Şimdi Ara

Airfryer Kızartma Makinesi Fırsatları (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ucanturk45 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.061
Cevap
583
Favori
1.492.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizin çevrenizde kullanan var sanırım memnun kalan direkt alıyorsunuz kaça mal olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips 9650 modelini almayı düşünüyordum ama temizliği konusunda ciddi problemler yaşayanları okuyunca Cosori 5.5 mu alsam diye düşünmeye başladım. Philips kullanan arkadaşlar temizliği gerçekten sıkıntılı mı? Cosori ile arasındaki fiyat farkı değer mi sizce?

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    fiyat farkına değer bence ama temizliği ciddi yorucu. cosori kullanan arkadaşım daha rahat temizliyor. garip şekilde philips’in tel sepetine yapışıyor akan peynir ve soslar. cosori’de bu olmuyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • chesstern C kullanıcısına yanıt
    Philips in hava sirkülasyonu daha iyi, iç sepet kenarındaki hava boşlukları daha fazla, rapid air…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt

Hayır yok. Direkt almıyorum daha önce Cosori sipariş verdim Amazon teslim edemedi. Sonra fiyat arttı. Philips, Tefal ve Yui arasında kaldım. Haznesi köşeli olsaydı Kumtel alırdım ama daha önce stand mikserini aldığım bu firmayı tercih edeceğim uygun fiyatından dolayı. Umarım memnun kalırım.

• schafer fit oven alan oldu mu hiç ?

• Param olsa Tefal Easy Fry Grill Steam XXL FW2018 alırdım. Buharda pişirme de var. Ama bu şartlarda yui m30 alacam heralde 🤷🏻‍♂️

• Rezervasyon

• kdralan33 K kullanıcısına yanıt

Yui m30 ve Tefal Easy Fry Grill Steam XXL FW2018

https://listelerim.hepsiburada.com/paylas/862f1a5a-a59d-4ac3-b713-90c8fe54fd77?ftid=76bjficvoemtan1b&is_retargeting=true&shortlink=ly2fbu7e&c=mylist&af_ad=airfryer&pid=ux_gelistirmeleri&af_adset=kadir_alan&af_force_deeplink=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdralan33 -- 15 Ağustos 2022; 8:49:18 >
  • bende biraz önce hepsiburada dan bütçem kısıtlı olduğu için yui m30 aldım bakalım umarım pişman olmam

• waitu kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun inşaallah. Gelince tecrübelerinizi yazarsanız seviniriz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chetyner kullanıcısına yanıt

ürün elinize ulaştı mı ? yorumunuz nasıl?

• Bu fryer mevzusunun ankastre ev fırınından ne farkı var? Katı meyve sıkacağı gibi 3 defa kullanılıp sonra yüzüne bakılmayacak bir şey mi acaba? Deli gibi pompalanıyor piyasaya.

xiaomi markalı olan arada amazon'da ciddi fiyat düşürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roark -- 15 Ağustos 2022; 10:36:39 >
  • Roark kullanıcısına yanıt
    basit bir örnek vereyim, bütün tavuk fırında tel tel olup kuruyo ve içindeki suyu kayboluyor, cosoride ise dışı çıtır çıtır içi yumuşacık sulu sulu mangal tadında oluyor, tabiiki tercih meselesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roark kullanıcısına yanıt

Bir küçük tepsi yiyecek için koca fırını yakıyoruz. Örnek patlıcan kabak vs sebzelerle kızartarak yapılacak yemeklerde fırın önceden ısınıyor, sebze içine konup çalışmaya devam ediyor. Aynısı patates için de geçerli. Özellikle 2-3 kişilik evlerde az miktarda yapılacak kızartma lezzetinde yiyeceği yağsız yada çok çok az yağla daha kısa sürede pişiriyorsunuz. Bununla birlikte yiyeceklerin kurumadan pişmesi ayrı avantajı. Hatta Tefal markanın bir ürününde üstte su kabı da var, buharla da pişirme yapıyor istendiğinde. Bunlar hayatı kolaylaştıran, ekonomi sağlayan ürünler. Ha şart mı derseniz, elbette değil. Ama çalışan insanlar için, özellikle tek yada 2-3 kişilik evlerde 3.5 lt lik modeller, köfte-patates, tavuk-patates-sebze menü şeklinde aynı anda pişiriyor, hatta börek, cup kek, kestane vb herşey fırınlardan daha kısa sürede sıcak hava dolanarak pişebiliyor.

Önemli bir özellikleri fırın gibi evde koku olmaması. Kullanan yorumlarında bahsedilmiş, balık pişince bile evde koku olmaması önemli. Belki de fırından en büyük farkı bu.

Youtubeda farklı markaları deneyenlerin önerileri var, inceleyip karar vermeli bence. Onun için burada kullanıcı yorumu arıyoruz zaten, olumlu olumsuz her yönüyle.

Fiyatı, boyutu uygun gibi görünen Yui yi merak ediyorum ben de, o olmazsa Xiaomi düşünüyorım. Boyutu yeterli. 2000 civarında bütçe planlıyorum.

Ürünleri satan firma önemli. Amazonda fazla indirim yapan firmanın yorumları pek iyi görünmüyor, çoğunluk siparişin gönderilmedipini yada iptal edildiğini yazmış, dikkat etmek lazım. Ama aynı firma farklı yerlerde daha yüksek fiyata satarken iyi yorum almış görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jass -- 15 Ağustos 2022; 13:28:50 >
  • Nays indirimi ile aldım. Beğendim.

Airfryer Kızartma Makinesi Fırsatları
  • Cosoriyi yeni aldım yarın gelecek. Garanti konusunda ise sadece tek söyleyebileceğim şey var o da Amazon der susarım.

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.