Şimdi Ara

airdan gelen cit sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler cihazi alali yaklasik 1 ay oldu her seyinden cok memnunum gayet guzel ama cit sesi gelip duruyo mesela kucaginda yanlardan tutup oynatinca cit sesi geliyo arkadas gotur vidalarini siksinlar dedi cok takmadim ama simdi rahatsiz etmeye basladi varmi baska basina gelen goturiyimmi ?

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses cihazın neresinden geliyor? Video olsa yorum yapabilirdik. Kendi cihazımda kucagımda veya cihaz stabil durmadığında dahi böyle bir ses duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TorwaK

Ses cihazın neresinden geliyor? Video olsa yorum yapabilirdik. Kendi cihazımda kucagımda veya cihaz stabil durmadığında dahi böyle bir ses duymadım.

genellikle sag alt kisimdan hocam veya klayvenin sagindan itibaren ki kisim canimi sikmaya basladi
  • Cihazı kullanırken esnetmiş olabilir misiniz? Daha önce böyle bir sıkıntı duymamıştım.
  • quote:

Cihazı kullanırken esnetmiş olabilir misiniz? Daha önce böyle bir sıkıntı duymamıştım.

zannetmiyorum hocam aldığım ilk günden beri var seçilmiş kişi ben miyim hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TOSUN-

O zaman piyango sana vurmuş demektir. En kötü ihtimalle yurtdışına çıktığında bir Apple store 'a gösterip değişim isteyebilirsin. Aslında bir video çekip koysan daha güzel yorum yapabilirdik. Ben sesin nereden geldiğini halen tam olarak anlayamadım. Tuşlardan mı yoksa kasadan mı?
  • quote:

quote:

Cihazı kullanırken esnetmiş olabilir misiniz? Daha önce böyle bir sıkıntı duymamıştım.

hocam aynı problem benim 13 pro da da var.
    Böyle kasanın garip yerlerinden çıt çıt diye sesler geliyor en ufak harekette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™

quote:

quote:

hocam aynı problem benim 13 pro da da var.
    Böyle kasanın garip yerlerinden çıt çıt diye sesler geliyor en ufak harekette.

evet hocam aynısı işte aldığınızdan berimi var hocam ?

• Hard disk olan modellerde "sudden motion sensor" mevcut. Bilgisayar hareket ettiğinde hard disk zarar görmesin diye korumaya alıyor. Bu esnada bir metal sesi duymanız normal. Ssd içeren modellerde bu ses gelmemeli.

http://support.apple.com/kb/HT1935

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperkbb

Hard disk olan modellerde "sudden motion sensor" mevcut. Bilgisayar hareket ettiğinde hard disk zarar görmesin diye korumaya alıyor. Bu esnada bir metal sesi duymanız normal. Ssd içeren modellerde bu ses gelmemeli.

Macbook Air ve HDD 'li model?
  • quote:

quote:

Hard disk olan modellerde "sudden motion sensor" mevcut. Bilgisayar hareket ettiğinde hard disk zarar görmesin diye korumaya alıyor. Bu esnada bir metal sesi duymanız normal. Ssd içeren modellerde bu ses gelmemeli.

Macbook Air ve HDD 'li model?

Late 2010 serisine kadar Macbook Air'lerde 1.8 inc hard disk de kullanıldı (http://en.wikipedia.org/wiki/MacBook_Air). İlk mesajımda verdiğim linke bakarsanız macbook air'de de bu sensörün mevcut olduğunu görebilirsiniz. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperkbb -- 6 Ağustos 2012; 16:48:38 >

• saolun ama ssd beyler airdada ilk defa duydum hdd
  • quote:

Late 2010 serisine kadar Macbook Air'lerde 1.8 inc hard disk de kullanıldı (http://en.wikipedia.org/wiki/MacBook_Air). İlk mesajımda verdiğim linke bakarsanız macbook air'de de bu sensörün mevcut olduğunu görebilirsiniz. Saygılar.
    Bilgi için teşekkürler, bende bilmiyordum. Tosun 'un cihazı 2012 model bu yüzden HDD sesi konu dışı kalıyor.
  • quote:

beyler cihazi alali yaklasik 1 ay oldu her seyinden cok memnunum gayet guzel ama cit sesi gelip duruyo mesela kucaginda yanlardan tutup oynatinca cit sesi geliyo arkadas gotur vidalarini siksinlar dedi cok takmadim ama simdi rahatsiz etmeye basladi varmi baska basina gelen goturiyimmi ?

Aynısını benim Air'de de yapıyor. Çok rahatsız olmaya başladım kullanımımı engellemiyor ama dediğim gibi rahatsızlık duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

quote:

beyler cihazi alali yaklasik 1 ay oldu her seyinden cok memnunum gayet guzel ama cit sesi gelip duruyo mesela kucaginda yanlardan tutup oynatinca cit sesi geliyo arkadas gotur vidalarini siksinlar dedi cok takmadim ama simdi rahatsiz etmeye basladi varmi baska basina gelen goturiyimmi ?

Aynısını benim Air'de de yapıyor. Çok rahatsız olmaya başladım kullanımımı engellemiyor ama dediğim gibi rahatsızlık duyuyorum.

Hocam benimki 2 yıl oldu hala çıkıyor ses daha rahatsız olmuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı sorun bende de yeni olmaya başladı alalı yaklaşık 2 ay oldu cihazı soğuk bir yere koyup 10-15 dk beklettim ilk önce iyice azaldı sonra kesildi bi dene derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.