Şimdi Ara

** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
13
Favori
55.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bu kombinin alt bağlantı seti düz mü köşeli mi alacağız ve bakır boru çok farkeder mi kullanan var mıdır? Plastik de hangi marka tavsiye edersiniz fark yoksa,

• quote:

Orijinalden alıntı: moonn

gayet memnunum termostattan. Oda sıcaklığını ayarladığımızda kazan sıcaklığını kaç derece olacağını kendisi hesaplıyor. Hassasiyetinden memnunum genel olarak. Ancak şöyle bir sıkıntı var kombi üzerinden ayarlanan kazan sıcaklığını dikkate almıyor. Kombinin ulaşacağı maksimum sıcaklığı ayarlamak için termostatın ayarlarına girip değer belirlemek gerekiyor. Ben 50 dereceye ayarladım,bu sıcaklık evimi genel olarak ısıtabiliyor. Daha soğuklarda sıcaklığı artırmam gerebilir.
    Kullandığınız termostat hangisi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist19

Merhaba arkadaşlar bu kombinin alt bağlantı seti düz mü köşeli mi alacağız ve bakır boru çok farkeder mi kullanan var mıdır? Plastik de hangi marka tavsiye edersiniz fark yoksa,
    Arkadaşlar kombi alıp kullanan yok mu yukarıda ki soruya yardımcı olacak?

• Metalurjist19 kullanıcısına yanıt
    (S) bakır borular çok farketmez.sadece görsel açıdan iyi görünür. plastik kombi bağlantı seti almayın iç çapı dardır
    metal/pirinç tam geçişli vana ve filtreler alın her markadan vardır: eca,kvs,tds,kas,gk...vs
  • Teşekkür ederim geri dönüş için vana yanına boşuna para verecektim borular için. Metal vanalar yeterli demek ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metalurjist19 kullanıcısına yanıt

** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Tekrardan teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sermeta marka premix eşanjörlerde kullanılan cold burner door teknolojisi; baymak novadens,baymak lambert lpy,baymak duo tec'ten sonra airfel digifel premix kombilerlerde de kullanılmaya başlandı

• ** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları
  • 10 numara kombi .ben cok memnunum tararuflu kombi .ev ısı yalıtımlı 8-9 m2 petek ile 160 m2 .eca termostal ile 24.4 sıcaklık .gunluk tuketim 5 m3.oda kombi sıcaklıgı 42 derecede.60 dereceye cıkartsam kombiyi belki daha az yakacak. forum arkadaslardan yeni ögrendim .test edeceğim onuda yakın zamanda sonucu yazarım.gercek modulasyonlu kombi. grundfos frkekans konvektorlu pompa.sessiz .mukemmel modulasyon 10 numara calsıyor
    Yardiminiz icin tesekkur ederim ama balkonda yer kisitli oldugu icin sanirim daikin premix alacagim.( klima motoru oldugu icin alan kisitli) . Boyutu kucuk baska bir model yok sanirim.

• serkan235 kullanıcısına yanıt
    dd atromix var ama yükseklik 70cm, daikin 60cm
    Toplamda yaklasik 80cm civarinda alan kaliyor. Daha vana vs payinida dusunursek daikin alabilirim. Teklif fiyat bekliyorum. Sonucta fiyat disinda bosch 2300i veya airfel primex modelindedn kotu degildir diye dusunuyorum

daikin kaliteli donanımlı kombi
    daikin kombi + ev içi doğalgaz borusu + kombi dolabı + general ht500 termostat vb. herşey dahil 6700 tl fiyat aldım.
    fiyat abartı değil
  • Merhaba, Airfel degifel premix 30 kW için yıllık ek garanti ücretini bilen var mı acaba?

• kk35 K kullanıcısına yanıt
    airfel de ek garanti yok belki değiştirmiş olabilirler

• airfel digifel premix son siyah kasa(ön panel) . kesinlikle eski gri kasa almayın
    http://www.airfel.com.tr/tr/urunler/urun_detay/digifel-premix-cp1-25sp.html
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.