Şimdi Ara

** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
13
Favori
55.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim kombim de bugün takıldı. Zamanla izlenimlerimi aktaracağım. Cosa vardı evde ama takmadım henüz. Sanırım proje kabulü sonrası servis gelince taktıracağım, garanti etkilenmesin istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayırlı olsun
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Üstat 100 m2lik evimize doğalgaz bağlatacağız. Evde 9 adet petek var. Senin yorumların doğrultusunda ECA scot, airfel digifel premix ve warmhaus enerwaplus erp ye kadar düşürdüm seçenekleri. Ben ve benim durumumdaki arkadaşlara yardımcı olmak için bu 3 model arasında hangisini önerirsiniz?

Bulunduğum şehirde 3 markanın da servisi ve bayiliği vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ernaltnts kullanıcısına yanıt
    üçüde kaliteli kombiler üçünü de öneriyorum sadece warmhaus teknik özellikleri biraz daha fazla, ama tasarruflu ısınmada kombi birinci etken değildir.yalıtım olmalı. termostatik vanalar ve oda termostatı da kullanmakta fayda var

kombiyi mümkünse balkona değil evin içine monte ettir

kombi altında plastik kombi bağlantı seti değil metal/pirinç tam geçişli vana ve filtreler öneririm

Cevabınız için teşekkürler. Kombi balkonda olacak ancak balkon tamamen kapalı balkon dış unsurlara açık değil. Vana ve bağlantılar hakkındaki tavsiyenizi de dikkate alacağım. Tekrar teşekkürler.

• bişey değil
  • Valla sessiz sedasız çalışıyor.
    Bakalım yakıt tüketimi nasıl olacak.
  • cihaz çok güzel,kaliteli, ve de sessiz

• Evet gerçekten çok sessiz. Dün kullanım suyunu da denedim, kusursuz şekilde sabit sıcaklıkta su verdi. Eski ECA protheus'tan sonra benim için inanılmaz bir değişim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 14 Kasım 2018; 14:31:17 >
  • kullanım suyunda eco/comfort modu var.isterseniz comfort modu isterseniz eco yani önısıtmasız özelliğinden faydalanabiliyorsunuz
    comfort modunda plakalı eşanjörde her zaman sıcak su ısıtır ve hazır bulundurur siz musluğu açtığınızda hazır sıcak suyu gönderir.
    Ben kılavuzda o seçeneğin nasıl yapılacağına dair bir şey göremedim. Sıcaklık ayarından başka bir seçenek yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

kullanım suyunda eco/comfort modu var.isterseniz comfort modu isterseniz eco yani önısıtmasız özelliğinden faydalanabiliyorsunuz
    comfort modunda plakalı eşanjörde her zaman sıcak su ısıtır ve hazır bulundurur siz musluğu açtığınızda hazır sıcak suyu gönderir.
    Nasıl yapıldığını bilmiyorum hocam. eco/comfort nasıl seçiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbaydogan -- 14 Kasım 2018; 17:9:9 >
    Gunluk tuketime ne kadar etki eder hocam 0.5 metrekup edermi.eca confeo plus var bendede.

• mbaydogan kullanıcısına yanıt
    kullanım kılavuzunda yazar
  • neyin etkisini sordunuz?
    Comfort modu hocam.kombinin sicak suyu onceden hazir etmesi ile alakali

Kullanım kılavuzunda göremedim ama tekrar bakarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbaydogan

Kullanım kılavuzunda göremedim ama tekrar bakarım.
    yeni siyah kasanın kullanım kılavuzuna bende bakmadım eski gri kasada var diye hatırlıyorum

• yakıtı birçok faktör etkiler yaz/kış , kombi ve musluk arasındaki mesafe net şu kadar yakıt artar demek zor.ya da tersinden de düşünmek lazım eşanjör suyu hazır tutunca daha erken duşa başlıyorsun gaz artar ama su tüketimin azalır

net olan tek şey yazın önısıtma gereksiz.kışın gerekli kalabalık ailede daha da gerekli

• Bende oda termostatı olarak tercihimi SANTEK'ten yana kullandım. Elime ulaşınca bende kombiyle beraber izlenimlerimi paylaşırım. SIcak su konusunda gerçekten çok sessiz ve kararlı. Kombi olarak da düşük sıcaklıkta bile evi ısıtmakta başarılı. Çanakkale de dış sıcaklık ortalama 11-15 derece, ev içi sıcaklık 20-21 derecede. Evde bebek olduğu için sıcaklığın 23 derece altına düşmesini pek istemiyoruz ve bu noktada kazan suyu sıcaklığının 37-40 derece civarında olması bile 23 derece ve üzerisini kısa sürede görmemizi sağlıyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.