Şimdi Ara

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
454
Cevap
25
Favori
119.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkela34

Hocam selam ben megane 4 aldim 2016 3 aydir bende hava yastıklarından suphelendim plastik aksami söktüm perde hava yastiklari icin söför tarafinda tup var ama yolcu tarafinda tüp yok kapi ustune dogru sarilmis bisey var sadece ve soket var ikisindede sofor tarafindaki tup sokete bagli yolcu tarafindaki soket bos duruyor. Bu normalmidir. Cevabınız icin cok tesekkurler simdiden.
    Merhabalar.
    Şimdi gördüm yazdığınızı.
    Normal değildir. Muhtemelen perde hava yastıklarının önemsiz olacağını düşünüp masraftan kaçmışlar.
    Direnç takmadan da ufak bir işlemle Renault araçlarda airbag var gösteriliyor.
    Sizlere yardımcı olabilmemiz için hangi şehirde olduğunuzu bildirir misiniz?
  • Istanbuldayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maslak airbag bizim kendi yerimiz hocam. Bilgilere internetten ulaşabilirsiniz.
    Bizim iş yerimize giderseniz gerekeni yapacaklardır.

• Ford Tourneo Courier araçla kaza yaptım direksiyon ve torpido airbagleri patladı kaça olur?

• Ford Tourneo Courier araçla kaza yaptım direksiyon ve torpido airbagleri patladı kaça olur?

• Mesajınıza cevap verildi.

• Hocam. Konu bayagi eski ama danismam gereken bir konu var. Aracim daha once kaza yapmis tamit gormus airbagler. Yalniz simdi bu airbaglerin tupleri degistigi icin sargidaki bir fisek korlenmis. Brn aracima orjinal airbag takacagim fakat oncesinde kontrol ettim ama darbe sensorunu bir turlu bulamadim on tampon dahil komple soktum ancak yok. Darbe sensorune direnc atilma ihtimali varmi yani direnc atmis olabilirler mi yoksa varda benmi bulamıyorum.? Grande punto 2009 aracim. Airbag isigi yanmıyor sorun gorunmuyor bu arada

• Hoam sorunu çözmdiysenşz dm yoluyla iletişime geçin lütfen.

• Ustam merhabalar;
    2007 model seat cordoba aracım var. Airbag ışığı yanıyor. Görsel olarak paylaştığım resimde görüldüğü gibi 024C hata kodu alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz.Şuan ankara dayım. İlginize çok teşekkür ederim.Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1702

Ustam merhabalar;
    2007 model seat cordoba aracım var. Airbag ışığı yanıyor. Görsel olarak paylaştığım resimde görüldüğü gibi 024C hata kodu alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz.Şuan ankara dayım. İlginize çok teşekkür ederim.
    %90 sargı %10 soket arızası.

• Merhaba benim aracım ford fiesta 2006 model arada airbag ışığı yanıyor cihaza taktırdım direksiyondaki kablolardan olduğunu söylediler istanbulda yeriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zippo34

Merhaba benim aracım ford fiesta 2006 model arada airbag ışığı yanıyor cihaza taktırdım direksiyondaki kablolardan olduğunu söylediler istanbulda yeriniz var mı?
    Merhaba hocam.
    Maslak Airbag diye google'dan aratırsanız konum ile İstnbul'daki iş yerimize gelebilirsiniz.
    Maslak Atatürk Oto Sanayi'de iş yerimiz.
  • Merhaba mesaj attım dönüş yapabilirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahmanıl

Merhaba mesaj attım dönüş yapabilirseniz sevinirim
    Cevap verdim hocam.
  • Merhaba, Hyundai i10 2009 1.1 Team model aracımın airbag arıza lambası yanıyor. Sorun airbag sargısından kaynaklı. Bu sargının tamiri mümkün olur ise, fiyatını öğrenmek isterim. Hatay'da ikâmet ediyorum. Burada önerebileceğiniz yer var ise, burada. Yok ise, uygun bir zaman diliminde Adana şubenize gidebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silpius

Merhaba, Hyundai i10 2009 1.1 Team model aracımın airbag arıza lambası yanıyor. Sorun airbag sargısından kaynaklı. Bu sargının tamiri mümkün olur ise, fiyatını öğrenmek isterim. Hatay'da ikâmet ediyorum. Burada önerebileceğiniz yer var ise, burada. Yok ise, uygun bir zaman diliminde Adana şubenize gidebilirim.
    Merhabalar. Dm yoluyla cevap verdim hocam.
  • Hocam merhaba. Ben 2. El araba Aldım 8 ay önce, raporları hala bende ve eksperde hiçbir sıkıntı çıkmamıştı. Aracı satarken sürücü airbaginin 8 yıl eski bir airbag olduğunu ön tamponun değiştiğini söylediler. Yetkili servise gösterip rapor almayı düşünüyorum . Aracın airbag beyninden ya da çipinden ne zamana dair değişim yapıldığını öğrenme şansım var mıdır? Yasal yollardan hakkımı aramak istiyorum, yetkili servis bana ne gibi bilgiler verebilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr8

Hocam merhaba. Ben 2. El araba Aldım 8 ay önce, raporları hala bende ve eksperde hiçbir sıkıntı çıkmamıştı. Aracı satarken sürücü airbaginin 8 yıl eski bir airbag olduğunu ön tamponun değiştiğini söylediler. Yetkili servise gösterip rapor almayı düşünüyorum . Aracın airbag beyninden ya da çipinden ne zamana dair değişim yapıldığını öğrenme şansım var mıdır? Yasal yollardan hakkımı aramak istiyorum, yetkili servis bana ne gibi bilgiler verebilir ?
    Özel mesajla yazmadığınız için bildirim gelmedi özür dilerim.
    İşinizi halletmediyseniz özel mesaj yoluyla iletişime geçin lütfen.
  • Hocam bir sorum olacak kazada emniyet kemeti patlamış bir aracın emniyet kemerini sıfırıyla değiştireceğimiz zaman emniyet kemerinin sadece mekanizmasımı değişiyor yoksa bizi tutan kumaş parçadamı değişiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: opelci süleyman

Hocam bir sorum olacak kazada emniyet kemeti patlamış bir aracın emniyet kemerini sıfırıyla değiştireceğimiz zaman emniyet kemerinin sadece mekanizmasımı değişiyor yoksa bizi tutan kumaş parçadamı değişiyor?
    Merhabalar.
    Komple değişiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.