Şimdi Ara

Airfryer Kızartma Makinesi Fırsatları (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.076
Cevap
576
Favori
1.494.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tefal in servis, kalitesi güzel, actifry dan gelen tecrübesi var. Philips le malzeme kalitelerini bir mağazada kıyaslayın

• quatrros kullanıcısına yanıt

cosori neden güven vermiyor arkadaşım. Bende hem 4.7 litre, hemde 5.5 litre mevcut. Malzeme kalitesi gayet güzel. İşlemleri 10 numara. Sadece servis kapsamında mı söylediniz bunu?

• onat kullanıcısına yanıt
    Hangisi daha iyi sizce.tum tavuk nasil pisirilir yaptınız mi hic

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Super Ray kullanıcısına yanıt

merhaba ürün geldi mi nasıl

• keeNNN kullanıcısına yanıt

aldınız mı nasıl ürün

• Selamlar! Cosori 4.7 övmeye geldim :) Bu kadar da premium bir ürün beklemiyordum. Çok beğendim. Bugün geldi. Umarım sorun çıkmaz da uzun yıllar kullanırız.

Ben forumda bir yerde sprey yağ şişesi önerisi görmüştüm. Epey gerilere gittim bulamadım. Biri kaliteli bir ürünün muadilini bulmuştu. Hatırlayan varsa yazabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super Ray kullanıcısına yanıt

Deneyebildiniz mi Yui'yi? Almayı düşünüyorum, ama kullanıcı yorumu arıyorum.

Yui airfryerlardan kullanan yok mu forumda, iyi kötü özelliklerini merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jass -- 14 Ağustos 2022; 12:7:58 >
  • Patates kızartması haricinde pek kullanılmıyor sanırım. Elektrik tüketimi ne durumda acaba. Bir de porsiyonları çok küçük, tadımlık yemekler yapabiliyor.

• Arkadaşlar burası fırsat konusu bilmem farkında mısınız? Fırsat harici herşey var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • elify. E kullanıcısına yanıt

TR de sözde Cosori mağazası açılmış ama yurtdışından alınan ürünlerde garanti yok. Servis de yok

• jass kullanıcısına yanıt

Valla ben de bunu merak ediyorum en son ventus prime 4 lastik alacakken boyle olmustum nitekim aldim sonra sanirim bunda da oyle olacak fiyati buyuklugu cezbediyor :)

• piayback P kullanıcısına yanıt

Ups, pardon, haklısınız. 🙋 Dikkat etmeden yazdım doğrusu.

• Arkadaşlar bu ürünün fırından ne avantajı var süre dışında

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dropby23 D kullanıcısına yanıt
    Fırın gibi içini kurutmuyor. İçi sulu sulu kalıyor

• Yui M30 almayı düşünüyorum. Alan kullanan var mı arkadaşlar. Nasıldır görüş yazarsanız mutlu oluruz😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdralan33 -- 14 Ağustos 2022; 15:6:8 >
  • jass kullanıcısına yanıt

DH ölücüsü olarak daha uyguna getirmeye çalışırken eldeki bulgurdan oldum. Yarın tekrar sipariş vereceğim. Kullandıktan sonra bilgilendirme yaparım, epey merak ediliyor cihaz.

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Almadım. Güvenemedim maalesef.

• Olumsuz yorum da yok ama ne yapsak bilemedim ben de alsak mı acaba. Bu özelliklerde bu fiyata başka yok gibi. Ben yui m30 almayı düşünüyorum. Kullanan biri olsa da yazsa tecrübelerini çok iyi olur

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.