , atladım , zıpladım ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir haftadır kullanıyorum beklediğimden iyi çıktı çok hafif ve kulağınızdan düşmüyor, telefon gelince apple watch dan airpods logosu çıkıyor cevap verme seçenekte güzel olmuş bu özellik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersins58 -- 11 Şubat 2017; 0:47:23 >
  • ersins58 kullanıcısına yanıt
    Ürünü Apple Online Store üzerinden mi almıştınız?
  • Tek kulaklık takılıyken kulağa Gelen aaramalar cevaplanabiliniyormu ve son cevapsız çağrı geri aranabiliniyormu?

• simetrik kullanıcısına yanıt
    Üzerine iki kere tıklanıynca cevaplanıyor, ancak son çağrı aranmıyor sanırım.

Ben de cumartesi aldım tek kulaklık bile rahat konuşma için, kablolu kulaklık kullanamıyordum bunlar kulakta çok rahat duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican09turk

Geçen hafta Zorlu Apple Store'dan aldım. Depoda 2-3 tane kalmıştı sadece. Aşağıdan istettim, rafta yoktu normalde. Kulaklığa gelince öncesinde Beats Wireless 2 kullanıyordum ama kulak kayışları 2 yılın sonunda çok deforme olmuştu. AirPod ise kulağınızda yokmuş gibi. Çok rahat. Ses kalitesi de tatmin edici. Kulaklığı çıkarınca müziğin durması vs çok kolaylaştırıyor kullanımı. Para kısmına gelince kablosuz kulaklıkların piyasası üç aşağı beş yukarı belli. Belki 600-700 TL bandında olsa daha makul olabilirdi.

Ses kalitesi tatmin edici mi yoksa gayet beklentilerin üstünde mi? Beats W 2 kullandığınız için size soruyorum.
  • Kulaklık telefonla eşli değil ve telefon geldi kulaklığı o anda yada telefonla konuşurken eşleyip konuşmaya devam edebilme imkanı varmı ?

• say S kullanıcısına yanıt
    Bende araba kullanırken kullanırım diye düşünüyorum ama batarya konusu düşündürüyor. Diyelim ki yolculuğa çıkacağım ve kulaklığı kutusundan çıkartım ve hazır tutuyorum çağrı gelirse takıp kullanacağım. Bu durumda yani beklemede ne kadar pil harcıyor? Daha önce iki farklı marka model bluetooth kulaklık kullandım ve ikisini de çöpe attım. Çünkü böyle bir kullanım için bataryaları çok yetersizdi.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Ben tatmin oldum açıkçası. Eğer İstanbuldaysanız Apple Store'a gidip AirPods'u deneyebilirsiniz. Ve benim Beats Wireless 2'lerim kayışları deforme olduğu için kulağıma tam oturmuyordu son zamanlarda. Bu da ses kaybı yaratıyordu.

Şimdi şöyle oluyor kulaklıkların her ikisinin de pil seviyesini ayrı ayrı görüyorsunuz, kutunun pil seviyesini de ayrı. Yani diyelim sol kulaklıkla konuştunuz onun %50' ye düştü diğeri kutuda %100 de bekliyor. Kutuya koyunca zaten kutudaki pilden şarjı tamamlanıyor. Pili iyi gidiyor ama zaten en kötü araç çakmak şarjını kutuya bağlarsınız usb kablosuyla kutunun pili hep dolu olur. Kutudan şarj olması güzel hep hazır konumda oluyor.
  • say S kullanıcısına yanıt
    Anladım. Apple güzel düşünmüş bunları. En kötü ihtimalle araç için kullanılacaksa dediğiniz gibi kutu çakmak şarjına bağlanır ve kulaklıklar sürekli değiştirilerek sınırsız şekilde kullanılabilir. Bu durumda ürünü almaya karar verdim bende. Bilgi için teşekkürler.
    Benimde almamdaki asıl amaç araç kullanırken büyük kolaylık sağlayacak olması ama tek sorun ürünü 6 hafta içerisinde temin etmeleri, 10 Ocak'tan bu yana bekliyorum, bu hafta içerisinde gönderilebileceği söylendi sadece.

• Bende aynı şekilde bekliyorum. 1 ocak siparişim.. henüz gönderilmedi

• Dedefon kullanıcısına yanıt
    Sizin sipariş teslim tarihi olarak ne zaman belirtilmiş? Uzun zamandır bekliyorsunuz, forumda 3 Ocak itibariyle siparişi olan arkadaşın geçen hafta teslim edilmişti ürünü.
  • 16 mart olarak gözüküyor benim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dedefon -- 14 Şubat 2017; 12:39:54 >
  • Dedefon kullanıcısına yanıt
    Neden bu kadar uzun teslim süresi verdi anlamadım, Şehir olarak neresi acaba? Kütahya merkez için bana 2 Mart teslim süreci, ilçesi için 23 Şubatı veriyordu sipariş aşamasında, saçma bir durum yani.
  • Ben ilk siparişi verdiğimde eski fiyattı iptal ettim beklemekten sıkılıp almaktan da vazgeçmiştim. Geçen gün pupada 1 adet stok gelmiş yeni fiyattan almış oldum.
  • Şehir Konya,

yurt dışında olduğumdan çok acele etmiyorum açıkcası. Önümüzdeki hafta gelse yeter. Uzun süreçle ilgili avrupadada aynı sıkıntı var. Aşırı talep mi var yoksa yetersiz üretimmi bilemiyorum. Ama airpods teslim süreleri çok uzun.
  • İlk alanlardan biri benim muhtemelen (22 Aralık)

O tarihten bu yana gerçekten çok memnunum; tek veya çift olarak kullanılabilmesi gerçekten çok esneklik sağlıyor.

Kulak yapısı ile alakalı ama benim herhangi bir sorunum olmadı düşme vb. gibi konularda.

Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.