Şimdi Ara

Airbnb 100+ Referans Kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha öncesinde booking, hotels gibi siteler kullanıyordum ancak Airbnb ile daha ucuz ve daha konforlu konaklamalar gerçekleştirmeye başladım.

Aşağıda paylaştığım referans linkini kullanırsanız konaklamanızda 130 Tl bir indirim uygulanacaktır.
    Ancak bunun için konaklama yapacağınız mekanın fiyatı en az 250 Tl olmalıdır.
    Yani verdiğim referans linki sayesinde 250 Tl ödeyeceğiniz mekana 120 Tl ödeyecek ve 130 liranızı cebinize atacaksınız.

Referans kodu;

130 Tl İndirimden Faydalanmak İçin Tıkla

Not:
    Referans kodunu herkes bir kere kullanabilir. Bu yüzden kullanan arkadaşlar PM atarlarsa onlara yine kod gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niku12 -- 20 Kasım 2018; 17:8:57 >

• Teşekkürler,

daha önce benzer bir kod kullanıp faydalanmıştım ama maalesef bu tarz siteler bu kodu verip ödeme esnasında servis ücreti gibi bir ücret ilave ediyorlar.

Umarım faydalı olur.
  • referansa gerek yok. airbnb yeni üyeliğe 130tl veriyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezone00

Teşekkürler,

daha önce benzer bir kod kullanıp faydalanmıştım ama maalesef bu tarz siteler bu kodu verip ödeme esnasında servis ücreti gibi bir ücret ilave ediyorlar.

Umarım faydalı olur.
    Hocam selam

O ücretle ne kadar toplamda bir indirim oluyor. Ben yaptım yeni gördüm bu indirimi. İptal edip tekrar üyelik yaparsam değermi. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmethunlu

Hocam selam

O ücretle ne kadar toplamda bir indirim oluyor. Ben yaptım yeni gördüm bu indirimi. İptal edip tekrar üyelik yaparsam değermi. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Bence yeni bir rezervasyonda dene.. indirim ve sevis ücreti farkı ne kadar fark ediyor görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

referansa gerek yok. airbnb yeni üyeliğe 130tl veriyor zaten.
    Hocam o taktiği ben daha önce denedim ama sistem algılıyor ve sana paranı vermiyor ayrıca üyeliğini iptal ediyor.
    O yüzden en sağlıklısı ref kullanmak. Bu benim ref olur, başkasının olur önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niku12

Hocam o taktiği ben daha önce denedim ama sistem algılıyor ve sana paranı vermiyor ayrıca üyeliğini iptal ediyor.
    O yüzden en sağlıklısı ref kullanmak. Bu benim ref olur, başkasının olur önemli değil.

Parani vermiyor! ?
    Dostum indirimi,toplam miktardan anlik olarak düsüp, kalan miktari kredi kartindan cekiyor. Bitti gitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.