Şimdi Ara

** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
13
Favori
55.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet denenebilir.geçmişte bir arkadaş airfel digifel premix için dış hava sensörü bulmuştu
    https://forum.donanimhaber.com/airfel-yogusmali-kombi-tecrubesi-ve-dijital-termostatik-vana-konusunda-yardim--112632633?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 20 Kasım 2018; 12:15:57 >
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam satış fiyatı kdv dahil 77 euro ödemeyi yaptıktan sonra kargo ile ürünü yolluyorlar.
  • moonn M kullanıcısına yanıt
    kendiniz mi bağlayacaksınız yoksa servis mi çağıracaksanız bir de sizden bir ricam olacak.birkaç resmini buraya atmanız mümkün mü? almak isteyenler için referans olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 20 Kasım 2018; 16:21:52 >
    Termostatın bağlantısı için servis talep edeceğim. Anakart bağlantılarına müdahele edildiğinde garanti kapsamı dışına çıkıyor diye duydum. Ürün geldiğinde görsellerini buradan paylaşırım. Çekebilirsem tanıtım videosu da çekmeyi düşünüyorum, ama video için söz veremem.
    120 lira :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt
    Servis bedeli 120 lira çokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonn -- 20 Kasım 2018; 18:12:52 >
    resim yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • **kullanım suyunda eco/comfort özelliği (ön ısıtma)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENÇ Kemal

**kullanım suyunda eco/comfort özelliği (ön ısıtma)
    ** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 22 Kasım 2018; 12:22:38 >

• Airfel Digifel Premix CP1-25SP eco/komfort özelliği var gözüküyor fakat belli bir süre su akıtmayınca sıcak su gelmiyor. Ayrıca

*** eco/komfort özelliği nedir onu da anlamış değilim. Eğer özellik var ise ne kadar sürede sıcak suyun gelmesi lazım, bizim

yapacağımız veya açacağımız bir ayar var mıdır?
  • GENÇ Kemal G kullanıcısına yanıt
    kombi ve musluk arasındaki mesafe önemli, mesafe çok yoksa 10-20 saniye arasında sıcak suyun gelmesi lazım çünkü kombi ile musluk arasındaki borularda soğuk ısıtılmamış su var
    genelde eco/comfort özelliği fabrikasyon olarak comfort modunda gelir. birçok kombide böyle mesela bosch/buderus kombilerde airfel de durum nasıl bilmiyorum
  • ** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları

teşekkürler bu konunun ilk sayfasında modülasyonlu oda termostatı anakarta bağlantı şeması var malum bazı servisler bu konuda bilgisiz bir sorun olursa yönlendirirsiniz
    Rica ederim, Cepten gönderdiğim için resimleri yorum yazmadım. Termostatı daha bağlatamadım servisin gelmesini bekliyorum :) Ben size bişey sormak istiyorum. Kombinin kalorifer sıcaklığını gece yatarken tamamen kapatıyorum.Ekranda şöyle bir işaret çıkana kadar.(--) Fakat sabah uyanıp kombiye baktığımda sirkülasyon pompası hala çalışıyor. Gelen sesten anlaşılıyor pompanın çalıştığı, bütün yeni çıkan kombilerle bu şekilde mi? Yani pompa sürekli çalışıyor mu?
    Bende aynı kombiyi kullanıyorum. Hiç dikkat etmedim daha once. Gerçekten sirkülasyon devam ediyor mu kombi kapalı iken?

• Kombiyi kapatın sıcaklığını 0 a yani çizgiye getirin ve gözlemleyin. benim kombide mi hata var yoksa sistem mi böyle bilmiyorum

Ben -- yaptıktan sonra çalıştığını hiç duymadım. Daha dikkatli bakayım yarın.

çalışmaması lazım ama bu kombinin pompası değişti modülasyonlu pompa var belki bir ayarı vardır

• Dün proje onayım geldi. Bugün de servis geldi ilk çalıştırma için. Termostat için 50 tl istedi. Verirdim de param yoktu yanımda :) O gidince kendim taktım. 6 adet vida sökmem gerekti. Çok zor değildi. Şimdi cosa ile kullanmaya başladım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.