Şimdi Ara

Airdots'ı bitirdi, peki nasıl? 'KZ S1D TWS incelemesi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ses konusunda audiofil olmanı geçtim, tavsive verebilecek yeterlilikte olduğunu dahi düşünmüyorum..
    Gaming kulaklığı odyofillere tavsiye mi etmeler (firmanın dahi böyle bir iddası yokken) xiaomi piston hd pro ya övgüler mi düzmeler!!
    Alacağınız uzun bir yol var lakin sonu nasıl olur bilemiyorum
  • TeknoStore'un hâla WebTekno ile ilişkisi var mı?
  • Ben incelemeni beğendim, siparişi de verdim sabah. Bu fiyat zammı sonrası indirimi biraz teşvik gibi olmuş ama pek de önemli değil, çeki de kullandım. Artık geldiği zaman bende dener bu yorumu editlerim.
  • Arkadaşlar selam. 2 aydır kullanıyorum ben 169 Ken almistim. Ben aldıktan 1 ay kadar sonra arttı fiyatı yani incelemeden 1 ay önce nerdeyse. Belirtmek istedim.

Yorumda belirtildiği gibi dinlemek için orta seviye için ses miktar ve kalitesinde beni üzmeyen, batarya süresi, bağlantı hızı ve stabilitesi olarak sevdiğim bir cihaz. Bu sebeple tavsiye ederim.

Ancak madalyonun diğer tarafından gövdesi biraz kalın yani kulaktan dışarı sarkıp düsebiliyor. Ayrıca telefon konuşmalarında zaman zaman karşımdaki beni anlamıyor. Normal ahizeye geçmek zorunda kalıyorum.

Tabiyki videoda da belirtildiği gibi segment ve f/p meselesi aslında.

Bir diğer handikap da (ben Xiaomi mi9t-pro kullanıyorum) Bluetooth kulaklıklar için eko veya başa güçlendirme vs tüm ayarları pasif. Sanki tws leri sadece telefon işlevi için tanımlamış. Hiç ayar yapamamanında olumsuz etkisini hissediyorum.

Kz kablolu kulaklıklar ile çıplak ses ile ayarlar açılmış ses arasında çok fark alıyorum eminim bunda da devreye alabilsek ses kalitesini oldukça etkileyecektir.

• Haylou gt1 aldım daha bugün geldi kargo fakat ses bağlanırken şöyle bi ses geliyo:
    Youtube da herhangi bir videoyu açıp sesi tamamen kapatıp kulağınızı hoparlöre dayayın sanki üfleme gibi çalışma sesi gibi çok hafif hışırtı sesi. Aynısı blurtooth kulaklığımda da oluyo bu herkeste olan bi şey mi garantiye falan göndermem gerekir mi? Aslında şarkı esnasında falan belli bile olmuyo ama aradaki geçişlerde ve instagramda fotoğraf sonrası videoya geçerken bahsettiğim çok ufak fan gibi bi ses geliyo
  • İyi ki burada ki olumsuz yorumları okumamışım.Siparişi verebildim,indirimden de faydalandım.Cihaz bence f/p olarak gayet güzel.Müzikleri zevkle dinliyorum.Dışarı neredeyse hiç ses vermiyor.İhtiyacınız varsa hiç düşünmeden alın.Ha param çok,bana etiket lazım diyorsanız gidin etiketli alın.
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Hocam aradığım yorum resmen. Banada bi tavsiye lazım. 300 lira bütçem var. Kaskımda intercom boşluğu var. Sanırım kaskı düzgün takınca kulaklık adam gibi oturuyor. Var mı bi tavsiyeniz?
  • Airpods gibi olamaz.
  • airpods'a yetişemez bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Hocam aradığım yorum resmen. Banada bi tavsiye lazım. 300 lira bütçem var. Kaskımda intercom boşluğu var. Sanırım kaskı düzgün takınca kulaklık adam gibi oturuyor. Var mı bi tavsiyeniz?
    Hepsinin bir ya da bir kaç tane kusuru var ; heniz hiçbiri işimize yaramaz , yeterince de model yok ülkemizde! Ya şarjı az gidiyor ; ya kulağa oturmuyor , ya motorlarla giderken bağlantı kopuyor ya da miktofonu veya sesi yetersiz. Hepsi sorunlu yani!
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ben motorla giderken görüşme yapmayı direk listeden attım imkansız gibi bir şey interkom olmadan. O yüzden ses kaltesi ve yüksekliği ön planda olan bir şey bakıyorum ve hızlı şarj özelliği olsa mesela çok iyi olur. Uzun yolda 15dk mola verince o ara 1 saatlik şarj olsa çok iyi olur.
  • Airdots zaten çöptü. Apple çakmasıydı bütün dünya airpods kullanıyor neden? Bir düşünün bakalım. Herkes mi fanboy? Herkes mi aptal? Bi tek siz akıllısınız
  • yaw o deep ses değil o noise canceling sesi mikrofon kalitesi iyi değil ama iş görür
  • Dinlemeden almak hiç mantıklı gelmiyor. Amazondan alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Ses konusunda audiofil olmanı geçtim, tavsive verebilecek yeterlilikte olduğunu dahi düşünmüyorum..
    Gaming kulaklığı odyofillere tavsiye mi etmeler (firmanın dahi böyle bir iddası yokken) xiaomi piston hd pro ya övgüler mi düzmeler!!
    Alacağınız uzun bir yol var lakin sonu nasıl olur bilemiyorum

• airpods en iyisi yetişemez airpods'a

• asıl amacı konuşma ve kaliteli tiz dinlemek isteyenler edifier tws200 alsın.qualcom çipseti gerçekten iyi iş çıkarıyor.fabrikada 2 kat aşağıda yemekhaneye indiğimde bile bağlantı kesilmiyor.

• Ibrahim Akca kullanıcısına yanıt

Ülke kıtlıkla boğuşurken sen airpods mu alacaksin İbo   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Light of Galadriel -- 26 Haziran 2020; 4:19:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.