Şimdi Ara

Airfryer Kızartma Makinesi Fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ÖiLkér Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
17.076
Cevap
580
Favori
1.494.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • almanyada tefalin modelini 60 70 euro civarı kampanya oldugunu söylediler ama emin değilim araştırıp aldıracagım

• Büyük haznesi, çevirme aparatı vs olan fırın tarzı cihazlardan alan oldu mu? Onlar da air fryer diye geçiyor. Onlara niyetliyim ama henüz adım atamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkem_adakoglu G kullanıcısına yanıt
    hemen hesaplayayım. bir alman asgari ücretlisi 4-5 saatlik çalışmasına karışık bir airfryer alabiliyor. bizim asgari ücretli, 1 aylığın yarısına ancak alabiliyor. budur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vindobona V kullanıcısına yanıt

İhtiyaç ile alakalı bir durum. Ben sürekli 1 kasa havuç alır katı meyve sıkacağı ile sıkarım. Duruma göre nar, elma vs. de sıkıyoruz. Siz kullanmayacağınız ürünü aldıysanız bende sorun sizde. Önce kullanıp kullanmayacağınız düşünüp sonra satın almanız lazım. İndirim görünce gaza mı geliyorsunuz yoksa Airfryer Kızartma Makinesi Fırsatları 

• ehiamico kullanıcısına yanıt

hayırdır zoruna mı gitti. Günde 1 saat çalıştıracaksa adam ya da aylık 50 lira fazla verip elektriğe yıllık 600 lirayı geçecekse niye alsın. Sağlık olması dışında hiç bir avantajı yok.

• evinizde küçük boy fırın varsa bu makineye para vermenize gerek yok

En dandik fırın bile iş görür

1 kaba doğranmış patatesleri dökün üzerine 1 kaşık ayçiçek yağı ve tuzu ilava edin . Kabın içerisinde iyice karıştırın

sonra fırın tepsisin içerisine yanmaz kağıt üzerine patatesleri birbirine değmeyecek şekilde dizin

atın fırına 30 dakikada size yemek

Tam patates kızartması gibi olmuyor ama sağlıklı ve kolay bir yöntem.

• 1 aydır erteliyordum almayı. Ama ihtiyacım olduğunu düşündüm ve cosori 5.5 lt siparişi geçtim bende dün.

Yurtdışında tanıdıığınız varsa ürün normalde 100 dolar. Gümrük, vergi ve tabiki hayvan gibi kur artışından dolayı çok pahalı oluyor ve biz dahada pahalanacak diye erken almak zorunda kalanlardanız malesef. Şuan fiyat iyiken daha aşağısına beklemeyin derim.

• yasin_92 kullanıcısına yanıt

yöntemi nedir ki

• masterap M kullanıcısına yanıt

Dondurulmuş patates mi bu?

• Cosori 5.5 lt si amazonda 2500 e geliyor iyimidir sizce barmı kullanan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • .Supremacy. kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/cosori-air-fryer-bilgi-tecrube-tarif-paylasim-alani--151590470

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Hocam memnun musunuz peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 lt olanı aldım. Bugün yada yarın test etmeyi düşünüyorum.

• paladinho kullanıcısına yanıt
    Bende cosori 5.5lt ve gourmetmaxx 12lt arasında kaldım.

• piayback P kullanıcısına yanıt

Tek yaşıyorum, biraz fazla uzun vadeli düşündüm galiba :)

• Cosori'nin Siyah 5.5 Lt versiyonu fiyatta indirime girmiş amazon da. 2538 tl kargo dahil.

• Cosori 5.5 ile 30dkda yapildi (tarifte 80dk yaziyordu). Ama firinda yapilmis gibi degil. Firinda ici kuruyordu fritozde ici cok sulu . Dogal olarak cok daha lezzetli oldu.
    Airfryer Kızartma Makinesi Fırsatları

• fr33b7y F kullanıcısına yanıt
    Bu uzun süredir bu para indirimi değil

• Ne dersiniz kargo dahil 1451,95 TL yapıyor. Dijital değil çok dert değil gibi de. Bu fritözlerdeki karıştır gibi uyarılar önemli bir detay mıdır?
    UNOLD 58655 HEISSLUFTFRITTEUSE XL sağlıklı kızartma, mangal, kızartma, köfte, köfler vb. için - tamamen yağsız, 5 L kapasiteli, 80° C - 200° C, Emniyet kapatmasıhttps://www.amazon.com.tr/dp/B09L4RLFZ3/

• creatures C kullanıcısına yanıt

fiyat çok iyi ama hiç yorumu yok

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.