Şimdi Ara

AirPods 2.Nesil MV7N2TU/A 799 TL [BİTTİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.vatanbilgisayar.com/mv7n2tu-a-apple-airpods-2-bluetooth-kulaklik.html

MediaMarkt kaçıranlar için Vatan'da aynı fiyata indirmiş. Mağaza teslimli sipariş veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wadjet -- 30 Kasım 2019; 1:33:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazonu beklemekte fayda var olmadı vatan.

• Bunun kutusu kablolu şarj kutusu sanırım

• htcrio077 H kullanıcısına yanıt
    değil
  • Bu seri kablosuz şarj kutulu değil arkadaslar ama yine de uygun fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat iyi ben de sipariş verdim, kablosuz şarj yok alacaklar ona göre alsın.
  • Ben kullanıyorum aynısını, kablosuz şarjlı değil bu

• Mağaza teslim ile sipariş veren var mı? Yarın gidip mağazadan alabiliriz sanırım.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Hocam kargo seçiniz uyarısı alıyorum hem webde hem mobilde siz mağazaya sipariş edebildiniz mi?

Malum kargoya kalırsa 1 haftası var bu dönemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 29 Kasım 2019; 0:16:35 >
  • arkadaşlar sizce Trendyol da indirim yapar mı? Kuponum var orada kullanmak istiyorum. Trendyol'da en düşük ne kadarı görmüştü? Hatırlayan var mı?
  • lordseco35 L kullanıcısına yanıt

@lordseco35 Bence AirPods'u riske atıp oradaki satıcılardan almayın hocam. Ne geleceği belli değil. Sorun yaşamayın boşuna.

• Bu hepsiburada da 799 TL den satılanla aynı mı acaba?
  • @Victo&#1103;iatusEvet aynı ürün.

• Kablosuz şarj yok iş mi bu ya :((

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Gereksiz değil mi? Olmasa da olur yani

• mağaza teslim alıyım dedim, kargo seç diyor. eve teslim aldım, yarın sabahtan müşteri hizmetlerini arar mağazadan teslim almak istediğimi söylerim. gerçi kargo ups sıkıntı olmaz
  • Mağaza teslim ben uğraşıp yapabilmiştim ama ödemedim Amazon'u bekliyim diye. Şimdi mağaza teslim alamıyorum. Normal sipariş versek mağaza teslime çevirirler mi tecrübesi olan var mı?

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    Hocam benim yatağımın dibinde, arabamda, powerbank'imde hep kablosuz şarj var. iphone 8'den beri fena alıştım, 1 senedir de xs max kullanıyorum. 3 dolara aliexpress'te şarj filmleri satılıyor. silikon kılıf ile arasına koymak için. 799₺ olan fiyatı da baya uygun alsım geldi.

avantajix ile d&r'da airpods pro 1600'e geliyor. airpods 2 ile pro arasındaki fark tam iki katı olunca pro'dan da biraz uzaklaştım :)

• 799 TL'ye Vatan'dan sipariş verdim. 2.Nesil, Kablolu Şarjlı Kutu.

Her ne kadar aralarında %100 fiyat farkı olsa da inşallah Airpods Pro almadığıma pişman olmam.

AirPods 2.Nesil MV7N2TU/A 799 TL [BİTTİ]

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Mağaza teslimli sipariş veremiyorum ben de şuan. Eve teslim isteyip sabah arasam mağazadan alabilir miyim acaba? Ya da mağazalarda da aynı fiyatsa gidip direk mağazadan alırım yarın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.