Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.976
Cevap
469
Favori
954.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    marka fark etmeksizin bütün bluetooth kulaklıklarda şarj sorunu var..
  • Ben iptal ettim AOS müşter hizmetleri de en az 5 hafta dedi haklı olarak iptal edelim dedi. Arkadaşlar HB'den alacaktım olaya bakın 20 dakika önce stok vardı tam kartı hazırladım ve "bu ürünü geçici olarak temin edilemez" dedi şaka gibi. Herşeyi hazırlamıştım. Geriye kaldı N11 oraya baktım %97 olumlu oy almış ESC marketten alayım mı? Aynı gün kargo diyor alan var mı kaç gündür ufacık cihaz için nasıl uğraşıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin. Nereden alayım arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skas S kullanıcısına yanıt
    https://www.sony.com.tr/electronics/kafa-bantli-kulakliklar/mdr-xb450ap

Ben bu kulaklığı geçen yaz Temmuz ayında aldım, kablosu yeterince uzun, ses kalitesi gayet iyi
    iyi tarafı kışın karLı ve soğuk havaLarda kulakları soğuktan koruyor,
    kötü tarafı yaz ayLarında terletiyor..

15 gün önce de şu kulaklığı aldım

http://www.jabra.com.tr/sports-headphones/jabra-sport-pulse-wireless

Bu kulaklığı aynı anda 2 telefona bağlandığı yani multi-point özelliği için aldım. Bu kulaklıkta bir telefondan müzik dinlerken diğer telefondan gelen bildirimleri alabiliyorum.

• Giansello G kullanıcısına yanıt
    Esc Market sağlamdır, Apple yetkili distribütör Trabzon'da, daha önce kendilerinden AirPort time capsule almıştım.

• Log-o kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlamdır doğrudur da ben baktığımda son 4 ürün diyordu şimdi 2 ürün. Yarına kadar biter mi acaba ne diyorsunuz? Olmadı HB'den alacağım satan HB olmasa da oradaki mağazadan alacağım. HB'den hangi dükkanı önerirsiniz en kötü ihtimali düşünerek? İnşallah ESC'de bitmez yarına kadar.
  • Bitebilir orasını bilemem ama ESC den her daim alışveriş yaparım, HB da sadece kendisinden alışveriş yapıyorum. Tercih sizin, bana kalırsa ESC Market. Kendi sitesinden de alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Log-o -- 29 Mart 2017; 20:52:34 >
    İnşallah bitmez. Bitme ihtimaline karşın ESC Marketin bir sitesi mi var ben göremedim?
    Kendi web siteleri de var, onu demek istedimhttp://www.escmarket.com

Bitmiş hocam maalesef. Sadece N11 deki dükkanında son 2 ürün var. Umarım o 2 ürün satılmaz da alabilirim.
  • Ulan apple Ver şunu kargoya ups cumartesi çalışmıyor

• Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Darısı diğer bekleyenlerin başına.
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,benimki dün geldi bu arada şu anda çok memnunum AirPods'dan

• Ups cumartesi dağıtım yapıyormuş sabah 9 da geldiler

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • Kimileri telefona güncelleme vermez apple kulaklığa veriyor 3.5.1 e güncelledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAEC -- 1 Nisan 2017; 13:35:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Kimileri telefona güncelleme vermez apple kulaklığa veriyor 3.5.1 e güncelledi

• Siparişim kargoda!

• Sonunda geldi arkadaşlar. Ben tereddüt etmeden aldım, öneriyorum.

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Arkadaşlar ilk izlenimimi aktarıyorum. Belki daha önce profesyonel bir kulaklık kullanmadığım için olabilir ama ben böyle bir berraklık, böyle bir bas duymadım hiç. Ses kalitesi inanılmaz ötesi içinde hissediyorsun gibi sanki. İyi ki almışım, kuşağa kolay oturuyor ve malzeme kalitesi beklediğimden çok daha iyi. Ergonomik ve kullanışlı olması da cabası. Dedikleri gibi parasını sonuna kadar hak eden bir cihaz Airpods. Herkese tavsiye ederim.

• ürünü ellerine ulaşan herkese hayırlı olsun. benim de 2 gün önce geldi. ilk izlenimlerim beklediğimden de iyi. ses kalitesi olarak kablolu olan kulaklığından bariz daha iyi. basslar daha belirgin. macbook ve iphone bağlantısı gayet kolay ve hızlı bu yönden çok pratik. kulaktan düşecek gibi bir hissiyat oluşmuyor sağlam bir şekilde kuağa oturuyor. tabi herkesin kulak yapısı farklı. şarj konusunda da tatmin edici. şimdiye kadar bağlantı kopması gibi sorunlar yaşamadım. eksik olan tarafı ise çevredeki gürültüleri pek engellemiyor. bu yönüyle zayıf. bir de kulaklığa daha çok görev ataması yapılmalı.

Bahsettiğimiz kadar varmış diyelim o zaman Güle güle kullan.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.